Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem ciekawe jak wyjdzie oklejenie relingów... :)

Bo oklejenie ramki grilla i ramki okien to w sumie z lekka wprawą nic trudnego :D

Czekamy na efekty :wink:

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, raaf napisał:

Jestem ciekawe jak wyjdzie oklejenie relingów... :)

Bo oklejenie ramki grilla i ramki okien to w sumie z lekka wprawą nic trudnego :D

Czekamy na efekty :wink:

Relingi bd raczej malowane :wink:

Opublikowano

Będą malowane czy oklejane?

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, gordo napisał:

Będą malowane czy oklejane?

Tak jak napisałem wcześniej.

ramki wokół szyb i ramka grilla oklejane a relingi malowane.

Opublikowano
  • Autor

Miało być oklejanie i nie ma..

nie miałem też czasu posta wrzucić bo wiadomo święta, nowy rok..

A wiec coś się podziało w firmie kolegi i niestety na następny dzień zadzwonili że zrobia mi to w innym terminie ( na 11.01 przenieśli) 

jedyne pocieszenie w tym że doszła mała część układanki wnętrza.

Pakiet chromu z b8 :banan:

690E6009-AFE6-4515-8C73-FD05F2205AA2.jpeg

Opublikowano
  • Autor

Wleciał setup zima, a lato poleciało na renowacje, pójdą napewno w grafit, jak się nie sprzedadzą to zostaną na przyszły sezon.

17’ 7,5J ET43

235/45/17

Dystanse 15/13mm

Musze się zabrać za montaż wszystkich gratów bo już trochę mi tego leży a ciagle tylko foty dodaje co przyszło :facepalm:

7A20010E-6DA4-4BC1-BB7F-77FDC2A7BCA1.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Piotrze, konkretny Avancik a tu widzę, że jeszcze nadal wersja rozwojowa :)

Prezentuje się bardzo dobrze, gratulacje !

Opublikowano
W dniu 4.01.2021 o 22:27, Tkoczu_ napisał:

Miało być oklejanie i nie ma..

nie miałem też czasu posta wrzucić bo wiadomo święta, nowy rok..

A wiec coś się podziało w firmie kolegi i niestety na następny dzień zadzwonili że zrobia mi to w innym terminie ( na 11.01 przenieśli) 

jedyne pocieszenie w tym że doszła mała część układanki wnętrza.

Pakiet chromu z b8 :banan:

690E6009-AFE6-4515-8C73-FD05F2205AA2.jpeg

ile cie wyszly te knefle z b8, i pasuja  bez rzezby czy cos trza kombinowac?

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, Mukade93 napisał:

ile cie wyszly te knefle z b8, i pasuja  bez rzezby czy cos trza kombinowac?

200 zł cały komplet, pokrętło lusterek p&p a reszta to podobno też ale wyjdzie w praniu 

Opublikowano

to jak za darmo, daj foty jak to zalozysz i czy bez problemu, do siebie tez bym takie wsadzil

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, Mukade93 napisał:

to jak za darmo, daj foty jak to zalozysz i czy bez problemu, do siebie tez bym takie wsadzil

Spoko, w następnym tyg może uda się coś podziałać to napewno dodam relacje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

I cyk Vfiz na pokładzie :banan:

podziekowania dla @HOLMATRO i @Mloty4xza pomoc 

F6069B82-948D-4E02-88E9-7CEDCE1A3273.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

No a o mnie to już nie wspomni dziad jeden :grin:

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Mloty4x napisał:

No a o mnie to już nie wspomni dziad jeden :grin:

Już już :grin::grin:

Opublikowano

Sukces ma wielu ojców :polew:

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, Rob@k napisał:

Sukces ma wielu ojców :polew:

No mam pecha i coś się zwaliło po drodze :grin:

Opublikowano

A cóż takiego się stało? 

Opublikowano

Mała pierdoła ale planowaliśmy wszystko ? prawda @Tkoczu_?

Opublikowano
  • Autor

 

3 minuty temu, Mloty4x napisał:

Mała pierdoła ale planowaliśmy wszystko ? prawda @Tkoczu_?

Ahh szkoda gadać.. xd 

Opublikowano
  • Autor

Posłuchałem kolegów i poszło wszystko w black piano, przyznaje.. siedzi kozacko:thumbup1:

Jeszcze relingi do malowania pójdą za jakiś czas i bd shadow line..

A tymczasem macie taka mała wisienkę na torcie :jerk:

 

B0AC807B-C8BF-4340-A515-77462E28D17E.jpeg

5F57B389-7007-4616-88DF-37CD465CE1C7.jpeg

54987462-D6A4-4423-87EC-A0E98A7F6936.jpeg

3D27B831-723C-483D-BC57-B1479C6E6A29.jpeg

3D184BDA-EE16-4CC8-9FFC-5DEF703D0BFA.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.