Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, monthrey12 napisał:

@Tkoczu_Też mam zamiar założyć u siebie, jednak już wiem, że muszą być czarne. W kolor wgl mi nie leżą... Strasznie się zlewają z całością.

Kwestia gustu :thumbup1:

Opublikowano

Jak dla mnie w kolorze auta jak najbardziej pasują,oczywiście jak ktoś chce to może w róż sobie pomalować jeżeli uzna iż tak mu się podoba ?

Opublikowano

Witaj.
W jaki sposób masz zamontowane dolne nakładki progowe?
Pasują jakoś p&p z dolnymi osłonami podwozia?

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, gordo napisał:

Witaj.
W jaki sposób masz zamontowane dolne nakładki progowe?
Pasują jakoś p&p z dolnymi osłonami podwozia?

Śruby (dłuższe niż te ori z progów o jakiś 1cm) i taśma dwustronna, całość p&p

Opublikowano

Listwy S4 to wg mnie must have w każdym B7. Bardzo fajnie ze dorwałeś w kolorze, dużo zachodu ci to oszczędziło, a leży już na aucie i można się cieszyć :thumbup1:

Opublikowano
Godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Śruby (dłuższe niż te ori z progów o jakiś 1cm) i taśma dwustronna, całość p&p

Rozumiem czyli nie trzeba nic dodatkowo wiercić. Śruby miałeś w zestawie czy dobierałeś?

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, gordo napisał:

Rozumiem czyli nie trzeba nic dodatkowo wiercić. Śruby miałeś w zestawie czy dobierałeś?

Dobierałem 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Każdy zna ten moment kiedy wstanie o wiele za szybko i z nudów przegląda Allegro itp i tutaj takie coś się pojawia, długo się nie zastanawiałem :grin:

To już jeden z ostatnich elementów układanki, dziś bd montowane wszystkie graty które leżą w garażu jeżeli chodzi o wyposażenie wnętrza :wink:

Jako że chciałbym wszystko przy jednej robocie mieć zrobione, bd wdzięczny za jakiś schemat jak to podłączyć.

470D4342-753D-4497-9D26-81174336F925.jpeg

Opublikowano

Jak działa ten przycisk? 0/1, że się wciska/wyciska czy po prostu na czas przytrzymania palcem? 

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, kamil-vag napisał:

Jak działa ten przycisk? 0/1, że się wciska/wyciska czy po prostu na czas przytrzymania palcem? 

Kamilu, chyba w ten sposób jak reszta przycisków esp itp, naciskasz i odpala

Opublikowano
2 minuty temu, Tkoczu_ napisał:

Kamilu, chyba w ten sposób jak reszta przycisków esp itp, naciskasz i odpala

Bez użycia kluczyka?

Opublikowano

Mam takie coś, ale jak nie ogarniasz to mogę zerknąć w schemat i podpowiedzieć. 

dd55b09d199ad7a5gen.jpg

2387752ba785ee80gen.jpg

20ef999a811048dbgen.jpg

Opublikowano
17 minut temu, pelonek1 napisał:

Bez użycia kluczyka?

Najpierw kluczyk do stacyjki przekręcasz do kontrolek i dopiero przycisk

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, kamelus_ napisał:

Najpierw kluczyk do stacyjki przekręcasz do kontrolek i dopiero przycisk

Szkoda że nie da się zrobić tak żeby kluczyki tylko wsadzić do stacyjki i wtedy przycisk :wacko:

Opublikowano

Myślę że się da... Bo jest styk w stacyjce który widzi włożenie samego kluczyka... Przykład wyciągacie kluczyk i gasnie radio, X Contact jak dobrze pamiętam... Potem z tego styku na przekaźnik żeby dawał znowu IGN+ no i drugi przekaźnik do przycisku Start... 

Tylko ze włożenie kluczyka bd miał jako przekręcenie już... Ewentualnie może da radę to ogarnąć przez zmianę pinów w samej stacyjce... 

Opublikowano
  • Autor

Postaram się ogarnąć temat, jak nie to bd pisać lub dzwonić :hi:

Opublikowano

łap schemat z twojego silnika:

Styk S to 86s - tu pojawia się napięcie po włożeniu kluczyka... 

15 - plus po zapłonie

30 - staly plus

A00592000109_Strona_04.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, kamil-vag napisał:

Bo jest styk w stacyjce który widzi włożenie samego kluczyka... Przykład wyciągacie kluczyk i gasnie radio, X Contact jak dobrze pamiętam

"Widzi" kluczyk ale dopiero po przekręceniu stacyjki,do czasu aż się go wyciągnie. Czyli pierw trzeba stacyjkę przekręcić,a to nie do końca to. Takie stacyjki w a6c6 juz były,wykrywały włożenie kluczyka.

Opublikowano

No tak naprawdę nigdy się nie zagłębiałem w działanie stacyjki dokładnie, także dzięki @pila24 za naprostowanie ?

Opublikowano

Tylko pozostaję jeszcze kwestia blokady kierownicy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.