Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marfiol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pewnego poranka jadąc do roboty.. 148.587km - zmiana oliwy,i kiedyś tam były zmieniane oringi od rurek chłodzenia skrzynii Lotka z tyłu delikatnie się odklejała z jednej strony i postanowiłem założyć coś mniejszego,swoją droga trzymają te dwustronne taśmy konkretnie 😆
  2. Ogólnie dużo osób odmawia strojenia 8hp,skrzynia fajna ale też muszę soft ogarnac. Ciężka jest ta skrzynia do takiej normalnej miejskiej jazdy,jak chcesz deptać to chodzi fajnie.
  3. Pacjent b8.5,ktoś wie gdzie szukać problemu ?
  4. Zakładaj znaczek na klapę 😝 Walek,szklanki standard. Pewnie gdzieś oliwe gubi przez turbo/odme Kurde mam sentyment do b6 sam żałuję sprzedaży swojej,za***iste auta 😏
  5. Niestety nie.. Byłem tam w pierwsze święto i było pozamykane wszystko,tylko z zewnątrz poobczajalem.. Ale koniec końców i tak nie zaluje,byłem w Erftstadt czyli jakaś godzinka drogi- po drodze widoki bajka + miasteczko przed Nurburgiem bardzo klimatyczne I nawiązujące do toru (bandy na rondach itp) jeśli sie nie mylę to z tego miasteczka pochodzi mistrzyni toru. Wjazd na tor kosztuje 35euro i mysle,ze to jest nic bo jednak przeżycie musi byc mega. Moze następnym razem sie uda Niee,chociaż był taki plan to zdecydowałem sie na orzeszkowanie
  6. 143.035kkm - Czyszczenie dolotu. Prawde mówiąc obstawiałem,że nagaru będzie więcej Zależy jak kto podchodzi do tematu,ja mam troche odklejke na tym punkcie 😝
  7. Marfiol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam usa i jak kliknę raz to wyskakuje mi,że ESC jest w trybie sport (ale dalej działa) jak przytrzymam dłużej to mam duży komunikat na fis ESC OFF i wtedy jest zabawa.
  8. Ostatnio jakieś ~2300km zrobione w trasie,głównie Niemcy. Spalanie w pierwsza stronę jakieś 8.2L/100km,w drugą z bagażem już ponad 9 😆 ”Korzenie niemieckie,pochodzenie amerykańskie a żywota dokona na polskiej ziemii” 142.829kkm - po powrocie wleciała nowa odma z ASO Wrocław,bardziej profilaktycznie bo stara teoretycznie działała,ale była z 15roku i jeszcze końcówka AE
  9. Masz jakieś numery tych stabilizatorów ? Też nad takim zabiegiem myslalem,bo stabilizatory z 1BA cieniutkie są. Ale i tak muszę powiedzieć,że zdziwiłem się jak fajnie się teraz auto prowadzi po założeniu prokitów,niebo a ziemia.
  10. Marfiol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wauffafl8gn017056
  11. Marfiol odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2.0tfsi CPMB z skrzynią 8hp. Umie mi ktoś sprawdzić numer oringów jakie ida na rurki od chłodzenia skrzynii (Te co wchodzą w chłodnice) ? i ew numer całych tych rurek ?
  12. Lepiej nie jeździć wcale bo opony się zdzierajo i paliwo drogie 🫢 Oo tak,nudne by te forum było bez majstra
  13. Sami swoi jednak 😃 Mi się sąsiedzi pruja,że czekam aż ze ssania zejdzie 😆
  14. Wynik fajny - prawie jak TDI U Ciebie jest jeszcze quattro na torsenie czy ultra ? Siostra ma b9 2.0tfsi z quattro ultra i duuzo to mniej pali niż moja. Wczoraj też strzeliłem trochę ponad 1000km B8 i 8.3L/100km Raczej spokojnie choć momentami pod 200 było,raczej ciężko ugrać coś mniej 😝

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.