Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sysek27

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Świetne auto mam dwa pytania: 1. Listwy wokół szyb relingi i grille to czarny mat czy czarny połysk ? 2. Parametry felg ,opon i czy ewentualnie masz jakiś dystans? Jak dla mnie idealna konfiguracja auta ?
  2. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    No właśnie tez mnie to zastanawia tym bardziej ze ten zestaw u mnie będzie może 3-4 razy w roku używany daj znać co Ci się uda ustalić
  3. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ja w sumie nie liczę na to, że nie będzie ich wcale słychać obojętnie które kupię bo mam panoramę... Box będzie thule dynamic 800 i chce dół zostawić czarny a klapę pomalować w kolor auta czyli biały do tego chce jak najniższe belki żeby się to ładnie komponowało , ale zależy mi tez na komforcie czyt. ciszy...
  4. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Witam, muszę jakieś belki i box zakupić macie jakieś doświadczenie jeśli chodzi o belki żeby było w miarę cicho... Zastanawiam się nad : 1. Thule WingBar Edge Black 95942 S/M - belki dachowe - DopasujBagażnik.pl WWW.DOPASUJBAGAZNIK.PL Poznaj czarne belki Thule Wingbar Edge nie wystające i ciche przeznaczone do samochodów ze... 2. https://allegro.pl/oferta/bagaznik-inter-pack-quiet-alu-audi-a6-c7-2011-8731586720?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Jak widać różnica w cenie spora i teraz pytanie czy warto ? Ktoś coś testował przerabiał temat ?
  5. Temat do zamknięcia autko sprzedane.
  6. Długo się nic nie działo w temacie, ale ogólnie auto do sprzedania felgi zostają te 20” i do tego zimówki 17” zawieszenie gwintowane wyciągnięte zostają sprężyny H&R -35 założyłem jeszcze nakładki na pedały, czarny sufit,kierownice trój-ramienna i elektryczną klapę, w aucie rozrząd był wymieniony na 180pare tys jakieś 2000km temu wymieniłem sprzęgło i olej +filtry ogólnie auto śmiga i lata reszta do dogadania na priv. , aktualnie ma coś około 206km nalotu ?
  7. O widzisz najlepiej jak się kiedyś uda spotkać odezwę się w po świętach i ogarniemy jakiegoś mini spota.
  8. Oj teraz dopiero widzę, że jest jakiś ruch w temacie? Zabudowe robiłem sam nie mam żadnych zdjęć w trakcie prac mogę ewentualnie podesłać lepsze zdjecia jak to wyglada na gotowo ale to dopiero w przyszłym tygodniu bo auto stoi u rodziców w garażu i czeka na otwarcie sezonu...
  9. Fajna konfiguracja ? Możesz podesłać jakieś zdjęcie jak wyglada taka ramka obklejone folia z bliska najlepiej tylna wklejona szyba bo tez muszę coś u siebie zrobić z chromami a nie uśmiecha mi się wymieniać wszystkie listwy ?‍♂️...
  10. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Super dzięki ja po VIN-ie mam model 2017 wiec może się uda, ale sprawdzę dla pewności jaki jest numer na zderzaku.?
  11. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Taki mam teraz zderzak
  12. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    To wiem, że jest różnica przed lift vs. lift ja mam teraz lifta ale ze zwykłym zderzakiem i chce zmienić na S-line dlatego pytałem czy tylko dyfuzor wystarczy zmienić....
  13. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    A byłem pewny, że w polifcie wymienia się tylko dyfuzor bo jakoś nie widzę żeby skorupy były tez inne...ale dzięki za pomoc
  14. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Mistrze szybkie pytanie czy w lifcie zderzak S-line w avancie różni się tylko dyfuzorem czy skorupa tez jest inna ?
  15. sysek27 odpowiedział(a) na Cuber temat w C7 Resident
    Ja mam 20"x10" ET38 do tego dystans 5mm na każdym kole, opona 255/35/20 gwint i nic nie przyciera szczerze to jeszcze bym z tylu jakiś dystans dołożył ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.