-
Problem z programem
A co pomoże?
-
Problem z programem
Może podeśle ktoś sprawdzony link z Ali. Z góry dziękuję
-
Problem z programem
Ok. Dzięki. Jakby ktoś coś to priv ?
-
-
Problem z programem
Potrzebuję pomocy. Do tej pory wszystko ok. Po modernizacji kompa wygrany został win 10. I nie mogę się połączyć, ani wgrać programu.
-
Prosba o sprawdzenie logow 1.8T bfb
Taki jest plan. Jeszcze podszarpuje, ale dużo mniej. Zwłaszcza gdy gaz wciśnięty delikatnie. Gdy mocniej dodam to wtedy spokój i korekty ok. Jak tak spokojnie jadę to wtedy szarpnięcie i korekty raz skaczą raz nie.
-
Prosba o sprawdzenie logow 1.8T bfb
Kuwa troszkę tylko rozumiem logi i też wydawało mi się że jest ok. Nie wiem czy się wystraszyła czy co ?. Fakt taki że dziś zatankowałem świeży gaz i przestało. Może z nim było coś nie tak ?. Błędu żadnego, a korekty czasem wskoczyły na minus 20. Mam Vfiza więc widzę korekty na bieżącą. Szarpnęło, ale błędu nie zostawiło. Od niedawna też pokazuje się błąd, bardzo sporadycznie. Po skosaowaniu nie ma go miesiąc, albo dłużej. Wiązkę sprawdzić?
-
Prosba o sprawdzenie logow 1.8T bfb
Witam ostatnio bardzo mi podszarpuje. Zerknijcie spece PB Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum LPG Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Dziękuję
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Czyli nie trzeba skreślać zamienników? Spodziewałem się że nie ogarniają, jak to często bywa z zamiennikami. Ale tu nie mam doświadczenia. Tył mi działa 7 lat. Teraz założyłem przód i muszę je wymienić bo dziwne rzeczy pokazują stare
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Najlepiej ori uzywkę, czy jakoś sprawdzają się te zamienniki? Znając życie pewnie nie
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
7HO 919 275 D to dobry nr czujników na przód do b7? Tak dla pewności
-
[B7 BFB] Rozrząd, ślizgi, łańcuch-prośba o analizę.
Szwagier ma sklep z częściami. Za napinacz i łańcuch coś ok 500 ( chyba już nie pamiętam). Od razu grzechotał gorzej niż stary ori. Łańcuch zostawiłem bo wyglądał jak ori. Za ori napinacz w VW dałem po zniżce kumpla 780. Łukasz13 wywalił mi to w ECU i spokój
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Xado testowałem, tloki aż się błyszczały ?
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Dzięki. Też mi się wydaje że ciężko aby wszystkie 4 na raz. Dobra kombinuje dalej
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7