Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, mlody22122 napisał:

podlinkuj folie mam dziure po gazie chcialem to zakryc

Folie brałem od kolegi także nie podlinkuje :facepalm:

Opublikowano

Ładny avancik:thumbup1:, kolor podobny do mojego i coraz bardziej widzą mi się te felgi u mnie :eusathink:. Jedynie kolor bym zmienił na grafit. Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

Cisza bo nie ma czasu na nic, ale wleciały dystanse .. dla bezpieczeństwa wziąłem trochę mniejsze

przód 13 tył 15 :thumbup1:

W następnym tyg bd czas to wezmę się za malowanie środków lamp i fotki :banan:

 

D21C0E11-EB7F-4EC8-8EB5-E7F7273C872C.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Kompletowanie gratów ciąg dalszy..przyszły ledy DRL (coldfire28 dzięki za info) blenda rejestracji i długo oczekiwane lampy pomalowane na czarno :banan:
W drodze jeszcze nowa dokładka cupry( stara miała nieprzyjemne spotkanie z krawężnikiem) i wycieraczka z q5 :naughty:

3FE9EFCF-B65D-44E5-867D-5C743BA3294E.jpeg

A1ACA1BF-C68D-430A-8846-BF0B02AEB1A9.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Ostre tempo !

Mod za modem ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Czarne lampy dodają charakteru - mod na duży plus :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Siedzi :whistling:

7DBD8AED-C323-4174-BB4A-0B68DBBA5EC1.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Teraz zadbać o lakier i bd cacy:banan:

A wy co myślicie ? Dobrze siedzi ? 

 

22FF82B0-AC17-4320-AC87-C6A5ED96AAEC.jpeg

0D517491-70BE-4547-BDE8-F2C35B71FD6D.jpeg

6351ED1D-77A5-41C6-9AF2-A1B34DC9CDE6.jpeg

Opublikowano

Elegancko ?

Opublikowano

Elegancko :thumbup1: ale jedno co mi nie pasuje to zlewający się napis "quattro". 

Pewnie dlatego ze jest bez wypełnienia i przebija się z drugiego planu grill i troszkę go zlewa.

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, raaf napisał:

Elegancko :thumbup1: ale jedno co mi nie pasuje to zlewający się napis "quattro". 

Pewnie dlatego ze jest bez wypełnienia i przebija się z drugiego planu grill i troszkę go zlewa.

Coś z tym zrobię w przyszłości:thumbup1:

Opublikowano
3 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

Coś z tym zrobię w przyszłości:thumbup1:

No też tak się rozglądałem to właśnie są jakby dwa rodzaje te i takie z czarnym wypełnieniem :rolleyes:

Chwilowo odszedłem od tematu ale pewnie spróbujemy kiedyś z tym :D

image.png

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, raaf napisał:

No też tak się rozglądałem to właśnie są jakby dwa rodzaje te i takie z czarnym wypełnieniem :rolleyes:

Chwilowo odszedłem od tematu ale pewnie spróbujemy kiedyś z tym :D

image.png

To wtedy te drugie psiknąć na biało albo jakiś grafit i powinno dobrze siedzieć :eusathink:

Opublikowano

A może i bez by dobrze siadło :D ,

 znowu jak pryśniesz całe to może być przesadzone :p i przód zrobi się strasznie ciężki :(

Opublikowano

U mnie na biało jest ten bez wypełnienia i dobrze leży

20190108_174523.jpg

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, afroo. napisał:

U mnie na biało jest ten bez wypełnienia i dobrze leży

20190108_174523.jpg

To też to tak psikne :wink:

Opublikowano

Najładniejszy kolor dla tego auta. Chciałem właśnie w takim ale ktoś mi sprzątnął sprzed nosa.

Jak Ci się jeździ na tym zawieszeniu, nie uważasz że jest za twardo, a na prostej drodze delikatnie buja?
Super masz spasowanie przodu z tyłem, u mnie dosyć mocno przednie koła są wyżej, tylne praktycznie chowają się w nadkola. Sprawdzałem amory i sprężyny na skp i pan powiedział, że jest wzorowo. Jak osiągnąłeś taki efekt na tym zawieszeniu?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, gordo napisał:

Najładniejszy kolor dla tego auta. Chciałem właśnie w takim ale ktoś mi sprzątnął sprzed nosa.

Jak Ci się jeździ na tym zawieszeniu, nie uważasz że jest za twardo, a na prostej drodze delikatnie buja?
Super masz spasowanie przodu z tyłem, u mnie dosyć mocno przednie koła są wyżej, tylne praktycznie chowają się w nadkola. Sprawdzałem amory i sprężyny na skp i pan powiedział, że jest wzorowo. Jak osiągnąłeś taki efekt na tym zawieszeniu?

Witaj, jest troszeczkę sztywno, ale ja mam inne odniesienie bo jeździłem wcześniej passatem b6 gdzie było tak miękko że palcem mogłem obracać kierownica bez użycia „siły” . 

1bv + talerzyki z b5 na przód, teraz dystanse wleciały, komfort jest, nic nie buja, nie stuka. Ale dalej uważam że za wysoko stoi ten przód :wallbash:

48D986EB-970F-4557-9495-89CFA0EB3BD5.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano
43 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

 

1bv + talerzyki z b5 na przód, teraz dystanse wleciały, komfort jest, nic nie buja, nie stuka. Ale dalej uważam że za wysoko stoi ten przód :wallbash:

 

No też mam tak standardowo :D  jest dużo lepiej niż przed ale jednak jeszcze ciiut ciut brakuje. 
W planach na początku tematu masz eibachy -30 :D to działaj :P 

tyllko wtedy na mniejszych kołach w zimie może być zbyt nisko :(  

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, raaf napisał:

No też mam tak standardowo :D  jest dużo lepiej niż przed ale jednak jeszcze ciiut ciut brakuje. 
W planach na początku tematu masz eibachy -30 :D to działaj :P 

tyllko wtedy na mniejszych kołach w zimie może być zbyt nisko :(  

Przymierzyłem sprężyny od kolegi i powiem ci że dalej to nie to, wiec bd jak u większości..polecę w gwint albo w powietrze :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.