Treść opublikowana przez _Bartek_
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
W 1 poście WRC napisał: Podpinamy naszego VCDS wchodzimy w 16 pozniej Coding 07 Long Coding i zazanczamy Bite 2 wciskamy EXIT i pozniej Do It ! Dodaj do tego Bit0
-
B9 Fellows
-
Dodatki Neidfactor carbon - gałka zmiany biegów
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Panowie, czy na czerwonym wyświetlaczu (CHORUS) przy fabrycznym Parktronicu tył, włączę animację czujników?
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
> lub = 20 za ładną Za 10 koła kupisz śmietnik
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Dzięki, ale temat już nieaktualny. Cab sprzedany Ale jeśli komuś pomożesz to fajnie by było coś wrzucić
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Można odgrzać trochę? Napiszesz (i dodasz zdjęcia) jak robiłeś zabudowę w bagażniku? Bardzo ładne wnętrze tak nawiasem. U mnie siedzi czerwone
-
Oleje Motul od dzika :) , Specjalna oferta Klubowa. Specific 5W40 5L+ filtr oleju 145zł :)
Polecam ponownie! Szybko, tanio i super sprawnie! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Niezła trzoda z tą naklejką "siatką" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Napisz mi tez na pw lub normalnie jakie koszta i co zmieniłeś przy zmianie lamp. Dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
A6 C6 2.4 z gadżetami :)
Choćby tu Zobacz ofertę: Audi A6 S6 S- line 4F Atrapa Grill http://allegro.pl/showItem2.php?item=5971957068 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Wg mnie przy wyborze między 2.7 a 3.0 wybrałbym 3.0
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Nie ma problemu. Od S6 wyglądają lepiej [emoji1] Sent from my domofon using Tapatalk
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Popieram kolegę wyżej. Koncówki niezła trzoda Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
-
Szkoda na felgach w warsztacie
520 zł zaproponowali w InterRisk. Żal.pl Sent from my domofon using Tapatalk
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Nie wiem jak jest w 2.4, raczej nie ma DPF'a, więc nic się dziać nie powinno. Ja usuwałem również programowo Ktoś kiedyś powiedział, żebym nie ruszał wydechu, bo będę miał problemy właśnie ze względu na błędy powodowane rzekomo innym ciśnieniem w wydechu. G**no prawda jak widać
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Przerobiłem fabryczny. Zostały fabryczne średnice. Brak DPF, puszki końcowe całkowicie wyprute i wstawione proste rury nierdzewne. Efekt bardziej niż zadowalający jak na 3.0 TDI Na autostradzie przy prędkościach przelotowych rzędu 140-150 km/h nie słychać tłumików. Przy jeździe po mieście fajnie buczą. Za DPF zapłaciłem jak wszyscy płacą, za tłumiki nie zapłaciłem nic. Mam dostęp do TIG'a.
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
Zrobiłem wydech w 3.0 TDI i jestem zadowolony. W 2.4 bedzie git. Sent from my domofon using Tapatalk
-
a6c6 projekt s6/rs6 USA #grill Rs6#
tak dokładnie ale po cichu szukam karbonu na całość To daj znać to odkupie black
-
3.0 TDI BMK Po wymianie wtrysków gorzej odpala
A ja napisałem to w przenośni [emoji2] Sent from my domofon using Tapatalk
-
Szkoda na felgach w warsztacie
Dzięki. Niestety problem jest taki, że mam tylko jeden komplet felg i sprawa się trochę komplikuje. Wysyłka nie wchodzi w grę. Sent from my domofon using Tapatalk
-
3.0 TDI BMK Po wymianie wtrysków gorzej odpala
W tych silnikach się tak świeczek nie sprawdza !Jak dobrze pamiętam to są tam ceramiczne świeczki sterowane falą PWM, których napięcie robocze jest dużo niższe od 12 V i przy takim sprawdzaniu ( podanie na dłużej bezpośrednio plus 12V z aku) spowodujesz wysłanie ich w kraine wiecznego niebytu ) Ich sprawność monitoruje na bieżąco ECU silnika i jak nie krzyczy że coś ze świeczkami jest nie tak, to na bank są dobre W przypadku takiego sprawdzania nikt nie trzyma kabla na plusie przez 10 minut Sent from my domofon using Tapatalk
-
Szkoda na felgach w warsztacie
Senatorska, Legnica. Myjnia NIAGARA. Mi zjechali lakier i podkład aż do aluminium. Na jednej z felg na odcinku gdzieś 10cm
-
3.0 TDI BMK Po wymianie wtrysków gorzej odpala
Mechanik powiedział, że świece na bank są dobre. Wszystkie sprawne, nie miga kontrolka od świec. Sprawdzę je sposobem na kabelek i + i będę wiedział. Aku jest do wymiany od tamtej zimy ale póki co dawał radę...
-
Szkoda na felgach w warsztacie
Widziałem wpisy ludzi, którym wypłacali po 150 i 200 zł. Załamka Sent from my domofon using Tapatalk