-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
ja te 4 lata temu tez mialem klina z turbo, bo geremi akurat sie wysypal i wyslalem do profi turbo we wroclawiu z tego co pamietam, tez chyba 2 tygodnie poslizgu i jeszcze sie okazalo ze zostawili suszare z seryjna gruszka na stage 2 i finalnie wyslalem do giermka by poprawil
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
szpile w glowicy od kolektora? jak robisz bo mam 1 uwalona
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
-
Seat Exeo 1.8T 244hp/348nm 320/288mm cupra
musialem wymienic te przewody bo i tak 1 pekl przy demontazu, jak je montowalem to te gate'sy byly ciasniejsze, poki co 6k przejechane nic sie nie dzieje -dyfuzor poskladany pomalowany -naprawa janusz naprawy czyli polecony przez was zestaw naprawczy + nowe nakretki -z 1 janusz naprawy ucieklem na 2 i narazie zostane przy niej, pekla linka drzwi, kupilem zamiennik i pekl po miesiacu, jak bedzie okazja i checi to kupie uzywke ori bo nowy 100zl 🤣 -peklo magiczne 200kk -naprawa zawieszenia tył, w planach bylo robic to samemu teraz w lato, niestety dalem sie namowic zeby dac zrobic "znajomemu" i wyszlo jak zawsze, cos musial spier***, w skrocie to zawias musial byc skrecony w powietrzu, wydech sklepany mlotkiem i pare urwanych srub, finalnie wszystko zrobione na gotowo caly zawias z piaskowaniem sanek, stabilizator z s4 +poli na nie -zeby nie bylo nudno geometria auta tez z przygodami, skp nie zrobila praktycznie nic kasujac 320zl i tlumaczac ze auto stoi nisko i nie da sie zmniejszyc pk z tylu a jak zrzucilem kolo to sruba mimosrodowa byla jak to nazwac w najdalszym polozeniu do ustawienia pionu kola ..., 2 zaklad zrobil jak trzeba i 200zl skasowal, auto wkoncu prowadzi sie ... -na koniec wlecialy lusterka chrom, wczesniej byly z ali uszy batmana 😅, poprawa lamp +ppf, mycie po zimie i gotowy na sezon w planach na ten rok to slizgi lancuch z napinacza tylko niewiem czy sam robic bo nie ma komu dac w okolicy..., wydech powoli wola o utylizacje ale to czas pokaze bo na nowy rok raczej oba komplety opon bede musial zmieniac
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
moglem w sumie tez to robic jak kolektor robilem i krociec, dostep byl 🙄
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
tuleje widze najtwardsze, jak z lacznikami jest, jak zadeklaruje sie wyslac im swoje to tylko ori przyjmuja?
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
u mnie bez problemu, jedynie dalem dluzsza srube co trzyma zbiorniczki 2 nakretki ktore skrecam bo jest tam ucho na tej oslonie
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
jakie swiece zalozyles? bo ngk prf6q produkcji z Francji czy Tajlandi lubia problemy robic, tylko z Japoni lepiej brac
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
tez kiedys z tym walczylem i jedynie co narazie dziala to dalem tam druga taka sprezynke, mialem 2 jak kupilem cala kierownice z uszami na oslone
-
Audi A4 B6 AVF sport pack
przez was chyba mam kolejna glupote w glowie 🤣
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
rzezba z pasata b6 chyba z tego co pamietam
-
A4 B7 1.8T Quattro S-Line Gorczyk
-
Seat Exeo 1.8T 244hp/348nm 320/288mm cupra
dzieki za linka, cos juz szukalem bo ta naprawa to byla na szybko bo dzwonilo podczas jazdy a co do przewodow, poki co nic sie nie dzieje, plynu nie ubywa, od roboty narazie przejechane z 800km to zobaczymy, ori przy demontazu pekl 😑
-
Seat Exeo 1.8T 244hp/348nm 320/288mm cupra
sierpien to czas na mechanike ale przed nia male zmiany weszly -ramka RNS w piano oklejona -pranie srodka foteli/dywanow/pasow -naprawa zgnitej oslony termicznej po januszowemu 😄 -1 przymiarki ala dyfuzor z pletwami, moze to jakos spasuje i teraz troche mechaniki -rozrzad pasek rolki napinacz -simmering walu -gniazda wtryskiwaczy -renegeracja alternatora -wymiana prowadnicy bagnetu -nowy krociec wody+ przewody do nagrzewnicy -wymiana uszkodzonej wtyczki zderzeniowej air baga -malowanie belek przod/tyl, w exeo gnija w oczach bo nie sa aluminiowa jak w a4 -ogarniecie tipa jakies nowe silikony i opaski operacja chyba sie udala, pacjent przejechal 600km do karpacza i nazot i poki co nie poci sie z niczego 🤣 a i na koniec czlowiekowi by sie wydawalo ze przygotowany na kazdy problem jaki moze wyjsc a prawie mnie pokonaly szczypce do opasek zaciskowych ktore pekly na samym poczatku i 90% opasek żabkami musialem zakladac ...