-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Pewnego poranka jadąc do roboty.. 148.587km - zmiana oliwy,i kiedyś tam były zmieniane oringi od rurek chłodzenia skrzynii Lotka z tyłu delikatnie się odklejała z jednej strony i postanowiłem założyć coś mniejszego,swoją droga trzymają te dwustronne taśmy konkretnie 😆
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Ogólnie dużo osób odmawia strojenia 8hp,skrzynia fajna ale też muszę soft ogarnac. Ciężka jest ta skrzynia do takiej normalnej miejskiej jazdy,jak chcesz deptać to chodzi fajnie.
-
Problem z syreną alarmu w Audi A4 B8
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Zakładaj znaczek na klapę 😝 Walek,szklanki standard. Pewnie gdzieś oliwe gubi przez turbo/odme Kurde mam sentyment do b6 sam żałuję sprzedaży swojej,za***iste auta 😏
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Niestety nie.. Byłem tam w pierwsze święto i było pozamykane wszystko,tylko z zewnątrz poobczajalem.. Ale koniec końców i tak nie zaluje,byłem w Erftstadt czyli jakaś godzinka drogi- po drodze widoki bajka + miasteczko przed Nurburgiem bardzo klimatyczne I nawiązujące do toru (bandy na rondach itp) jeśli sie nie mylę to z tego miasteczka pochodzi mistrzyni toru. Wjazd na tor kosztuje 35euro i mysle,ze to jest nic bo jednak przeżycie musi byc mega. Moze następnym razem sie uda Niee,chociaż był taki plan to zdecydowałem sie na orzeszkowanie
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
143.035kkm - Czyszczenie dolotu. Prawde mówiąc obstawiałem,że nagaru będzie więcej Zależy jak kto podchodzi do tematu,ja mam troche odklejke na tym punkcie 😝
-
B8 TrOOOOp
Ja mam usa i jak kliknę raz to wyskakuje mi,że ESC jest w trybie sport (ale dalej działa) jak przytrzymam dłużej to mam duży komunikat na fis ESC OFF i wtedy jest zabawa.
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Ostatnio jakieś ~2300km zrobione w trasie,głównie Niemcy. Spalanie w pierwsza stronę jakieś 8.2L/100km,w drugą z bagażem już ponad 9 😆 ”Korzenie niemieckie,pochodzenie amerykańskie a żywota dokona na polskiej ziemii” 142.829kkm - po powrocie wleciała nowa odma z ASO Wrocław,bardziej profilaktycznie bo stara teoretycznie działała,ale była z 15roku i jeszcze końcówka AE
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Faktycznie.. Nawet mój temat 🫣😆 Dzieki !
-
[B8.5 CPMB] Daily A4 • 2.0 TFSI • ZF8HP • 269 KM • S Line • Quattro • 19” • update na 1. stronie
Masz jakieś numery tych stabilizatorów ? Też nad takim zabiegiem myslalem,bo stabilizatory z 1BA cieniutkie są. Ale i tak muszę powiedzieć,że zdziwiłem się jak fajnie się teraz auto prowadzi po założeniu prokitów,niebo a ziemia.
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
2.0tfsi CPMB z skrzynią 8hp. Umie mi ktoś sprawdzić numer oringów jakie ida na rurki od chłodzenia skrzynii (Te co wchodzą w chłodnice) ? i ew numer całych tych rurek ?
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Lepiej nie jeździć wcale bo opony się zdzierajo i paliwo drogie 🫢 Oo tak,nudne by te forum było bez majstra
-
B8.5 Limo S-Line 2.0T FlexFuel Quattro
Sami swoi jednak 😃 Mi się sąsiedzi pruja,że czekam aż ze ssania zejdzie 😆
-
A5 F5 US car for 30th birthday Prestige 2.0T Quatrro by Marky2552
Wynik fajny - prawie jak TDI U Ciebie jest jeszcze quattro na torsenie czy ultra ? Siostra ma b9 2.0tfsi z quattro ultra i duuzo to mniej pali niż moja. Wczoraj też strzeliłem trochę ponad 1000km B8 i 8.3L/100km Raczej spokojnie choć momentami pod 200 było,raczej ciężko ugrać coś mniej 😝