Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                                Witam:a4fan:
Przedstawiam wam mojego kocura, zakupiony w połowie listopada 2019r

.....................................................................

W dniu zakupu :thumbup1:

3E5C0206-A525-4B37-8BFC-F9BDCC490B80.jpeg

Aktualnie:wink:08468A08-BC7F-4FF9-B02F-369E8363BE42.thumb.jpeg.e96a099dcff03de7e8a8b51229472b8b.jpeg

 

Model: A4 B7

Rocznik: 2007

Silnik: 2.0 TFSI BWE 

Skrzynia: Manualna 

Napęd: Quattro

________________________________________

Wyposażenie na dzień dzisiejszy :  :hi:

Pakiet Sline Zewnętrzny 

Zawiecha 1bv 

Fotele regulowane elektrycznie i grzane Sline z siatka z tyłu

Schowki pod fotelami 

Coming&Leaving Home

Czarna podsufitka

Czujnik deszczu i zmierzchu 

El. Ustawiane i podgrzewane lusterka zewnętrzne 

Bixenon z samopoziomowaniem

4x elektryczne szyby 

Spryskiwacze bixów

PDC tył 

Automatyczne światła DRL 

Kolorowy Pełen FIS

Tempomat 

Lusterko czarne wewnętrzne fotochrom

Rnse 

Przyciski z chromem i podświetlane 

Kierownica ścięta z multi b8 lift

Podłokietnik przód

Podłokietnik Mcdonald tylni 

Pakiet światło wewnętrzny 

Bluetooth

Aux

Zmieniarka BT

Vfiz

Dokładki progów i cupra 

Felgi 19 8,5J ET48 + Rainsport5 235/35

Heble 320/288 (malowane na czerowono)

Emblemat Quattro 

Stage 1 na 250km/355NM

Talerzyki z b5 

Nakładka na ręczny rs4 i mieszek z biała nicią   

Końcówki wydechu 90’tki 

Oświetlenie led tablicy rejestr.

Wycieraczka q5 

Lampy na czarno 

Ledy DRL

Dekory carbon ( popielniczka i ramka skrzyni )

Listwy s4

Bose

Nakładki i podstopnica chrom

Przyciski szyb i pokrętło chrom

Drugi cupholder

USB

Ramki szyb  black piano 

Włącznik świateł chrom

Emblematy BOSE

Oświetlenie wnętrza Led 6000K

Grill rs4 b7

Kratki halo w plastry miodu

Gwint mts———————————————————————

Dyfuzor custom 

Kamera cofania

 lodówka w schowku

———————————————————————

Wszystkie uwagi,porady i sugestie miłe widziane!:a4fan:

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Cześć :hi:

no fajna sztuka, mega podobny konfig do mojej ex :kox:

Co jest nie tak z lakierem że planujesz malowanie całego wozu ?

miłego modzenia i bezawaryjności życzę.

Pozdro

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, qruku napisał:

Cześć :hi:

no fajna sztuka, mega podobny konfig do mojej ex :kox:

Co jest nie tak z lakierem że planujesz malowanie całego wozu ?

miłego modzenia i bezawaryjności życzę.

Pozdro

Witam

strasznie tył jest porysowany i wszystkie praktycznie drzwi z parkingów itp :facepalm:  A na dachu zaczął się pojawiać rudzielec....

Można powiedzieć że tylko przód jest w dobrym stanie

:thumbdown:

Opublikowano

No sztuka nieźle wyposażona :) doprowadzić lakier do ładu i już będzie efekt zadowalający  - niestety zapuszczenie blach w b7 dość szybko jest tragiczne w skutkach. 

Co do planów to zacne :) będę zaglądał :)

Opublikowano

Brawo ?

Ladna sztuka ?

Kierownica przykuła moja uwagę ‼️

Końcówki wydechu skąd brałeś ?

Powodzenia w modach ?

Opublikowano

Porządny egzemplarz ci się trafił, fajnie wyposażony. Ale jak wiadomo zawsze znajdzie się coś do zrobienia :)

Zawsze te felgi mi się podobały w b7 (i sam takie mam), tylko musisz zapodać dystans żeby to jakoś wyglądało. Przy ET48 spokojnie 18mm na tył i 15 na przód :)

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Coldfire28 napisał:

Brawo ?

Ladna sztuka ?

Kierownica przykuła moja uwagę ‼️

Końcówki wydechu skąd brałeś ?

Powodzenia w modach ?

Dzięki za zmotywowanie do założenia tematu:grin:

a końcówki  tu 

 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, cysiek18 napisał:

Porządny egzemplarz ci się trafił, fajnie wyposażony. Ale jak wiadomo zawsze znajdzie się coś do zrobienia :)

Zawsze te felgi mi się podobały w b7 (i sam takie mam), tylko musisz zapodać dystans żeby to jakoś wyglądało. Przy ET48 spokojnie 18mm na tył i 15 na przód :)

Witaj, a nie bd obcierać  ? 

Opublikowano

Ja mam przy ET43 na tyle 13 na przodzie 10. Raz mi tylko przytarło ale przy dużym uskoku. Zawsze dla bezpieczeństwa możesz zapodać trochę mniejsze :)

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, cysiek18 napisał:

Ja mam przy ET43 na tyle 13 na przodzie 10. Raz mi tylko przytarło ale przy dużym uskoku. Zawsze dla bezpieczeństwa możesz zapodać trochę mniejsze :)

Okej dzięki :)

Opublikowano
  • Autor

Jakiś czas temu furak musiał przejść serwis..:wink:

 

Łańcuch rozrządu wraz z napinaczem 

Uszczelka pokrywy rozrządu 

Zestaw pierścieni prostokątnych przestawnika walka rozrządu 

Uszczelka pokrywy zaworów wraz z uszczelka odmy

O-ring pompy podciśnienia 

O-ring pompy wysokiego ciśnienia paliwa 

Zawór obejciowy turbosprężarki 

Poduszki zawieszenia silnika lewa i prawa 

Wymiana oleju na 5w40 

Termostat 

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano
  • Autor

Foty na szybkości :whistling:

A761C5F6-8AAF-4192-BBC8-FC0E94EDDE77.jpeg

59D8D2E1-1AE5-49A3-9019-0A1D5C67129C.jpeg

Opublikowano

Ładne koło :whistling:

Fotki spoko :thumbup1:

Opublikowano

Fajny avancik:thumbup:

Powodzenia w modach i bezawaryjności:wink4:

Opublikowano

kurczaczki jakbym miał "deja vu" :wink:

moja ci ona...tylko u mnie narazie 18"

Opublikowano
  • Autor

Coś tam porobione :whistling:

ręczny rs4 i mieszek z biała nicią 

oklejenie dekorów 

Tak wiem.. wyczyszczę środek w weekend :grin:

E7189DF2-E2D3-4E75-9A84-370094BBB445.jpeg

25F0619D-0128-44EB-8AB3-01F02D774604.jpeg

Opublikowano
2 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Coś tam porobione :whistling:

ręczny rs4 i mieszek z biała nicią 

oklejenie dekorów 

Tak wiem.. wyczyszczę środek w weekend :grin:

E7189DF2-E2D3-4E75-9A84-370094BBB445.jpeg

25F0619D-0128-44EB-8AB3-01F02D774604.jpeg

Ładnie się to oklejenie prezentuje. Wszystkie będziesz oklejał? 

Gałka chyba już trochę obtarta czy tak światło pada? 

Opublikowano
  • Autor
11 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Ładnie się to oklejenie prezentuje. Wszystkie będziesz oklejał? 

Gałka chyba już trochę obtarta czy tak światło pada? 

No właśnie się zastanawiam czy tak to zostawić czy machnąć całość :eusathink:

no gałeczka obtarta ale coś wykombinuje :grin:

Opublikowano
Teraz, Tkoczu_ napisał:

No właśnie się zastanawiam czy tak to zostawić czy machnąć całość :eusathink:

no gałeczka obtarta ale coś wykombinuje :grin:

Ja lubię spójnie i jednolicie więc bym oklejał resztę ?

Opublikowano
W dniu 21.05.2020 o 20:42, Tkoczu_ napisał:

Coś tam porobione :whistling:

ręczny rs4 i mieszek z biała nicią 

oklejenie dekorów 

Tak wiem.. wyczyszczę środek w weekend :grin:

E7189DF2-E2D3-4E75-9A84-370094BBB445.jpeg

25F0619D-0128-44EB-8AB3-01F02D774604.jpeg

podlinkuj folie mam dziure po gazie chcialem to zakryc

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.