Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adam458

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja założyłem koło vis bo oryginał się sypał i właśnie on zaczął się mielić i opiłki dawać do oleju. Fotka w pierwszym poście. Tak pisałem też z użytkownikiem tfsi co złożył visa. Ale do silnika wzdłużnego i pisał że wibruje. Ja uważam że to zasługa stanu silnika, stare wyciągnięte rozrządy, zużyte wariatory i wiele innych osprzętów...
  2. Tak ten Vis co na olx idzie dorwać, ogólnie rumuński produkt Ogólnie montaż bardzo prosty. Demontujesz oczywiście miskę. Później blokujesz napinacz łańcucha napędu pompy oleju i odkręcasz śrubę od wałków, a drugą od pompy oleju. I tyle składasz analogicznie . Ciśnienia nie mierzyłem bo po co. Coś opiłkowało, przyczynę znalazłem. Uleczyłem, profilaktycznie przegląd panewek. Oczywiście stan bdb. Co do wrażeń. Nie odczułem po montażu nic negatywnego silnik jak drżał dawniej, tak pozostało to bez zmian. Nagrałem taki filmik żeby pokazać kulturę pracy silnika, inaczej nie umiał bym tego odzwierciedlić, aha niestety temat nie dotyczy a4, a a3 8p ale silnik ten sam
  3. Dzięki za odzew Ogólnie to chciałem uniknąć konwersji na 1.8T ze względu na to ciśnienie które jak dla mnie jest krytycznie za duże. Mój silnik nie miał problemów z pompą oleju przeglądnąłem ją jest ok. Nie jest też przytarty ani nic innego. Panewki ok, silnik jeszcze polata... Dziś złożyłem odpaliłem na zębatce VisMotorsport. Nie mam uwag, silnik nie drży chodzi po prostu poprawnie jak wcześniej. I to tyle, robotę zrobiłem sam
  4. Pisałem do aso o zębatkę. Odpowiedź to taka że numer jest niepoprawny. Można kupić cały moduł walków, wraz z pompa oleju za 8120zl brutto. Tyle w temacie
  5. Witam Czy zębatka walków balansujących 06f105243c jest dostępna do kupienia w aso? Pytam bo moja wyzionęła ducha... Była przyczyną opiłków w oleju. Chyba w porę trafione ?Nie planuje montażu pompy od 1.8t, bo moja pompa oleju jest w bdb stanie, jak również sam moduł walków, nie ma luzów. Myślę, że jeszcze mi posłuży.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.