Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pelonek1

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pelonek1

  1. Jest opcja, prawie 500 k km w AXR z czego moich 400 i dalej pokrywa wałków rozrządu nie ściągana. Jazda głównie na Castrolu, wcześniej trochę na Motulu.
  2. Jakie masz ciśnienie na wszystkich cylindrach po dolaniu oleju i bez?
  3. Sprawdziłeś też z zalaniem oleju do cylindrów? Ciśnienie na 1 i 2 cylindrze zmieniło się? Odnośnie cytatu poniżej to podczas jazdy zmienna faza działa czy nie?
  4. Ciśnienie sprężania zmierz na początek. Na zimnym silniku też wypada zapłon?
  5. 200000 km tak jeżdżę i cały czas jest podobnie, no chyba że mocno Ci szarpie to zaglądaj do sprzęgła.
  6. Do 1,8 T świece NGK PFR6Q załóż, tylko uważaj na podróbki bo dużo ich ostatnio.
  7. Nierówna praca na jałowych nie jest na pewno od tego że cofa Ci zapłon, sprawdź lepiej czy zapłon nie wypada, jak wypada to zmierz ciśnienie sprężania.
  8. pelonek1 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    I pół przodu roz*****e w Twojej piękności 🤣
  9. To go wlej, 1,8 T wszystko przepali 🤣
  10. 4,5 km miejskiej jazdy, nawiewy włączone od początku, termostat Mahle wymieniony z rok temu przy remoncie głowicy, bez nawiewów na bank byłoby 90 st. C.
  11. Tak nie powinno być, 1,8 T się szybko nagrzewa.
  12. Tak czyta, chciałbyś 😁
  13. Uszczelka pokrywy zaworów i dwie uszczelki pod napinaczem łańcucha rozrządu. Jak chcesz mieć spokój na dłużej to polecam zrobić zakupy w ASO.
  14. pelonek1 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    @NelsonPL jak zwykle, błahy problem a minimum 100 postów będzie 😛
  15. pelonek1 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po numerze VIN w ASO Ci dobiorą.
  16. +48 794 055 875 Próbuj, może się dodzwonisz, mi kilka lat temu udało się.
  17. +/- 15% można korygować.
  18. Oddaj to lepiej komuś jak nie masz zielonego pojęcia.
  19. Najprościej i żeby jak najmniej narobić się to przy takim ustawieniu jak jest teraz zaznacz sobie gdzie masz pasek względem koła na wałku wydechowym, zdemontuj napinacz tylko uważaj żeby pasek nie przesunął Ci się na kole wału korbowego, zsuń pasek z koła na wałku wydechowym, wcześniej załóż klucz na śrubę tego koło, obróć kołem w prawo o jeden ząbek i poskładaj wszystko w odwrotnej kolejności.
  20. Strona zimna
  21. U mnie z 20 cm jeszcze leży a już trochę usiadł bo temperatury w dzień na plusie.
  22. U mnie też kiedyś po pół roku zamiennik się skończył, teraz przy wymianie głowicy dałem ORI i już prawie rok daje radę i pod moim 1,8T nigdy tak sucho nie było.
  23. @Muskel1 ten napęd jest odłączany, tak to już sobie wymyślili inżyniery z Audi ... .
  24. No nie miałem i nie myślałem że w B8 jest inaczej. W golfie IV, A4 B7 i A6 C6 jest tak jak wyżej pisałem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.