Treść opublikowana przez black4
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Trochę się dzieje. Jak ogarniesz sprzęt wpadaj na spot. Pozdrowienia ?
-
[B5 AWT] Quattro 1.8T Sedan Daily OEM+ [#quattrowóz]
Gratulacje znalezienia fajnego autka Kuba ?. Napisz parę słów nowym nabytku. Niech dobrze służy. Pozdrowienia
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Oryginalny wzór Yanar ? Oblookamy na żywo w Bukowince. Pozdrowienia ?
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Fajnie wyszła całość. Fakt kolorek odważny ale do budy B9 pasuje ?. Na żywo musi pod różnymi kątami pięknie zmieniać barwę. Wkrótce oblookamy ? Dzięki za info ? Pozdrowienia
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Fajnie? Pozdrowienia! See you soon ?
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Szanowny panie kolego Misiaczku proszę zmienić opis wątku na adekwatny bo to już żadne nardo grey nie jest! Serdeczne pozdrowienia! I do zobaczenia wkrótce! ??
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
black4
-
8.0" 19 ET 30 MAM A1 podejdzie do a4 b8
Witaj Jakie masz zawieszenie? Do B8 przy feldze o szerokości 8.5" raczej szukaj czegoś w okolicy ET30. Powinno być optimum bez dystansów Pozdrowienia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj ponownie warszawski klubowiczu ?? Kamil tak jak Hugo pisze spróbuj choć nazwę na klubie odkopać. Pozdrowienia ?
-
2.0TFSI Zębatka walków 06f105243c
Jaro4444 Dzięki za info. Jak tylko będziesz miał opracowane i przetestowane rozwiązanie wrzucaj informacje na forum. Powodzenia Black4
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dayd_4 łącze się w bólu... Niedawno podobnie się i do mojego przytulili. Oczywiście sprawca zbiegł... Na szczęście nieco lżej trafiony. Polerka praktycznie wszystko zdjęła. Dawaj znać co ustalisz. Pozdrowienia ?
-
A4 B6 1BA zmiana na 1BE (Problem auto wysoko stoi) )
Witaj A jakie są klasy wagowe sprężyn 1BE, które włożyłeś? Tu znajdziesz wykaz:
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Spory concave fajnie wygląda niestety większość tych kółek to ciężkie klocki... Na szczęście teraz trochę więcej we flow forming'u wychodzi...
-
Jakie opony letnie do S4 b6
Szerokość to jedno. Przy ciężkim przodzie S4 V8 pamiętaj o wyższym indeksie nośności opony...
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Hey Michał Piękny projekt się szykuje ? Jakie hybrydy wkładasz ? W Wawie składasz całość ? Wpadaj na spot jak zamkniesz temat. Powodzenia Pozdrawiam ?
-
Obrócona panewka A4 b7
Witaj, Mechanik sprawdził łańcuch i napinacz zmiennych faz rozrządu? Często rozciągnięty łańcuch i uszkodzony napinacz dają tłukący się metaliczny dźwięk. Daj znać co zdołasz ustalić. Powodzenia
-
Planuje nowe koła na wiosnę
Szyszekb7 może najpierw doprecyzuj zakres pytania jest zbyt ogólne. Doceń, że koledzy starają się doradzić. Najpierw przejrzyj galerię w podobnych wątkach, których na forum były setki. Odrobina wysiłku zamiast arogancji ?
-
Polecany Serwis Regeneracja Turbo A4 B6 1.8T BFB
Witaj Polecany spec od turbin / hybryd w 1.8T Geremy Vag Garage 665886464 Pozdrawiam
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
Hey ? Stage 4 gotowy? Wrzuć info. Pozdrawiam
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
To jak na 9" całkiem nieźle ?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Gratulacje nabytku ? A może jeszcze inaczej. Jak już jest lekka zima w 18" to może i lato fajne w ultralekkiej 19"? Jeżdżę na takich: allegro.pl ALLEGRO.PL Fajna waga 8,5x19" 8,7 kg. Jeszcze widzę można je w dobrej cenie znaleźć. A RS4 na sale ? Może i nabywca by się znalazł...
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
Hey ATS GTR rzadka sprawa. Klasyk motosport. Orientujesz się jak wagowo wychodzi 9x18"? Pozdrowienia ?
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Ładna ta łajba co płynie ? Jak tak dalej pójdzie to wykupisz wszystkie ocalałe S4 DTM i RS4 w B7. Gratulacje nabytku??
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Panowie de gustibus non disputandum est... Dayd_4 akurat Twoja wersja kiery idealnie pasuje do alu listew, gałki, nakładek pedałów RS, klamek itp. Przy czarnych detalach idealna jest taka jak u Holmatro czy u S3NS w carbonie. Nie wiem jakimi autami Koledzy z forum jeździli ale trudno o bardziej ergonomiczną kierę niż RS. Jeszcze raz gratulacje ??
-
Felgi z A5 do A4?
Kolego podaj wartość ET na feldze. Jeśli felga 8,5" szeroka to do wartości ET29 bez problemu wejdzie i będzie ładnie odsadzona od piasty. Pozdrawiam