-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Trochę się dzieje. Jak ogarniesz sprzęt wpadaj na spot. Pozdrowienia ?
-
[B5 AWT] Quattro 1.8T Sedan Daily OEM+ [#quattrowóz]
Gratulacje znalezienia fajnego autka Kuba ?. Napisz parę słów nowym nabytku. Niech dobrze służy. Pozdrowienia
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Oryginalny wzór Yanar ? Oblookamy na żywo w Bukowince. Pozdrowienia ?
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Fajnie wyszła całość. Fakt kolorek odważny ale do budy B9 pasuje ?. Na żywo musi pod różnymi kątami pięknie zmieniać barwę. Wkrótce oblookamy ? Dzięki za info ? Pozdrowienia
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Fajnie? Pozdrowienia! See you soon ?
-
A4 B9 2.0 TFSI QUATTRO| 327KM | IC WAGNER | PURPLE AMETHYST SATIN | audi_p4rple_ |
Szanowny panie kolego Misiaczku proszę zmienić opis wątku na adekwatny bo to już żadne nardo grey nie jest! Serdeczne pozdrowienia! I do zobaczenia wkrótce! ??
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
black4
-
8.0" 19 ET 30 MAM A1 podejdzie do a4 b8
Witaj Jakie masz zawieszenie? Do B8 przy feldze o szerokości 8.5" raczej szukaj czegoś w okolicy ET30. Powinno być optimum bez dystansów Pozdrowienia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj ponownie warszawski klubowiczu ?? Kamil tak jak Hugo pisze spróbuj choć nazwę na klubie odkopać. Pozdrowienia ?
-
2.0TFSI Zębatka walków 06f105243c
Jaro4444 Dzięki za info. Jak tylko będziesz miał opracowane i przetestowane rozwiązanie wrzucaj informacje na forum. Powodzenia Black4
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Dayd_4 łącze się w bólu... Niedawno podobnie się i do mojego przytulili. Oczywiście sprawca zbiegł... Na szczęście nieco lżej trafiony. Polerka praktycznie wszystko zdjęła. Dawaj znać co ustalisz. Pozdrowienia ?
-
A4 B6 1BA zmiana na 1BE (Problem auto wysoko stoi) )
Witaj A jakie są klasy wagowe sprężyn 1BE, które włożyłeś? Tu znajdziesz wykaz:
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Spory concave fajnie wygląda niestety większość tych kółek to ciężkie klocki... Na szczęście teraz trochę więcej we flow forming'u wychodzi...
-
Jakie opony letnie do S4 b6
Szerokość to jedno. Przy ciężkim przodzie S4 V8 pamiętaj o wyższym indeksie nośności opony...
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
Hey Michał Piękny projekt się szykuje ? Jakie hybrydy wkładasz ? W Wawie składasz całość ? Wpadaj na spot jak zamkniesz temat. Powodzenia Pozdrawiam ?