Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć ! :siema:

Postanowiłem pochwalić się swoim autkiem :). Niestety po zakupie A4 nie miało zbyt wielu udogodnień poza:

-bi-xenon z poziomowaniem i spryskami

-welurowa tapicerka

-radio concert

-lampy tylne zwykłe, żarówkowe

-kiera czteroramienna bez multifunkcji

 

A teraz trochę opisu i zdjęć z wykonanych modów :wink::

-moc podniesiona ze 143 km na 175km

-kolorowy FIS od A5 z dekorami i tubami

-lampy tylne LED

-oryginalne LEDY w podświetleniu rejestracji

-doświetlanie zakretów + kratki halogenów S-LINE

-dysze spryskiwaczy od A7

-tempomat

-kratki nawiewu, wszystkie przyciski LIFT

-kubek-popielniczka AUDI

-pakiet światła QQz podświetleniem kratek nawiewu oraz klamek wewnętrznych

-klamki zewnętrzne podświetlane, chromowane od A8 ( wieczorem fajnie oświetla wokół samochodu :))

-listwy progowe S-LINE

-wydech od firmy El-Tec

-dekory szczotkowane aluminium 1NK

-lusterka składane LIFT RS4 satyna

-dynamiczne kierunkowskazy w lusterkach

-prawe lusterko opuszczane podczas cofania

-kierowca trójramienna LIFT RS5 (ze zmienionym logo na S-LINE)

-gałka zmiany biegów S-LINE

-MMI 3G+  ( PDC przód,tył z kamerą cofania)

-Audi Drive Select

-Servotronic

-BANG & OLUFSEN

-fotele skóra FULL elektryka plus chromowane przyciski sterowania, oczywiście podgrzewane

-boczki z podłokietnikami skórzanymi

-w bagażniku siatka na zakupy plus uchwyty na torby

- projektory ORI AUDI RINGS przód

- podświetlane listwy progowe S od B9 

- naklejki dekoracyjne Audi Rings

-sprężyny sportowe Eibach Pro-Kit 

- przyciemnienie lamp przód/tył 

-felgi 19x9,5J , opony 255/35/R19

- grill RS look oraz kratki halogenów w plaster miodu

końcówki wydechu Piano Black

 - full body Maxton Design

 ściema szyby czołowej

-heble 356/330mm 

 

 

Jak się podoba projekt ? :eusathink:

Wszystkie propozycje zmian mile widziane :wink:

 

20160129_153125.jpg

20160305_100915.jpg

20180202_174433.jpg

 

20180203_093516.jpg

20180203_093612.jpg

20180316_075103.jpg

 

IMG_0418.JPG

 

 

 

 

IMG_0424.JPG

IMG_0427.JPG

IMG_0428.JPG

IMG_0433.JPG

IMG_0434.JPG

IMG_0435.JPG

IMG_0436.JPG

 

 

IMG_0441.JPG

IMG_0446.JPG

IMG_0453.JPG

 

IMG_1687.JPG

IMG_1684.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_2169.JPG

IMG_2170.JPG

IMG_2249.JPG

IMG_2250.JPG

IMG_2251.JPG

IMG_2252.JPG

IMG_2253.JPG

IMG_2254.JPG

IMG_2255.JPG

IMG_2256.JPG

IMG_2257.JPG

IMG_2258.JPG

IMG_2259.JPG

IMG_2260.JPG

 

 

 

 

 

IMG_2266.JPG

IMG_2267.JPG

IMG_2268.JPG

IMG_2269.JPG

IMG_2270.JPG

IMG_2271.JPG

IMG_2272.JPG

IMG_2273.JPG

IMG_2276.JPG

IMG_2278.JPG

IMG_2399.JPG

IMG_2404.JPG

IMG_2405.JPG

IMG_2408.JPG

IMG_2812.JPG

IMG_3276.JPG

IMG_3278.JPG

IMG_3302.JPG

IMG_3303.JPG

IMG_3304.JPG

IMG_3390.JPG

IMG_5538.jpg

IMG_5541.jpg

IMG_E8084.JPG

IMG_E8085.JPG

IMG_E8091.JPG

IMG_E8093.JPG

IMG_E8105.JPG

IMG_E8115.JPG

IMG_E8118.JPG

IMG_E8123.JPG

IMG_E8125.JPG

Edytowane przez Michu1996

Opublikowano

fajny sedan, jakaś ładniejsza felga by się przydała bo ta dramat, lusterka z ersea, wydechy 4 a tu takie dojazdówki :P, kratek s-line nie masz :whistling:, masz sporo znaczków s-line, ten na atrapie to już napewno nie potrzebny, a skoro te na błotnikach już są to może trzeba by pomyśleć, żeby te napisy na coś wskazywały :wink:, zmiany w środku na plus

Opublikowano

No ładna A4 ale zewnętrzny sline to tylko listwy progowe i znaczki. Pomysł nad zderzakami 

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, marcin_o23 napisał:

fajny sedan, jakaś ładniejsza felga by się przydała bo ta dramat, lusterka z ersea, wydechy 4 a tu takie dojazdówki :P, kratek s-line nie masz :whistling:, masz sporo znaczków s-line, ten na atrapie to już napewno nie potrzebny, a skoro te na błotnikach już są to może trzeba by pomyśleć, żeby te napisy na coś wskazywały :wink:, zmiany w środku na plus

Dzięki za opinię :) Co do felg, myślę o większych, ale wszystko w swoim czasie :wink: To jeszcze nie koniec przeprowadzonych modyfikacji :naughty:

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, karolek_ust napisał:

No ładna A4 ale zewnętrzny sline to tylko listwy progowe i znaczki. Pomysł nad zderzakami 

Dzięki za sugestię :thumbup1:

Opublikowano

A4 ładna, podzielę zdanie moich przedmówców, w pierwszej kolejności felgi "dojazdówki" do wymiany :wink:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 6.06.2020 o 00:04, wolwerin napisał:

A4 ładna, podzielę zdanie moich przedmówców, w pierwszej kolejności felgi "dojazdówki" do wymiany :wink:

Większa felga w planach B)

Opublikowano
  • Autor

Długi weekend to dobry czas , by coś podziałać przy aucie :P

Nabłyszczanie lakieru przy pomocy quick detailera, a także czyszczenie wnętrza oraz renowacja skór :D

IMG_0507.JPG

IMG_0508.JPG

IMG_0509.JPG

IMG_0517.JPG

IMG_0518.JPG

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Ktoś chętny na mały detailling ? :eusathink::grin::wink:

3ABF1D01-5A00-465A-85BE-BCC410A1281B.jpeg

Opublikowano

Kosmetyczka się powiększa. Też ostatnio kupiłem kilka gratow i niektóre też Z ADBL

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, karolek_ust napisał:

Kosmetyczka się powiększa. Też ostatnio kupiłem kilka gratow i niektóre też Z ADBL

Cały czas się powiększa :kox: Wszystkie produkty ADBL spełniają swoje właściwości, ale SSW robi największą robotę :hi:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio wpadła sesja w słonecznikach na koniec wakacji :banan1::audi:

IMG_1245.JPG

IMG_1250.JPG

IMG_1256.JPG

IMG_1264.JPG

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Listopad wita :a4fan:

A2BCA36E-0353-4C72-9384-842757F2C245.jpeg

Opublikowano

Znaczek na grillu nie w tym miejscu. 

Opublikowano
9 minut temu, Tomafx napisał:

Znaczek na grillu nie w tym miejscu. 

w ogóle nie powinno go tam byc

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

:bry:

 

W dniu dzisiejszym nastąpiły kolejne modyfikacje:

Podświetlane listwy progowe S od A4 B9 :radocha:

oraz Ori Projektory Audi Rings przód :yeee:

IMG_1684.JPG

IMG_1687.JPG

Opublikowano

Bardzo fajne modziki:a4fan:

Opublikowano
  • Autor
Teraz, Misiek671 napisał:

Bardzo fajne modziki:a4fan:

Dziękuję :banan2:

Opublikowano

Drogie takie projektory?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, Hubertus01 napisał:

Drogie takie projektory?

500zł za komplet ( 2 szt ) , udało się znaleźć troszkę taniej, bo z tego co pamiętam w ASO komplet coś około 650zl :eusathink:

Ale z doświadczenia wiem, że ori projektory bez porównania z tymi wszystkimi chińskimi podróbkami itp, wiec warto zainwestować ;)

Edytowane przez Michu1996

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.