Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant


Tkoczu_

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego chyba nie ma co kombinować, a zrobić tylko jako bajer do odpalania już po przekręceniu kluczyka...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten guzik  ale działa po przekręceniu zapłonu. Wciskam odpala i wraca na miejsce. . Poza tym trzeba było zamontować blokadę w przypadku przypadkowego naciśnięcia podczas jazdy aby rozrusznik nie zakręcił.

Bezkluczykowo /nawet po likwidacji stacyjki/ tez odpalanie jest możliwe . Można też zastosować przycisk z Q7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

@dekiel 13 blokadę ? Napisz coś więcej, w sensie jak to zrobiłeś 

Przycisk START ENGINE mam z funkiel nówka z ASO. Po przekręceniu na pozycję zapłon wciskam i odpalam.Dodatkowo jest zabezpieczenie w razie przypadkowego wciśnięcia podczas jazdy , chyba jest to dioda muszę spytać kumpla który to montował jak to technicznie wygląda. Po za tym , stacyjka działa normalnie.

Jeżdżę czasem do Domina , który doposaża mi auto w całą resztę elektronicznoelektryczne i mechaniczne graty i jego b6 ma akurat START ENGINE z Q7 a stacyjka jest zaślepiona , po prostu wsiada do auta i naciska guzik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, dekiel 13 napisał:

Przycisk START ENGINE mam z funkiel nówka z ASO. Po przekręceniu na pozycję zapłon wciskam i odpalam.Dodatkowo jest zabezpieczenie w razie przypadkowego wciśnięcia podczas jazdy , chyba jest to dioda muszę spytać kumpla który to montował jak to technicznie wygląda. Po za tym , stacyjka działa normalnie.

Jeżdżę czasem do Domina , który doposaża mi auto w całą resztę elektronicznoelektryczne i mechaniczne graty i jego b6 ma akurat START ENGINE z Q7 a stacyjka jest zaślepiona , po prostu wsiada do auta i naciska guzik.

Okej rozumiem, jak dostaniesz info co i jak to podeślij mi na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam efekt pracy, wielkie podziękowania dla @Emiksen, odwalił serio dobra robotę :hi:

Montaż kompletnego zestawu BOSE8D3F1BC5-DBAC-4A04-9F59-DB1B95854021.jpeg
Ori zestaw głośnomówiący Bluetooth wraz z Zmieniarka od @pila24
Drugi cupholderB5C96BC5-314B-429D-9E98-B1AB22AB1D4E.jpeg
Przełączniki szyb CHROM23A111C2-D46C-4C0D-9158-48FE0E7C0839.jpeg

Gniazdo USB pod podłokietnikiemFC81994A-3A6C-49DE-A376-58988714387C.jpeg

Nakładki na pedały i podstopnica  B489617A-7CA1-4362-83DB-20CFA8D53CF0.jpeg

AFA8A2B7-81D8-4A5A-A7C0-08E77A1BC446.jpegAB17F6C1-3158-4136-A9DD-71AA561AEBD2.jpegE6B03E09-A88D-4756-959D-3050439D71CA.jpegSzkoda że brakło info i czasu na start engine ale to następnym razem się ogarnie :wink:

 

Edytowane przez Tkoczu_
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecisz z modami jak karabin maszynowy ? elegancko jest teraz. Bose gra wyraźniej niż ori harman,a bez zestawu bt to jak bez ręki w aucie ?. Tydzień  temu tez wrzuciłem 2gi kubek. Esp gdzie schowałeś? Bo dla aut z Q to chyba najlepiej w schowku obok kolana. U mnie w fwd to wyłącza się esp może raz na rok przy okazji wyjeżdżania z zaspy,więc w schowku pasażera wylądował. 

Aa i jak możesz @Tkoczu_ to pokaz pokaż vfiz wygląda książka telefoniczna? Ciekaw jestem czy jakaś różnica jest.

20210131_170351.jpg

20210131_170248.jpg

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo naprawdę ładnie się ten środeczek prezentuje ??

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Przedstawiam efekt pracy, wielkie podziękowania dla @Emiksen, odwalił serio dobra robotę :hi:

Montaż kompletnego zestawu BOSE
Ori zestaw głośnomówiący Bluetooth wraz z Zmieniarka od @pila24
Drugi cupholder
Przełączniki szyb CHROM

Gniazdo USB pod podłokietnikiem

Szkoda że brakło info i czasu na start engine ale to następnym razem się ogarnie :wink:

 

Widzę, że byłeś u chłopaków z VAG Projekt :)
Też bym podjechał zostawić im trochę kasy ale mam dosyć daleko :(
Robota profi :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pila24tak jak mówisz, esp w schowku przy kolanach kierowcy, jutro w ciągu dnia zrobię foty i zobaczę jak to jest z ta książka tel. I vfizem bo dziś cały dzień w trasie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gordo napisał:

Widzę, że byłeś u chłopaków z VAG Projekt :)
Też bym podjechał zostawić im trochę kasy ale mam dosyć daleko :(
Robota profi :thumbup1:

No ja tez blisko nie mam, ale w okolicy nie miałem ludzi żeby bose mi zrobili a sam tego nie chciałem się łapać :facepalm:

Docelowo bose ale po rozmowie powiedzieli że wszystko co mam to mi zamontują wiec skorzystałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dekiel 13 napisał:

To  double USB gniazdo gdzie dorwałeś ? Ciekawa opcja .:whistling:

Zobacz ofertę: Gniazdo montażowe USB x2 3100mA 12-24V CZEWONE https://allegro.pl/oferta/gniazdo-montazowe-usb-x2-3100ma-12-24v-czewone-8876028019?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pila24Póki co, leży sobie tak luzem :grin: A34CD994-3CA4-4E46-88AF-1D2F9319315F.jpeg

A co do ks. Tel. I vfiza to nie działa mi to, w sensie że na fisie nie pokazuje mi się jak dzwonię do kogoś itp ale wydaje mi się że to kwestia chyba kodowania ? ? 


 

Przy okazji wpadły jeszcze blendy 

E6AECECD-F53B-4891-931D-7B9040FB8281.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Tkoczu_ napisał:

A co do ks. Tel. I vfiza to nie działa mi to, w sensie że na fisie nie pokazuje mi się jak dzwonię do kogoś itp ale wydaje mi się że to kwestia chyba kodowania ? ? 

Wklej wartość adaptacji z licznika kanał 62,i kodowanie modułu kiery podaj.

A ESP przymocuj do lewej ścianki tego małego schowka co jest nad lewym kolanem. Ja mam tam przełącznik lpg,tylko kierowca go widzi jak wie gdzie spojrzeć ?

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, pila24 napisał:

Wklej wartość adaptacji z licznika kanał 62,i kodowanie modułu kiery podaj.

A ESP przymocuj do lewej ścianki tego małego schowka co jest nad lewym kolanem. Ja mam tam przełącznik lpg,tylko kierowca go widzi jak wie gdzie spojrzeć ?

Jak tylko podjade do ziomka to sprawdzimy wszystkie adaptacje bo ja nie mam sprzętu. 
 

Esp finalnie pójdzie pod podłokietnikiem ale to już w kolejnych modach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tkoczu_ napisał:

Jak tylko podjade do ziomka to sprawdzimy wszystkie adaptacje bo ja nie mam sprzętu. 

Ej no,jak można żyć bez własnego vcdsa i robić tyle modów ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, pila24 napisał:

Ej no,jak można żyć bez własnego vcdsa i robić tyle modów ? ?

Zawsze mnie @Mloty4x ratuje vcdsem :grin:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knefle z szyb wyminieniales wszystkie czy tylko drzwi kierowcy, bez przerobek wlazly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Mukade93 napisał:

knefle z szyb wyminieniales wszystkie czy tylko drzwi kierowcy, bez przerobek wlazly?

Wszystkie.

Drzwi kierowcy p&p, resztę trzeba spiłować 

B7A59649-3011-43B8-B91B-B044C3C3C2EC.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...