Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B618t

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam szukam toru samochowego na dolnymŚląsku by poszaleć poleci mi ktoś jakiś tor godny odwiedzenia
  2. https://allegro.pl/oferta/mocowanie-fotela-kubelkowego-dolne-regulacja-fia-10028874355 takie adaptery znalazłem ale tez kupowanie i zwracanie to tez robota w kolko inne adaptery to już wgl nawet podstawy nie maja
  3. witam mam problem lekki z fotelami kubełkowymi dokladny model foteli pod linkiem a problem w mocowaniu szyny są węszę niż punkty montażowe fabryczne w audi jest jakiś adapter czy cos do kupienia bo szukam i nic a mało kto by mi taki zrobil ? https://allegro.pl/oferta/fotel-sportowy-slide-skora-black-17490860980?utm_source=google&utm_medium=product-carousel&utm_campaign=product-listing&utm_content=%2Flisting%3Fstring%3Dfotel%2520slide
  4. B618t obserwuje zawartość sebol1204
  5. wiem ze 220 może się zdarzyć ze tyle wyda ale tyle dala na wcześniejszych wtryskach i innych a nie wiadomo ile na ogol się przyjmuje bezpiecznym doładowaniem dla 1 8 t w sensie tak powszechnie tak no wiesz uznawane za bezpieczne ale maksymalne bo chciałbym wyzylowac ja ile tylko da rade 1 3 słyszałem ze na granicy ale inni w gruzach maja 1 6 nawet i jeździ ale jak długo pojeździ to tez nie wiem wiec chciałbym miej więcej cos no wiedzieć wiem ze turbo każde inne tym bardziej jak chodzi o hybrydy ale chodzi mi bardziej o kolektor ile może bar przyjąć bo kolektor jak i turbo to k03 hybryda na k04 tak samo jak o resztę silnika chodzi niż jak o sama turbinę
  6. ok a jak byście polecali ile można ustawić zadanego doładowania w turbo dla tego avj ? cewki r8 świece rs4 b7 wtrysk 630 cc bosch ic 550 180 65 głowica nówka zawory prowadnice i tak dalej jak nówka odprężony uszczelka grubsza turbo k03 hybryda na k04 awx sprzęgło quattro n75 od opla opc penrtburga i jeśli ma to znaczenie to stożek i oil tank i wszystkie węże od ciśnienia od płynów no wszystko nowe a i sprężyna w zaworze upustowym twarda ale jaka to nie wiem nie ja zakładałem lecz poprzedni właściciel ale porównaniu do oem o twardsza
  7. i idąc w kolejne pytanie ustawić zadanego doładowania myślałem nad 1.3 bar czy trochę za dużo ?
  8. LOG-01-002-031-xxx nowe logi.CSV LOG-01-003-020-xxx nowe logi.CSV LOG-01-115-118-xxx nowe logi.CSV
  9. wymieniłem świece 4 szt i cofka została na cyl 4 tylko plus jest rozbieżność w temacie doładowania odcina mi doładowanie po logach gdzieś około 4 k obr a realnie 6 k obr gayger pokazuje ze dopiero wtedy znika doładowanie a maps sensor pokazuje właśnie inne info i podaje ze ładuje około bar a zegar pokazuje 05 bar maks potem gdy odcina pokazuje 0 równe wiec myślę by 1 świece zareklamować czy kupić nowa jeszcze może pomoże lub cewki jak sadzisz ? i jeszcze temat mapsensora doładowania kupić nowy tylko opcje mam dwie B13676 borsenhung lub 0261230266 bosch co brać ?
  10. Niby z intercarsu bezpośrednio były te NGK ale podobno beru lepsze nic nie słyszałeś o świecach z rs stosowanych do 1 8 t ?
  11. mapa jest nowa seryjna z adaptacja czy kalibracja jak zwal tak zwal pod te wtryski i dopiero teraz pod moc będzie mapa robiona ale chłop mówi ze cofki są i pierw rozwiązać problem mam czyli cofki do akceptacji mam rozumieć ? a co powiesz o tych świecach od rs4 b7 słyszałeś na temat ich w 1 8 t
  12. dysgrafia taka fest mocna wiec pisownia słaba jak chodzi o poprawność słowi ułożenie zdań
  13. powiem ci wypadanie zapłonu kiedyś mialem z powodu cewki ale całkiem inaczej odczuwałem to i vcds pokazywał błąd tu tuner mówi ze cofka jest ps to logi na starych świecach czyli tych NGK pod avj a dzisiaj zrobie kolejne na tych nowych świecach od rs4 b7 beru LOG-01-002-031-xxx.CSV LOG-01-003-020-xxx 1.CSV LOG-01-115-118-xxx.CSV Log-WAUF1GFF5J1066077-64644km waz s3.txt
  14. mialem takie i właśnie była okropna praca silnika na nich podejrzewam ze tez z powodu ze za cieple jak na ten wtrysk
  15. mialem świece od AVJ w AVJ czyli takie jak maja być co nie i cofał się czuc było to nawet podczas jazdy dodam ze wtrysk 630 cc bosch a te co teraz dałem to od audi RS4 B7 i na wolnych dalej c**jowa praca lekko lepsza ale podczas jazdy odzyskał moc ale no dalej jak by mu dalej cos było o ile dłuższą zaraz ci napisze ale słyszałem ze dają takie od rs4 b7 właśnie do 1 8 t plus podobno cewki beru od audi R8 i zestaw igła narazie cewki NGK streekte pod AVJ
  16. głowica 8 k km temu remont miała nowe zawory gniazda prowadnice wszystko nówka powiedz świece od RS4 B7 będą ok dla 1 8t ? niby długością są dłuższe niż od 1 8 t ale weszły i chodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.