Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Bartek_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Bartek_

  1. W 1 poście WRC napisał: Podpinamy naszego VCDS wchodzimy w 16 pozniej Coding 07 Long Coding i zazanczamy Bite 2 wciskamy EXIT i pozniej Do It ! Dodaj do tego Bit0
  2. _Bartek_ odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Wiecie Pany ile mogę cenić za tą prawą? Prawdziwy carbon z S. Ogólnie obie na sprzedaż.
  3. Panowie, czy na czerwonym wyświetlaczu (CHORUS) przy fabrycznym Parktronicu tył, włączę animację czujników?
  4. > lub = 20 za ładną Za 10 koła kupisz śmietnik
  5. Dzięki, ale temat już nieaktualny. Cab sprzedany Ale jeśli komuś pomożesz to fajnie by było coś wrzucić
  6. Można odgrzać trochę? Napiszesz (i dodasz zdjęcia) jak robiłeś zabudowę w bagażniku? Bardzo ładne wnętrze tak nawiasem. U mnie siedzi czerwone
  7. Polecam ponownie! Szybko, tanio i super sprawnie! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Niezła trzoda z tą naklejką "siatką" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Napisz mi tez na pw lub normalnie jakie koszta i co zmieniłeś przy zmianie lamp. Dzięki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Choćby tu Zobacz ofertę: Audi A6 S6 S- line 4F Atrapa Grill http://allegro.pl/showItem2.php?item=5971957068 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Wg mnie przy wyborze między 2.7 a 3.0 wybrałbym 3.0
  12. Nie ma problemu. Od S6 wyglądają lepiej [emoji1] Sent from my domofon using Tapatalk
  13. Popieram kolegę wyżej. Koncówki niezła trzoda Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
  14. 520 zł zaproponowali w InterRisk. Żal.pl Sent from my domofon using Tapatalk
  15. Nie wiem jak jest w 2.4, raczej nie ma DPF'a, więc nic się dziać nie powinno. Ja usuwałem również programowo Ktoś kiedyś powiedział, żebym nie ruszał wydechu, bo będę miał problemy właśnie ze względu na błędy powodowane rzekomo innym ciśnieniem w wydechu. G**no prawda jak widać
  16. Przerobiłem fabryczny. Zostały fabryczne średnice. Brak DPF, puszki końcowe całkowicie wyprute i wstawione proste rury nierdzewne. Efekt bardziej niż zadowalający jak na 3.0 TDI Na autostradzie przy prędkościach przelotowych rzędu 140-150 km/h nie słychać tłumików. Przy jeździe po mieście fajnie buczą. Za DPF zapłaciłem jak wszyscy płacą, za tłumiki nie zapłaciłem nic. Mam dostęp do TIG'a.
  17. Zrobiłem wydech w 3.0 TDI i jestem zadowolony. W 2.4 bedzie git. Sent from my domofon using Tapatalk
  18. tak dokładnie ale po cichu szukam karbonu na całość To daj znać to odkupie black
  19. A ja napisałem to w przenośni [emoji2] Sent from my domofon using Tapatalk
  20. Dzięki. Niestety problem jest taki, że mam tylko jeden komplet felg i sprawa się trochę komplikuje. Wysyłka nie wchodzi w grę. Sent from my domofon using Tapatalk
  21. W tych silnikach się tak świeczek nie sprawdza !Jak dobrze pamiętam to są tam ceramiczne świeczki sterowane falą PWM, których napięcie robocze jest dużo niższe od 12 V i przy takim sprawdzaniu ( podanie na dłużej bezpośrednio plus 12V z aku) spowodujesz wysłanie ich w kraine wiecznego niebytu ) Ich sprawność monitoruje na bieżąco ECU silnika i jak nie krzyczy że coś ze świeczkami jest nie tak, to na bank są dobre W przypadku takiego sprawdzania nikt nie trzyma kabla na plusie przez 10 minut Sent from my domofon using Tapatalk
  22. Senatorska, Legnica. Myjnia NIAGARA. Mi zjechali lakier i podkład aż do aluminium. Na jednej z felg na odcinku gdzieś 10cm
  23. Mechanik powiedział, że świece na bank są dobre. Wszystkie sprawne, nie miga kontrolka od świec. Sprawdzę je sposobem na kabelek i + i będę wiedział. Aku jest do wymiany od tamtej zimy ale póki co dawał radę...
  24. Widziałem wpisy ludzi, którym wypłacali po 150 i 200 zł. Załamka Sent from my domofon using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.