Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
W dniu 8.02.2021 o 15:33, Tkoczu_ napisał:

A co do ks. Tel. I vfiza to nie działa mi to, w sensie że na fisie nie pokazuje mi się jak dzwonię do kogoś itp ale wydaje mi się że to kwestia chyba kodowania ? ?

Ja mam VFIZ i jak dzwonię do kogoś to tylko na RNSE pokazuje się, że jest rozmowa.

Oprócz wyboru kontaktu i dzwonienia/rozłączania bo to widać w górnej części FIS.

 

Edytowane przez rosati

Opublikowano
  • Autor

Przyszła paczka od @dzejo, dzięki :hi:FC54931A-1AC4-4819-8074-B8A658FFDCBC.jpeg

76A91526-0359-4D23-A107-34E98CFE9D2C.jpeg
 

Włącznik mega, fajnie się prezentuje z reszta chromu :wub:8B935473-9006-4F81-8EE2-52D293A6D113.jpeg

Opublikowano

@Tkoczu_ Przystopujcie z tymi Modami. Człowiek nigdy w życiu was nie dogonii. Masakra. Mody na wielki plus. Duza roznica miedzy bose a zwykłym zestawem grającym? :)

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, monthrey12 napisał:

@Tkoczu_ Przystopujcie z tymi Modami. Człowiek nigdy w życiu was nie dogonii. Masakra. Mody na wielki plus. Duza roznica miedzy bose a zwykłym zestawem grającym? :)

Hehe pare msc temu to samo pisałem tutaj innym:grin:

Ja graty zbierałem przez rok żeby potem wszystko za jednym razem włożyć i czuć faktycznie ta różnice w wyposażeniu czy wyglądzie 

no różnica jest duża, szczególnie jak do tego wchodzi dobra zmieniarka do muzyki 

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

@Tkoczu_ osobiście mi chromy w środku nie leza. Wiec robie full black razem z dekorami i każdymi elementami chromowanymi :). Tez kompletuje graty na wiosnę i wtedy będzie spory update. 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, monthrey12 napisał:

@Tkoczu_ osobiście mi chromy w środku nie leza. Wiec robie full black razem z dekorami i każdymi elementami chromowanymi :). Tez kompletuje graty na wiosnę i wtedy będzie spory update. 

No widzisz, mi znowu nie leży full black ale powodzonka  :hi:

Opublikowano

Mnie osobiście środek full chrome robi robote bardzo i pasuje mocno do kierownicy :wink:

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, Mordeliuss napisał:

Mnie osobiście środek full chrome robi robote bardzo i pasuje mocno do kierownicy :wink:

Dzięki, jeszcze reszta dekorów w Carbon jak popielniczka i dekor skrzyni i bd kozak :whistling:

Opublikowano

Zlikwidował chrom z zewnątrz i wpakował do środka. :wink:

2 pieczenie na 1 ogniu :D

Opublikowano
36 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Dzięki, jeszcze reszta dekorów w Carbon jak popielniczka i dekor skrzyni i bd kozak :whistling:

Nie myślałeś o piano black jak na kierownicy? :decayed:



 

Opublikowano
  • Autor
13 minut temu, Mordeliuss napisał:

Nie myślałeś o piano black jak na kierownicy? :decayed:



 

Myślałem myślałem :grin:

Ale mam jeszcze trochę foli carbon w domu także, nie może sie zmarnować :kox:

Opublikowano
  • Autor
27 minut temu, raaf napisał:

Zlikwidował chrom z zewnątrz i wpakował do środka. :wink:

2 pieczenie na 1 ogniu :D

Nawet 3 pieczenie bo dziewczyna nie narzeka że w b8 itp ładniejsze są te knefle:grin:

Opublikowano

Dobrze pomyślane :D

Opublikowano
  • Autor

Wstępnie jedna listwę zrobiłem (na szybko, na ******** ) żeby zobaczyć jak to bd siedzieć, ale po zrobieniu mam wrażenie że przez ten Carbon w połysku może być za ciemno w aucie ?

Nw czy robić resztę czy ta ściągnąć..

Licze na poradę ? :hi:

79DAD617-2E39-454C-9894-8AA0DA0D09A8.jpeg

Opublikowano

Mówiłeś, że Ci się gdzieś folia pląta... a jeżeli innych pomysłów na nią nie masz to oklej resztę i zobaczysz jak wygląda finalny efekt.:wink:

Efekt ze zdjęcia na drzwiach spoko :)

Ciemno czy nie jak nie zrobisz to się nie dowiesz, każdy ma inna skale  :lol: 

Najwyżej odkleisz :decayed:

 

Edytowane przez raaf

Opublikowano
  • Autor

@raaf No w sumie racja, najwyżej odkleje :grin:

No nic, to biorę się do roboty i zobaczymy co z tego wyjdzie 

Opublikowano

Carbon mi się osobiście podoba, ale jak dla mnie robi się za ciemno w aucie i brakuje tego "smaczku". U siebie mam szczotkowane alu, i nie wymieniłbym tego na nic innego. Oczywiście kwestia gustu. :wink: W C6 miałem tunel Carbon w hydrografice na wzór S6, z początku było mega, ale potem zaczęło mi się robić za ciemno w aucie, i drugi raz już bym tego nie zrobił...

Opublikowano

Najlepszy możliwy dekor w B6/B7 to moim zdaniem szczotkowane aluminium albo rybia łuska. Tylko znaleźć ładne jest mega ciężko.

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, MgrRazer napisał:

W C6 miałem tunel Carbon w hydrografice na wzór S6

Masz jakiejś foto ? 

 

19 minut temu, kamelus_ napisał:

Najlepszy możliwy dekor w B6/B7 to moim zdaniem szczotkowane aluminium albo rybia łuska. Tylko znaleźć ładne jest mega ciężko.

No właśnie dużo znajomych mi to gada ale jakoś w moim uznaniu lepszy carbon.

Jeszcze usłyszałem sugestie żeby pomalować dekory w kolor nadwozia ale nie umiem sobie tego wyobrazić jakby to miało siedzieć :shock3::doh:

skończę oklejac zobaczę jak to bd..

Opublikowano
8 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Ja montowałem, cały zestaw z b8 chrom jeżeli chodzi o drzwi kierowcy jest p&p, zdj u mnie w temacie 

 

3 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Masz jakiejś foto ? 

 

No właśnie dużo znajomych mi to gada ale jakoś w moim uznaniu lepszy carbon.

Jeszcze usłyszałem sugestie żeby pomalować dekory w kolor nadwozia ale nie umiem sobie tego wyobrazić jakby to miało siedzieć :shock3::doh:

skończę oklejac zobaczę jak to bd..

71DB5F8C-3CF4-4146-B164-D6A65BF1A68A.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.