Marfiol

1612 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Marfiol

Reputacja

1. @MarioR34Thanks mate ! On the roof is insulation (wool) + this yellow vapor barrier on top From B7 i only have this DRL switch Module is universal (https://allegro.pl/oferta/automatyczny-wlacznik-swiatel-dziennych-modul-led-przekaznik-automat-12v-6773590932) i have original automatic switch with Twilight sensor so if position lights switch on my DRL starts. I have on on halogens beams. Check this topic 😁 https://a4-klub.pl/topic/227985-montaż-modułu-drl-w-światłach-drogowych/ As i remember i dont have any problems with mirror (check yt channel Total Technik) but sometimes i want burn my car too hahahha (changing v158 from climatronic....) @Mukade93Zgodze sie z Toba,ze tak by było duzo lepiej Ale wole zeby w razie w był do wszystkiego dostęp,boczek też wykleiłem pianka i czuuuuć roznice na plus (duza robote sam boczek zrobił wlasnie) Spokojnie dalej Audi Poluje na B8.5 z USA Jeszcze dwa wycieki w avanturniku musze ogarnac,oliwe zmienić bo juz czas i bedzie trzeba sie rozstac..
  2. Nic grubego wsumie się nie dzieje,avanturnik wiernie wozi cztery litery.. Ostatnio wygluszylem przednie drzwi+boczki,i mały dechroming wleciał i oczywiście letnia rolka bo już nie mogłem patrzeć jak to auto wygląda 😁 Furka w przeciągu najbliższych dni będzie wystawiona
  3. Wielka szkoda furki,widać że dużo serca w nią włożyłeś...😏 Jak będziesz puszczał na części to odezwij się,bo jestem w trakcie ściągania takiej z USA
  4. Bi-Led super sprawa, ostatnio kumpel wkładał do e klasy,każdy Xenon sie chowa 😁
  5. Tez ostatnio V158 zmieniałem... Żebra mnie dwa dni bolały 😆 Podasz linka do tych kierunków ?
  6. Teraz tak patrze,że Ty na SLU też latasz Nie stałeś dzisiaj pod żabka w Koszęcinie ?
  7. Zapomniałem jeszcze dopisać,że ostatnio też zostały wymienione płyty podwozia,bo niestety stare poległy kiedyś na jednej dziurze ? Ciężko je dostać w fajnym stanie i normalnej cenie,ale wkoncu się udalo (ta pierwsza na foto była taka sobie,ale dostała szpachlówke+włókno i będzie git,nic nie wisi chociaż) Spryski mgiełkowe podgrzewane z Caddylaca ? Zacząłem się bawić w wygłuszenie drzwi,tył już mam ogarniety za przód się wezmę jak będą checi i lepsza pogoda ? (tak wiem,że lepiej by było zakleić też te otwory w wewnętrznej stronie drzwi,z przodu się bardziej przyloze) Zalozne radio Concert 3 i wkoncu nie mam tej dziury w tunelu ? Kupione za dobra cenę,w dość fajnym stanie. Oczywiście działa ściszanie po wbiciu wstecznego tak jak miałem na Rns-e,i zmieniarka cyfrowa też podpieta W najbliższym czasie chcialbym pościągać nadkola,osłony progów i zakonserwowac,do porządku wyczyścić auto i oczywiście nawoskowac ? Relingi też chyba kupię i wymienie na czarne,bo z lewej strony lekko ruda zaczyna brać+ ten chrom jest taki zmęczony już,a żeby to wyczyścić i zaprawić porzadnie to i tak trzeba relingi out (wsumie dobra okazja żeby zrobić podsufitke,chociaż Rolls Royce też nie jest zła ?) zaniedlugo pasowałoby oliwę zmienić i ogólnie pierdoły mechaniczne poogarniac np magiel ?
  8. Pewnie uszczelnienie lub sam wtrysk,tak jak kolega wyżej napisał ewentualnie sprawdz sobie czy Ci klapa gasząca sie nie przycina. Najlepiej to kup zestaw uszczelnien + sruby pompek z Boscha i daj do kogoś kumatego kto siedzi w dieslach,sprawdzi Ci wtryski na stole i do porzadku zamontuje bo wbrew pozorom nie kazdy mechanik umie dobrze zalozyc i wyregulować pompki?
  9. Mi tak osobiście przód S4 nie leży,dużo bardziej mi się s-line podoba no ale opinia jest jak d*pa ?
  10. Czorny bandyta ? Ładnie sie prezenci? Ps. Te MK1 na czwartej fotce Twoje ?
  11. Yeah,dont wanna changing second side next month?