Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Swieca super, szkoda ze nie 500zl za 4 szt:whistling:

Opublikowano
  • Autor

No niestety takie gadżety Audi kosztują :(

Możesz próbować szczęścia na Ebay’u, tam czasem trafiają się pojedyncze sztuki w niższej cenie 

Opublikowano
11 godzin temu, Michu1996 napisał:

500zł za komplet ( 2 szt ) , udało się znaleźć troszkę taniej, bo z tego co pamiętam w ASO komplet coś około 650zl :eusathink:

Ale z doświadczenia wiem, że ori projektory bez porównania z tymi wszystkimi chińskimi podróbkami itp, wiec warto zainwestować ;)

Cena w ASO  za komplet równe 600zł

Pytałem, będę zamawiał dwa komplety.:cygaro:

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, NelsonPL napisał:

Cena w ASO  za komplet równe 600zł

Pytałem, będę zamawiał dwa komplety.:cygaro:

Audi Rings wrzucasz czy gekony ? :wink:

Opublikowano

Gekony bo mi się bardziej podoba.  :cygaro:

Opublikowano
  • Autor

Mała rzecz, a cieszy oko :D

Pojawił się pomysł na zakup naklejek dekoracyjnych Audi Rings.... no i został zrealizowany :cool1:

IMG_1694.JPG

IMG_1695.JPG

Opublikowano

Najważniejsze by cieszyło oko właściciela:git:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

No i jest w końcu nowy mod, montaż sportowych sprężyn Eibach Pro-KIt -35/30mm :banan: Podziękowania za fajny zestawik dla kolegi @Wandej:thumbup1:

Uważam, że auto dużo zyskało na wyglądzie, a Wy co sądzicie ? :eusathink:

 

 

IMG_1755.JPG

IMG_1729.JPG

IMG_1783.JPG

Opublikowano

Przyznaje dużo lepiej wygląda:good:

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, Misiek671 napisał:

Przyznaje dużo lepiej wygląda:good:

Podziękował :hi:

Opublikowano
39 minut temu, Michu1996 napisał:

No i jest w końcu nowy mod, montaż sportowych sprężyn Eibach Pro-KIt -35/30mm :banan: Podziękowania za fajny zestawik dla kolegi @Wandej:thumbup1:

Uważam, że auto dużo zyskało na wyglądzie, a Wy co sądzicie ? :eusathink:

 

 

IMG_1755.JPG

IMG_1729.JPG

IMG_1783.JPG

20` tu widzę:whistling:

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, Wandej napisał:

20` tu widzę:whistling:

Jak na razie myślę nad 18` :glupek2:

Opublikowano
15 minut temu, Michu1996 napisał:

Jak na razie myślę nad 18` :glupek2:

Tak jak na emotce wybij sobie to z głowy :grin:

19 to jest minimum B)

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, raaf napisał:

Tak jak na emotce wybij sobie to z głowy :grin:

19 to jest minimum B)

No właśnie bije się z myślami :decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, Michu1996 napisał:

No właśnie bije się z myślami :decayed:

Nie ma się co z nimi bić. W życiu trzeba wiedzieć kiedy ustąpić. Bierz 20" :decayed:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamelus_ napisał:

Nie ma się co z nimi bić. W życiu trzeba wiedzieć kiedy ustąpić. Bierz 20" :decayed:

Już mam pełną głowę od Waszych pomysłów :buhaha:

Opublikowano
2 godziny temu, Michu1996 napisał:

Już mam pełną głowę od Waszych pomysłów :buhaha:

Idź na kompromis szukaj 19:good:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Misiek671 napisał:

Idź na kompromis szukaj 19:good:

I to jest myśl :eusathink::cool1:

Opublikowano

19 to jest minimalne minimum :naughty:

Zimą jeżdżę  na 18 i z niecierpliwością czekam na wiosnę aby wrócić do 19. Na 18 wypełnienie nadkola jest za małe.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, wolwerin napisał:

19 to jest minimalne minimum :naughty:

Zimą jeżdżę  na 18 i z niecierpliwością czekam na wiosnę aby wrócić do 19. Na 18 wypełnienie nadkola jest za małe.

Dzięki za sugestię :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.