Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Coś tam kurier przywiózł..

Na zdj się nie zmieściły:

Fluffy Dryer 90x60cm 

Shiny Garage Morning Dew Detailer

Shiny Garage D-Tox Iron&Fallout Remover 

Rękawica Adbl caremitt

 reszta gratów też przyszła..(wycieraczka q5 i dokładki progów) 

Poprawi się pogoda to pomontuje wszystko do kupy i wypicuje furke :hi: 

77D3085E-1414-40EF-921F-0D96ED6BE077.jpeg

Opublikowano

Ładny samochód, dawaj fotki po odpicowaniu ;)

Opublikowano

ładne autko, powodzenia w dalszych modach :) 

Opublikowano
  • Autor

Mówię, poprawiła się pogoda to biorę się do roboty :whistling:

zamontowałem wycieraczkę z q5 i chciałem się brać za umycie auta po czym zaczęło padać :grin:

19212426-17B1-4C51-B201-A21572A8BCD4.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Przecież zawsze tak jest :grin:

ale wycieraczka nowa to niech zasuwa :D 

Opublikowano
  • Autor
Teraz, raaf napisał:

Przecież zawsze tak jest :grin:

ale wycieraczka nowa to niech zasuwa :D 

Noo :grin: przynajmniej już test mogłem zrobić :grin:

Opublikowano

Takie głupie pytanie mam :D 

Tego moda jeśli już ktoś robi to tylko ze względów wizualnych zęby takiej kłody na tyle nie było? :D 

I ile taka fit wycieraczka wychodzi? :) 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, raaf napisał:

Takie głupie pytanie mam :D 

Tego moda jeśli już ktoś robi to tylko ze względów wizualnych zęby takiej kłody na tyle nie było? :D 

I ile taka fit wycieraczka wychodzi? :) 

To już nowocześniejsza technologia :wink: no i nie „smaruje” tak już szyby.. 

W aso zaśpiewali u mnie 252 zł za wszystko dlatego ja wziąłem zamiennik :thumbup1:

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano
W dniu 15.06.2020 o 23:17, Tkoczu_ napisał:

Przymierzyłem sprężyny od kolegi i powiem ci że dalej to nie to, wiec bd jak u większości..polecę w gwint albo w powietrze :thumbup1:

Fajna sprawa :good:

Opublikowano

Ładniej wygląda jak nie ma takiego szpadla z tyłu.

Opublikowano
  • Autor

Nie może być idealnie:wallbash: 

długo się lampami nie nacieszyłem, dobrze że oby dwie nie parują  :thumbdown:

teraz tylko znaleźć czas żeby to zreanimować..

 

9B3679E2-C8D8-45D6-85D3-E17A5880912C.jpeg

416196AC-8A54-4103-8305-D3EA7B406655.jpeg

Opublikowano

Aua :unsure: Można było się spodziewać lekkiej mgiełki, która wyparowałaby po wygrzaniu ale tutaj to już masz powódź w reflektorze...

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, afroo. napisał:

Aua :unsure: Można było się spodziewać lekkiej mgiełki, która wyparowałaby po wygrzaniu ale tutaj to już masz powódź w reflektorze...

No z początku była lekka mgiełka, po paru dniach zeszła i teraz takie cuś :wallbash:

Szkoda że do tego pogoda nie dopisuje..

Opublikowano

To Cię czeka rozklejanie klosza ale całe szczęście idzie to łatwo. Najgorsza robota przy demontażu zderzaka.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, gordo napisał:

To Cię czeka rozklejanie klosza ale całe szczęście idzie to łatwo. Najgorsza robota przy demontażu zderzaka.

No to prawda :wacko:

Opublikowano

Daj od razu nowy klej butylowy i po problemie. 

Opublikowano
  • Autor

Lampa zrobiona, emblemat w kolor(dzięki za inspiracje @afroo. )

dokladki progów odebrane od lakiernika wiec nie długo wleca na pokład :wink:

I jakiejś szybkie fotki :thumbup1:

8CA7A0F6-8191-407F-9743-6B68894199F8.jpeg

99C2470D-294E-42E0-B2ED-F2B7F6E99B25.jpeg

 

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

No wreszcie go widać :D 

Opublikowano

Podzielisz się informacją jakie masz ledy do dziennych?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, gordo napisał:

Podzielisz się informacją jakie masz ledy do dziennych?

Jasne, od Promotora z fb 

78F4FECE-DD62-483A-A296-C514D5391F69.png

Edytowane przez Tkoczu_

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.