-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Dobre to mosz Jeszcze znaczek czarny
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Jak tyl siadzie tak jak przod to będzie super ? To nawet jak regulacje wyrzucisz to może być mało ?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Wincej zdjęć
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Elegancka furka rośnie kolejny fotograf
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
trzymamy mocno kciuki
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
szczerze to... dużo lepiej wyglądają niż w poprzednim kolorze w odniesieniu do całości auta po dechromingu, listwami drzwi w czerni itd, fura teraz wygląda dużo bardziej spójnie i pasuje to to także brawo jeszcze coś z sesji wrzuć
-
-
S4 B7 Ibis White by Yogi
Jak już pod "spożywczym" mówiłem ładnie wygląda i faktycznie jeszcze lepiej bulgocze podpicować trochę, koła ładne dorwać i miód malina
-
B7/1.8T/CzornySedan
najlepsze mody są właśnie z konieczności naprawy wad lub zużycia podzespołów zamiast zmieniać na to samo można dołożyć i zmienić odrazu na lepsze albo przy okazji dłubnąć jak coś rozkręcone
-
B7/1.8T/CzornySedan
tak jak Tkoczu pisze lampeczki tez fajnie zaszprejowac
-
B7/1.8T/CzornySedan
kurcze a mi w twoim przypadku chyba bardziej widzial sie chrom z tym rsowym grillem ale tak tez jest dobrze
-
raaf zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
nie zauważyłem pod zdjęciem w poście wyżej komentarza koło przykładając do piasty nie może mieć luzu góra dół, o ile bez dystansu tego luzu nie ma tak z dystansem 5mm luz się pojawia zaczyna się już przetłoczenie w feldze i nie styka jak należy , skręcisz tak koło i potem nie jest idealnie wycentrowane i u mnie pojawiały się drgania budy ale to powyżej 100 a u Ciebie przy hamowaniu tak przynajmniej mi się wydaje, że w tym tkwi problem ale mogę się mylić, u mnie tak było bez dystansów problemu nie ma, ewentualnie z kołnierzem ale to już nie zawsze błotnik puści
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
nie pozostaje nic tylko wywalić dystanse i upewnić się w przekonaniu czy to przez dystanse czy też nie chyba, że już doszedłeś do tego co jest nie halo?
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
wcale go tam nie wkładałem :p bo nie chciało mi się rozbierać klapy żeby go tam wpinać w nocy zrobię zdjęcie to podeśle telefon oczywiście wyolbrzymi te oświetlenie no ale coż
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Co do lampek to załóż i zobacz czy Ci wywali błąd bo ja akurat kupiłem te dedykowane z osrama z tym niby kasownikiem i okazało się ze nie wywala więc jest zbędny.