Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
9 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Dzięki!

Chrom wylatuje, już patrzeć na niego nie mogę :facepalm: wszystkie chromy pójdą w kolor dokładek, czyli czarny mat :dance2:

Bardzo słuszna modyfikacja, będzie elegancko :jerk:

Sam jestem na etapie pozbywania się chromu. Zostały mi jedynie ramki wokół szyb ale juz folia 3m leży czeka :decayed: ... jakby dwa inne auta obok siebie postawić, chrom i Shadow :wink:

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, BartoszSoldier napisał:

Bardzo słuszna modyfikacja, będzie elegancko :jerk:

Sam jestem na etapie pozbywania się chromu. Zostały mi jedynie ramki wokół szyb ale juz folia 3m leży czeka :decayed: ... jakby dwa inne auta obok siebie postawić, chrom i Shadow :wink:

To jak skończysz to dawaj foty :jerk:

No jest różnica, ja mam porównanie bo @Rob@k ma ten sam albo podobny kolor budy, mega to się prezentuje, tyle że on jak dobrze pamietam malował wszystkie chromy plastidipem:thumbup1:

Moje chromy wokół szyb pójdą do kumpla na oklejanie folia, a resztę pomaluje :dance2:

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Tkoczu,

Dyfuzor w piano black i chromy.

Będzie ?

I jakieś końcówki 102 mm okrągłe ścięte pod dyfuzor ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Zachowując spójność z reszta dokładek to dyfuzor raczej w mat :) a reszta w piano

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, black4 napisał:

Tkoczu,

Dyfuzor w piano black i chromy.

Będzie ?

I jakieś końcówki 102 mm okrągłe ścięte pod dyfuzor ?

Pozdrawiam

 

Godzinę temu, raaf napisał:

Zachowując spójność z reszta dokładek to dyfuzor raczej w mat :) a reszta w piano

No właśnie Panowie, jakoś tego nie widzę w black piano :eusathink:

Najchętniej wszystko w mat bym walnął..

a co do końcówek to jak dyfuzor wejdzie taki jaki chce to mam zamiar jeszcze większe dać, ale spokojnie, najpierw przymiarki zrobię :naughty:

Opublikowano

ja tam dyfuzor tylny okleiłem w czarną satyne a dokładki mam w czarnym macie i nawet to gra :D 

Cytat

Najchętniej wszystko w mat bym walnął..

Słupek przy szybach już masz w piano :P  wiec dechroming ja bym robił piano :guma:

Edytowane przez raaf

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, raaf napisał:

ja tam dyfuzor tylny okleiłem w czarną satyne a dokładki mam w czarnym macie i nawet to gra :D 

Słupek przy szybach już masz w piano :P  wiec dechroming ja bym robił piano :guma:

Przemyśle to jeszcze :eusathink::grin:

Opublikowano
  • Autor

Szykuje się do zakupu nowych butów na lato a tymczasem moje idą na sprzedaż :thumbup1:

Najbardziej mnie robi felga z s5 19’ 9J ET33.. :slina:

757719BE-3427-4D43-92CF-DB61B0BA8F89.jpeg

Opublikowano

z wzorem wiele nie odbiega :cheesy: ale ładniejsze niz poprzednie

Jedynie parametry lepsze...

ciekawe o ile wizualnie by sie zmienilo na aucie :eusathink:

Edytowane przez raaf

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, raaf napisał:

z wzorem wiele nie odbiega :cheesy:

Jedynie parametry lepsze...

ciekawe o ile wizualnie by sie zmienilo na aucie :eusathink:

Noo wiem ale jakoś i tak mi siedza

W Następny sezon wleca fele tylko o tych parametrach bo lipy nie może być :grin:

Opublikowano

Tkoczu,

Świetny wzór 19" z S5?

Będzie fajnie wklęsła.

Daj pls znać ile one ważą.

Pozdrawiam ?

 

Opublikowano

Dechroming najlepiej piano black siądzie. Dyfuzor faktycznie mat lepiej żeby do dokładek pasował.
Fajna ta felga powinna fajnie siąść. Nic tylko pozazdrościć :D
Działaj, działaj to chociaż popatrze, bo u mnie zbyt wiele się raczej nie zmieni w najbliższym czasie :P

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, SzczepSon napisał:

Dechroming najlepiej piano black siądzie. Dyfuzor faktycznie mat lepiej żeby do dokładek pasował.
Fajna ta felga powinna fajnie siąść. Nic tylko pozazdrościć :D
Działaj, działaj to chociaż popatrze, bo u mnie zbyt wiele się raczej nie zmieni w najbliższym czasie :P

Jeszcze 2 mody zostały na ten rok wiec za dużo nie popatrzysz :grin:

Opublikowano

2 mody w tym roku a mamy już 22 grudzień.... :whistling:

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Adam87 napisał:

2 mody w tym roku a mamy już 22 grudzień.... :whistling:

Długo nic się nie działo to trzeba nadrobić. 

No dobra 3 mody bo paczka przyszła  :grin:

F17D8D31-9BFD-4C39-A48D-FE75BBB86B73.jpeg

Opublikowano

Uuu, vfiz???

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, Adam87 napisał:

Uuu, vfiz???

Tak:naughty: 

Szkoda że 3Dcolormfd taki drogi bo wtedy bym się nawet nie zastanawiał..

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano
14 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Jeszcze 2 mody zostały na ten rok wiec za dużo nie popatrzysz :grin:

Mówiłem o najbliższym czasie, więc znając moje szczęście 2021 też się liczy :P coś tam popatrzę.

 

Ładnie lecisz z tematem

Opublikowano
  • Autor

Auto odstawione, dechroming w realizacji :buhaha:

AC720986-5B65-450A-A50D-1BE506B76670.jpeg

7FDCD8C4-742C-4EE2-B5C3-CAC040A1EC48.jpeg

Opublikowano

Jak powiedział, tak zrobił... już się nie mogę doczekać rezultatu :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.