Treść opublikowana przez kamil-vag
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Zwierając 85 z 86 zrobiłeś czyste zwarcie... Masz schemat podłącz według tego i będzie dobrze... W jakim celu jest ta zworka między białym a czarnym przy podstawce przekaźnika ? Co autor miał na myśli ?
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
Jak nie masz reversa w MK to bierz z MCE... Jak masz przekaźnik to z punktu zasilania bierzesz stały plus na styk 30 przekaźnika a na wyjściu czyli 87 dajesz zasilanie dla kamery, dla modułu i dla aktywacji w rnse (na pin C2) Na cewkę dajesz masę + zasilanie ze wstecznego, żeby przkeaźnik łapał po wbiciu wstecznego. Ten kabel czerwony przy kablu sygnałowym z zółtą wtyczką możesz wykorzystać do zasilania kamery, wtedy nie trzeba ciągnąć dodatkowego przewodu do klapy i na wyjściu czerwony łączysz z tym czerwonym od zasilania kamery a masowy (czarny gdzieś do śrubki w klapie - masa).
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Dobrze, że jestem z Tobą na bieżąco na PW na co dzień i na insta bo tu się opuszczasz :P Darek jest pasja ! Jest Twoja upartość ! Jest Twoje piękne A6 ❤️
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
Może za bardzo Ci wystaje projektor do tyłu i wadzi od klapkę od przetwornicy ? tam nie ma dużo miejsca tak naprawdę, szczególnie przy montażu soczewek z B8... Druga sprawa, samo-poziom najlepiej widać jak podjedziesz wieczorem pod ścianę, najpierw włącz światła a dopiero odpalaj samochód - widać czy obie idą równo i czy dość spory ruch góra dół wykonują silniczki.
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Szacun za mody Dareczku :) Ja myślałem, że jak kupiłeś już takie C7 na wypasie to będzie tylko jazda :P Gruuuuubo się myliłem hehe
-
Bixenon A4 B6 - Adaptery, Montaż Hella Evox-R 2.0, B8 FL, Hella 3R... Bi-Led !
Do zwykłych lampa adaptera raczej nie znajdziesz, soczewka 2.5" cala, wiem, że tu z forum zakładali te biledy otto: https://autogammasklep.pl/soczewki-projektory-bi-led-25-otto-szare Pewnie na Ali by znalazł taniej... Jeśli są problemy z montażem można użyć takich blaszek montażowych: https://autogammasklep.pl/zestaw-adapterow-do-montazu-soczewek-bi-xenon-40mm-8-szt
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Jeśli tam masz 8E2 to to jest ramię z Anglika... Powinny być ramiona 8E1955407C 8E1955408C
-
0769 - Analog Measuring Input C1155 31 [00001001] - No Signal w Seat Leon 5F
Udało się rozwiązać temat. Trochę posiedzieliśmy nad tym z @lewiatan1989 i @MaTeo85 i okazało się, że Gateway był źle zakodowany. Zmiana bajtu 03 z E8 na E4 rozwiązała problem. Ale naprowadzenie przyszło dopiero jak wczytałem opisy eksperymentalne po niemiecku i pokazał się opis bitów. Zaznaczyłem bit 2 - EM Ref Spannungsmessung inaktiv, Yes. Nareszcie bez błędów i można spać spokojnie
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Odważny jesteś Ci powiem z tym ECO OFF... ja w swoim białasie się po prostu boję co to dalej z tym będzie. No ale u Cb przywrócić temat to moment a u mnie rozbierania w uj... No Darek zadbałeś o serce A6 jak to Mariusz napisał, teraz zadbaj o swoje !!! Auto pięknie się prezentuje, też w moim gusćie ! Teraz niech robi bezawaryjnie kilometry
-
B6 DIVISION
Całe soczewki biled za 200zł Ronan idzie kupić.
-
B6 DIVISION
Na Ali kpl poniżej 200zł 😅
-
B6 DIVISION
No to albo masz biled albo evox normalnie z palnikami i przetwornicami, ja nie pamiętam, ewentualnie pokaż foto...
-
Aplikacja VAG DPF teraz dostępna w Android Auto
@Muskel1 napisałbyś do mnie na maila z podpisu ? Coś chciałbym podpytać odnośnie CR i DPF.
-
Aplikacja VAG DPF teraz dostępna w Android Auto
Automatycznie, sam też szukałem ale przy innych silnikach wartości pokazują głupoty. Mój to EU6 z suchym katalizatorem NOX... Takie mam wartości dostępne: Natomiast w Car Scanner wyciągnąłem sobie takie:
-
Aplikacja VAG DPF teraz dostępna w Android Auto
MQB 1.6 TDI CXXB. W ogóle tam jest lipa bo nawet w VCDS nie ma poglądu na parametry wtrysków np. A na VAG DPF nie mam Soot Meas. i Diff. Press. a to dość ważne parametry. CAr Scanner ma różnicę ciśnień, ale Soot Meas. też nie, a w VCDS jest dostępny.
-
Aplikacja VAG DPF teraz dostępna w Android Auto
Zauważyłem, ale jak dotąd ww AA korzystałem ze swojej utworzonej deski z car scanner. Trzeba przyznać, że ta z VAG DPF jest jednak ładniejsza. Tyle, że dla mojego silnika nie ma wszystkich istotnych parametrów, ale zawsze lepsze to niż grzebanie na tel.
-
Jaki rozrząd do Audi A3 8L 1.9 TDI ATD?
Te 2 zestawy różni rodzaj rolki napinającej pasek rozrządu, starsze auta miały dodatkowo do rolki napinacz hydrauliczny, nowsze tylko sprężynową rolkę napinającą. Zdejmij osłonę rozrządu i będziesz widział co masz u siebie.
-
Problem z działaniem VAG-COM w Audi A4 B5
A latency time zmieniłeś ? Przywróć ustawienia vcds do fabrycznych i zmień tylko latency na 2 w zaawansowanych ustawieniach portu COM w menedżerze urządzeń. A transmisje ustaw na 1024 obie.
-
Wypalone styki w lampie Audi A4 B6
Taki sam
-
A6 C7 3.0 BiTurbo MTM by Darek
Fotki z wakacji mega 6.8 - 6.9 to naprawdę fajny wynik jak na taki silnik. Akurat wtryski jak najbardziej mogą mieć wpływ na zmniejszenie spalania. Jak pisałem Ci kiedyś warto stosować profilaktycznie Archoil AR6900-D albo Oilsyn Diesel Power DNA Efekt białego podświetlania naprawdę fajny, szkoda, że nie bardziej mleczny ten biały... i jeszcze jakby to zapalało się razem z CLH to byłby efekt
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Też bym chyba doradził w razie czego wrzucić AVF, do tego EDC15 i miałbyś możliwość zrobienia sobie multimap i innych bajerów... No ale całe szczęście że nic się nie stało poważnego z tym motorem. Ciekawe czy nie da się zamontować napinacza hydraulicznego z pierwszych TDI PD, on był odporniejszy niż ten sprężynowy...
-
Program VCDS lub VAG COM
Nikt nie podeśle, bo to niezgodne z regulaminem forum. Jedyne co mogę podpowiedzieć to jest tego od groma np na chomikuj i tym podobnym portalach
-
A5 8T3 Competition 2.0T Q Akebono 375/330 RS"20" Gwint ST
Miałem okazję poznać Tomka, zobaczyć jego piękne auto, świetny gościu, a samochód wręcz petarda... Nawet w środku dał posiedzieć 😆 Niejednemu za tą A5 łeb się kręci na chodniku ! ! ! Znalazłem i będę obserwował, pozdrawiam Cb i Dagę 😉
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Wycisnąłeś funkcjonalność tego "wiekowego" radia do granic możliwości Dawid.