Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS6 C5] Mocny RySiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pochwalę się odrobinę :wstydliwy:

Rysiek już od jakiegoś czasu w moim posiadaniu, ale nie było czasu założyć tematu ?

20180624_154744.jpg

 

Egzemplarz w bardzo dobrym stanie jak na swoje lata i nie zniszczony przez poprzednich właścicieli ?.

Moim zdaniem nawet zadbany egzemplarz trafił w moje ręce.

Serca i czasu nie wystarczy mi na obydwa V8, by objąć je opieką, więc eSka schodzi na drugi plan i zmienia właściciela.

Teraz RySiek jest na pierwszym planie. 

Posiadam kilka foto i postaram się uzupełniać temat, choć pewnie w okresie zimy dużo się nie wydarzy.

Auto w stosunku do oryginału, ma już zrobiony program silnika i skrzyni biegów, więc odpycha się bardzo zacnie. W stosunku do eSki wrażenia z jazdy są niezapomniane i nie spodziewałem się aż takiej subiektywnej różnicy w "przyjemności z jazdy" w stosunku do S4 b6. 

Założony jest gwint H&R (DRC ori jest w pudełku)

Kaganiec ma zdjęty, więc potrafi pokazać pazur ?

Pierwsze karmienie RyŚka w moich rękach po zakupie ?

20180624_142006.jpg

Foto od @auditography 

https://www.facebook.com/auditography/

image.png

QAZG7EN.jpg

5P0RCx9.jpg

kSsONwL.jpg

SXg4JTP.jpg

5gePKAA.jpg

jfjA1Rc.jpg

kilka moich fotek poniżej
 

Spoiler

 

Q68qI5Z.jpg

 

 

20180712_164431.jpg

20180712_164344.jpg20180712_164252.jpg20180712_164239.jpg20180712_164130.jpg20180626_134414.jpg20180625_114605.jpg20180624_152740.jpg

fotki od @FrameStyleStudio

https://www.facebook.com/framestylestudio/

received_2189996807694540.jpgreceived_2189987981028756.jpgFB_IMG_1541096038052.jpg

Film od @auditography

Później uzupełnię troszkę temat ?

image.png

 

 

FB_IMG_1541096038052.thumb.jpg.bb6b64f6808f69c93e4443304e5841c0.jpgreceived_2189987981028756.thumb.jpg.db32e53a9f9e4c1c9b7ec558f3f28b6f.jpgreceived_2189996807694540.thumb.jpg.604521d6f4f21f8b4b05041414d6cc8e.jpg20180624_152740.thumb.jpg.00db43c631e4ab54eb505c1b13d53667.jpg20180626_134414.thumb.jpg.b2a4f3f566f3c97a21070e059a2a6afb.jpg20180712_164239.thumb.jpg.39323d45a620ec8eefe603707394836f.jpg

 

 

 

 

Poniżej kompilacja multimediów z Ryśkowym układem wydechowym wykonanym z niebieskiego tytanu enjoy ;-)

 

image.png

 

 

 

 

 

Foto Bukowina 2022

 

 

image.png

 

image.png.47fda01d97933fdb57ca3824bb4fba8b.png

 

image.png.1fd55d3caccc52072ea3cd0d24b065e3.png

 

image.png.24ba994d04b8477f0ff0250320790e54.png

Edytowane przez mariusz-jagi
uzupełnienie foto + link film

Opublikowano

Świetny RS, kolor koło środek bardzo mi odpowiada, do tego buda C5 nadal ma sobie to coś:thumbup:

Edytowane przez marcin_o23

Opublikowano

Super zadbany egzemplarz Ci się trafił . Dbaj bo jest o co . Pozdrawiam

Opublikowano

Hey Mariusz,

Po organoleptycznym obadaniu bestii potwierdzam, znalazłeś piękny egzemparz !

Stan absolutnie unikatowy, piękny config szara Daytona z jasnym wnętrzem a przy tym wypas: super gwint, felunek S8 D3, mody silnik/skrzynia.

Rzadko spotykane zestawienie.

Jako, że masz już czarny grill i ramki szyb nie dam Ci spokoju dopóki nie zrobisz tych felg w piano albo przynajmniej w titan ;D

Może z czasem jakiś mod wydechu wpadnie ?

Jeszcze raz gratulacje nabytku!

Pozdrawiam serdecznie 

 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, peter22 napisał:

Super zadbany egzemplarz Ci się trafił . Dbaj bo jest o co . Pozdrawiam

Dzięki , będę się starał. Pozdrawiam

7 godzin temu, black4 napisał:

Hey Mariusz,

...

Jako, że masz już czarny grill i ramki szyb nie dam Ci spokoju dopóki nie zrobisz tych felg w piano albo przynajmniej w titan ;D

Może z czasem jakiś mod wydechu wpadnie ?

Jeszcze raz gratulacje nabytku!

Pozdrawiam serdecznie 

 

Właśnie felgi mają po świętach pojechać na odświeżenie koloru ?

Wydech już zmieniony, tylko klap nie ma, ale głośniej nie potrzeba ?, bo dobrze gada.

Dzięki za miłe słowa i również pozdrawiam.

Opublikowano

Hey,

To z felgami idealnie się złożyło ;D

Mariusz pomyśl nad lakierem Titan grau metallic z palety Audi:

https://www.motorbasar.de/original-audi-rs4-felgen-8-5x19-et-48-titan-grau-met-t2299643.html

Do Twojego będzie bajka ;D

Wydeszek cały custom czy ori pomodzony ?

Najlepszego,

Pozdrawiam

Edytowane przez black4

Opublikowano
  • Autor

Kolor rzeczywiście petarda ??

Jestem na tak, z tym kolorem, nie jest zbyt ciemny, podoba mi się. Spróbuję go zrealizować. 

Wydech już custom ? i posiada mniej elementów niż ori ??

Opublikowano

Słuszny koncept ;D

Titan grau siądzie w Twoim idealnie ;D

Wydeszek będę musiał wziąć "na słuch" na spocie ;D

Najlepsze życzenia Świąteczne !

Serdecznie pozdrawiam!

 

 

Opublikowano
W dniu 16.12.2018 o 02:02, mariusz-jagi napisał:

porzednich właścicieli ?

  Ukryj zawartość

20180625_114605.jpg

 

 

Gdzie kupiłeś samochód - w Poznaniu ?

Opublikowano
  • Autor

Zakupiony w Warszawie ?

Opublikowano

Świetnie się prezentuje ?

Opublikowano

Konkret wozik w piękny stanie ?

Choć dla mnie sedan jest jeszcze piękniejszy :decayed:

Gratuluję udanego zakupu

Opublikowano

Miazga:good:

Nagraj filmik jak to gada?

Opublikowano
W dniu 19.12.2018 o 12:02, mariusz-jagi napisał:

Zakupiony w Warszawie ?

Niedawno w Poznaniu było RS6 na sprzedaż w takim samym kolorze i nn a takich samych felgach ?

7 godzin temu, qruku napisał:

Choć dla mnie sedan jest jeszcze piękniejszy :decayed:

Kwestia gustu - dla mnie C5 sedan jest paskudne ?

Opublikowano
7 minut temu, granatowy napisał:

Kwestia gustu - dla mnie C5 sedan jest paskudne ?

Swiete slowa:good:

Opublikowano

Oczywiście że tak ?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 22.12.2018 o 11:58, wesz82 napisał:

Miazga:good:

Nagraj filmik jak to gada?

Jak będę miał okazje nagrać czymś innym niż telefonem. Niestety telefon robi bardzo płaski dźwięk i na nagraniu niestety nie brzmi wcale.

Opublikowano

Autko chyba znajome;) gratuluje zakupu i witam w gronie posiadaczy Rysków;)

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.12.2018 o 22:27, topor napisał:

Autko chyba znajome;) gratuluje zakupu i witam w gronie posiadaczy Rysków;)

Dzięki i pozdrawiam ?

"Ryśki" to dobre chłopy... ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

piękne auto :) pozazdrościć ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.