-
Drganie podczas ruszania w Audi A4 B7 1.8T
Mam pewien problem z drganiem podczas ruszania z początku było to w chłodniejsze wilgotne dni. Aktualnie zaczyna być częściej, szczególnie podczas jazdy w mieście. Podejrzewam dwumase aczkolwiek nie słychać stukania, na biegu jałowym auto nie drży, przy gaszeniu tez cisza jedynie słychać delikatnie łożysko na biegu jałowym podczas puszczenia sprzęgła ale na moje raczej w normie. Ktoś ma jakiś pomysł? Dopiero auto moge dać do mechanika za parę tygodni a chciałbym sie dowiedzieć co nie co.
-
michal1999 obserwuje zawartość Olej do skrzyni manualnej 5 biegowej w A4 B7 , Drganie podczas ruszania w Audi A4 B7 1.8T , Wymieniać łańcuszek w Audi A4 B7 1.8T BFB? i 1 inny
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Warto zainwestować w te firmy?
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Witam, lepszym rozwiązaniem będzie łańcuch i napinacz Swag czy Iwis?
-
Wymieniać łańcuszek w Audi A4 B7 1.8T BFB?
Wiesz co jedynie kiedy zgrzytnie przez 1s to jak auto stoi tydzień ale jesli używam codziennie to nie, chyba że temperatura spadnie poniżej 10 stopni.
-
Wymieniać łańcuszek w Audi A4 B7 1.8T BFB?
Witam, mam 1.8t bfb 280k nalotu, rano po odpaleniu przez 2-4s grzechocze czy warto przy tym przebiegu wymienić to, czy na razie dać sobie spokój? Dodam że poza tym nic się nie dzieje tylko że interwały wymiany to niby 200k.
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Mając 280 tyś przebiegu i brzęczenie z rana przez 2-4s warto wymieniać?
-
Olej do skrzyni manualnej 5 biegowej w A4 B7
Nie mogę znaleźć oleju z ta specyfikacją co kolega wyżej napisal
-
Olej do skrzyni manualnej 5 biegowej w A4 B7
Lepiej oryginalny czy ravenola?
-
Olej do skrzyni manualnej 5 biegowej w A4 B7
WAUZZZ8E76A238462
-
Olej do skrzyni manualnej 5 biegowej w A4 B7
Witam serdecznie. Jaki olej polecacie do skrzyni 5 biegowej 1.8T. Planuje wymienić i kompletnie nie wiem co zalać pomóżcie :)
-
Brzęczenie po odpaleniu.
Lepiej się upewnić niż potem wpakować sie na koszty ?
-
Brzęczenie po odpaleniu.
Super dziękuję bardzo i pozdrawiam ?
-
Brzęczenie po odpaleniu.
Niektórzy już pisali żeby wymieniać ?. Nic się nie dzieję tak jak po nocy przy odpaleniu to co na filmiku i to wszystko podczas jazdy nic nie słychać. A powiedz mi w którym momencie należy wymienić już ten napinacz? I w jaki sposób go sko teolowac samemu pod blokiem? Mogę prosić o link do wątku o tych napinaczach chętnie poczytam co też napisałeś ?
-
Brzęczenie po odpaleniu.
Jakiej firmy napinacz byś polecił i robota na już czy jeszcze pojeździ? Pompy oleju?
-
Brzęczenie po odpaleniu.
Coś takiego u mnie jest 20220216_102440.mp4
michal1999
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta