Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nooo grill miód malina :thumbup1:

Opublikowano
W dniu 28.07.2020 o 17:19, Tkoczu_ napisał:

Miało już modów nie być na ten rok ale wyszło takie cuś :buhaha::dance2:

dziękuje bardzo @HOLMATRO

jako że wyjeżdżam do pracy za granice to nie mam pojęcia kiedy wleci do auta ale ważne że już jest.

A54D1BE5-832C-4579-95E5-F88AAA9A66B8.jpeg

Dobrze się prezentuje :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jakie żarówki masz w kierunkowskazach przednich?
Wszędzie jest napisane, że kierunki to P21W lub PY21W.

Aktualnie w swoich bixenonach mam P21W i niebawem będę miał lampy z białym kierunkiem. Chciałbym wstawić Osram Diadem Chrome ale są tylko PY21W, a one mają niesymetryczne bolce na trzonie żarówki.

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, gordo napisał:

Jakie żarówki masz w kierunkowskazach przednich?
Wszędzie jest napisane, że kierunki to P21W lub PY21W.

Aktualnie w swoich bixenonach mam P21W i niebawem będę miał lampy z białym kierunkiem. Chciałbym wstawić Osram Diadem Chrome ale są tylko PY21W, a one mają niesymetryczne bolce na trzonie żarówki.

Kurde, szczerze nie wiem a nie mam możliwości sprawdzić bo jestem za granica bez auta :facepalm:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 14.05.2020 o 18:42, Tkoczu_ napisał:

Witam

strasznie tył jest porysowany i wszystkie praktycznie drzwi z parkingów itp :facepalm:  A na dachu zaczął się pojawiać rudzielec....

Można powiedzieć że tylko przód jest w dobrym stanie

:thumbdown:

Nie widze innej opcji jak jest porysowana zawitac do mnie do garażu i ogarniemy korekte lakieru i położymy jakiś wosk ? ew. Jakąs ceramike albo coś ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A wiec w końcu wróciłem!

mody można zaczynać :whistling:

W pierwszej kolejności w ten weekend wpadam do @Mloty4xi zabezpieczamy lakier na zimę ( tak wiem trochę późno :grin:)

Potem grill wleci, chromy na czarny mat i oczywiście VFiz :thumbup1:

Jeżeli ktoś ma listwy s4 w dobrym stanie to pisać na priv :wink:

EC1F7148-64CB-4381-86D3-F6431D9EAD1E.jpeg

5A7D827D-DA20-41DB-892E-06DD72B3F7CD.jpeg

Opublikowano

Część. 

Jaki Bluetooth wrzuciles? Jak działa? 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Mateusz Grudniewski napisał:

Część. 

Jaki Bluetooth wrzuciles? Jak działa? 

Wrzuciłem ten.. fajnie wszystko gra, 0 szumów itp:thumbup1:

Ale w przyszłości zamienię go na zmieniarkę wefa.

9A8B90E7-2949-41F7-9004-E0D522383318.png

Opublikowano
  • Autor

Udało się dorwać w śmiesznych pieniążkach cup holder z Anglika :banan: i to jeszcze w chromie i z podświetleniem :grin:

W końcu skończy się bitwa z moja o miejsce na kawę :grin:

 

8648ECF9-C991-4042-B020-DA91FEB22A7B.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano
W dniu 14.12.2020 o 21:35, Tkoczu_ napisał:

Ale w przyszłości zamienię go na zmieniarkę wefa

Trzeba było od razu zmieniarkę brać,80 zł taniej a komfort używania jednak większy(szczególnie przy kierownicy z mf) .

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, pila24 napisał:

Trzeba było od razu zmieniarkę brać,80 zł taniej a komfort używania jednak większy(szczególnie przy kierownicy z mf) .

Człowiek uczy się na błędach :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor

Tak jak to zapowiadałem pare dni temu, audi trafiło do kolegi na „ożywienie” lakieru i ogarnięcie paru bzdet :wink:


Wielkie podziękowania dla @Mloty4x:oklasky:

Jeszcze nie skończyłeś a ja już się jaram:buhaha::buhaha:

Teraz trzeba wybrać się na mała sesje :dance2:

6D5BB25B-8B6C-456B-812D-8A6767F9562E.jpeg

D7F542D9-CF81-4705-B002-FB49D85CAF3F.jpeg

1DA79F24-D51B-4EFE-894F-A732801256AE.jpeg

Opublikowano
2 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

Tak jak to zapowiadałem pare dni temu, audi trafiło do kolegi na „ożywienie” lakieru i ogarnięcie paru bzdet :wink:


Wielkie podziękowania dla @Mloty4x:oklasky:

Jeszcze nie skończyłeś a ja już się jaram:buhaha::buhaha:

Teraz trzeba wybrać się na mała sesje :dance2:

6D5BB25B-8B6C-456B-812D-8A6767F9562E.jpeg

D7F542D9-CF81-4705-B002-FB49D85CAF3F.jpeg

1DA79F24-D51B-4EFE-894F-A732801256AE.jpeg

Poczekaj aż odbierzesz Audiczke ? W wolnej chwili na swoim profilu opisze co zrobiliśmy z lakierem i całą resztą. A może akurat komuś pomoge jak opisze co robiłem jakimi środkami itp.

Pozdrawiam @Tkoczu_ i do zobaczenia dzisiaj ?

Opublikowano
  • Autor

Mimo braku pogody i czasu nie umiałem się powstrzymać żeby czegoś nie cyknąć :grin:

B2E22960-477C-42A7-802A-2EB0FE112B32.jpeg

10C02575-CCF4-4D2C-ACD7-B8399BD26BCE.jpeg

97C63C9B-5D11-45F7-A3A3-C57B467CE55B.jpeg

2AA6E428-7E91-41B4-AFA8-8CC74B1A8B0A.jpeg

Opublikowano

Elegansio:oklasky:

Jeszcze letnie buty:co: w sumie temperatura na +:wink4:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Elegansio:oklasky:

Jeszcze letnie buty:co: w sumie temperatura na +:wink4:

Wróciłem tydz temu do Polski i nie miałem kiedy zmienić :grin:

Opublikowano

Bardzo fajne autko, graty! :jerk:

Chrom zostaje? Pełen Shadow pięknie siadłby :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, BartoszSoldier napisał:

Bardzo fajne autko, graty! :jerk:

Chrom zostaje? Pełen Shadow pięknie siadłby :eusathink:

Dzięki!

Chrom wylatuje, już patrzeć na niego nie mogę :facepalm: wszystkie chromy pójdą w kolor dokładek, czyli czarny mat :dance2:

Opublikowano

Przód jest ok. Z tyłu czegoś brakuje. Może końcówki jakieś inne albo dyfuzor pod dokładkę zderzaka.

Dyfuzor uniwersalny z tylnym zderzakiem samochodu 7 Rekina z wykończeniem w  stylu czarnym ABS, wymiary: 85,3 x 79,8 x 13,4 cm - kup w niskich cenach w  sklepie internetowym Joom

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, afroo. napisał:

Przód jest ok. Z tyłu czegoś brakuje. Może końcówki jakieś inne albo dyfuzor pod dokładkę zderzaka.

Dyfuzor uniwersalny z tylnym zderzakiem samochodu 7 Rekina z wykończeniem w  stylu czarnym ABS, wymiary: 85,3 x 79,8 x 13,4 cm - kup w niskich cenach w  sklepie internetowym Joom

Tak, masz racje!

Ale nawet przód nie skończony, grill z rs’y leży w garażu, dolne kratki też się robią w plastry miodu.. poczekam do wiosny z założeniem :naughty:

Chciałem na początku robić tył z s4 ale to już za bardzo oklepane, wleci customowy dyfuzor ala rs4 albo od kolegi z fb co robi coś takiego( zdjęcie poniżej)

Potem pozostanie kwestia czy malować go w kolor budy czy na czarno i jakiej wielkości końcówki. 

0A0FB264-D90E-4867-AA34-3ADEAEE429FE.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.