-
Pytanie o olej silnikowy do płukanki
Ok dziękuję za odpowiedź
-
Pytanie o olej silnikowy do płukanki
Tak, zgadza się ale chcę Robić dwa razy
-
Pytanie o olej silnikowy do płukanki
Cześć Mam takie ogólne pytanie, czy do płukanki mogę wlać olej niższej klasy ( tańszy ) czy coś przez te około 15 min się stanie ?
-
-
Ciśnienie na cylindrach w bex
Dzięki
-
Ciśnienie na cylindrach w bex
Na ciepłym Są okej ?
-
Ciśnienie na cylindrach w bex
Witam Z ciekawości postanowiłem zmierzyć ciśnienie na cylindrach w 1.8 to BEX Przebieg około 290 tyś Każdy cylinder ma po 10.5 bar Czy jest okej ? Co myślicie ? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam
-
Końcówka od manometra została w głowicy
Będę musiał kombinować Zapytałem się może ktoś ma jakiś pewny i sprawdzony sposób
-
Końcówka od manometra została w głowicy
Witam wszystkich Chciałem z ciekawości zmierzyć ciśnienie na cylindrach. Kupiłem tani manometr Yato. Przy odkręcaniu z gniazda świecy końcówka od manometru została w głowicy . Było dokręcone ręcznie, lekko Może może jakieś pomysły jak to wyciągnąć ?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
ok
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
ok dzieki A jak to kdowanie komfortu sp rawdzic?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
ok dzieki a myslisz, ze modul komfortu mogl sie spalic?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Rozumiem. Tak, łączyłem je tak jak napisałeś, mogło się coś przez to stać ?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Rozumiem A jak myślisz jeśli zdejmę te led i przywrócę do stanu fabrycznego będzie okej? Czy raczej coś popalone będzie?
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Być może tak się stało Niepotrzebnie się za to zabierałem ehhhhh Ale tak jak mówie, długi czas to działało A ten błąd skąd mógł się wziąć ? 18010 - Zasilanie napięciowe zacisku 30 P1602 - 002 - napięcie za niskie
-
Brak sterowania szybami po rozebraniu boczka w Audi A4 B6
Nie działa z panelu kierowcy, u pasażerów działa. Wymyśliłem sobie oświetlenie przestrzeni nóg, więc dołożyłem przewód z lampki podsufitki z przodu (tak aby led gasł po zamknięciu drzwi ) oraz podświetlenie klamki czyli dołożony przewód z boczka od podświetlenia przycisku od podnoszenia szyb na prawej stronie ( działa ). To podświetlenie nóg też działało długo. Teraz razem z brakiem podnoszenia szyb przestało i lampki podsufitki też nie działają. Kostki wydają się być ok. Wszystko działało, pózniej nagle przestało ale w zeszłym tygodniu podłączyłem wiązkę boczka i aż się zdziwiłem bo zaczęło działać ( szyby i oświetlenie ) ale kolejnego dnia rano znów lipa. Ja się jakoś bardzo nie znam ale na logikę to tak jakby gdzieś była przerwa i jest ten błąd 18010 - Zasilanie napięciowe zacisku 30 P1602 - 002 - napięcie za niskie Przesyłam błędy Adres 09: Centr.zesp.elektr. Plik etykiet: Brak Oznaczenie elementu: 8E0 907 279 D Komponent: int. Lastmodul USA 0606 Kodowanie: 00013 Kod serwisu: WSC 00000 VCID: 3365AACB0135610E06-4B18 2 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 01312 - Magistrala danych układu napędowego 79-00 - Odczytać pamięć usterek 01330 - Centralny sterownik układu komfortu (J393) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny Adres 17: Zest.wskaźników Plik etykiet: AKP\8E0-920-9xx-8E2.clb Oznaczenie elementu: 8E0 920 900 N Komponent: KOMBI+WEGFAHRS. RB4 D42 Kodowanie: 00001 Kod serwisu: WSC 30001 VCID: 2F6DA6BBED1D45EE62-515A WAUZZZ8E54A137174 AUZ6Z0C0333782 10 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 00771 - Czujnik wskaźnika poziomu paliwa (G) 30-10 - Przerwa / zwarcie z plusem - Sporadyczny 00562 - Czujnik poziomu oleju/temp. oleju (G266) 27-10 - Niezrozumiały sygnał - Sporadyczny 01176 - Kluczyk 07-10 - Za niski sygnał - Sporadyczny 01314 - Sterownik silnika 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01316 - Sterownik ABS 49-00 - Brak komunikacji 01330 - Centralny sterownik układu komfortu (J393) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01331 - Sterownik drzwi kierowcy (J386) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01333 - Sterownik drzwi tylnych lewych (J388) 49-00 - Brak komunikacji 01320 - Sterownik Climatronic (J255) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01304 - Radio 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny Adres 46: Moduł komfortu Plik etykiet:. AKP\8E0-959-433-MAX.clb Oznaczenie elementu: 8E0 959 433 BC Komponent: Komfortgerát T3B 1311 Kodowanie: 06986 Kod serwisu: WSC 63251 VCID: 73E56ACB41B5210EC6-4B32 Podsystem 1 - Oznaczenie elementu: 8E1959801 Komponent: Tőrsteuer.FS BRM 0004 Podsystem 2 - Oznaczenie elementu: 8E1959802E Komponent: Tőrsteuer.BF BRM 0003 Podsystem 3 - Oznaczenie elementu: Steuerger Komponent: t HL antwortet nicht Podsystem 4 - Oznaczenie elementu: 8E0959802A Komponent: Tőrsteuer.HR BRM 0004 17 - ilość znalezionych błędów. Oto one: 01331 - Sterownik drzwi kierowcy (J386) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01333 - Sterownik drzwi tylnych lewych (J388) 49-00 - Brak komunikacji 01134 - Syrena alarmu (H12) 49-00 - Brak komunikacji 01616 - Przewód sygnałowy do układu dozoru wnętrza pojazdu 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01370 - Alarm wywołany przez układ nadzoru wnętrza 35-00 - - 01374 - Alarm wywołany przez zacisk 15 35-00 - - 01371 - Alarm wywołany przez przełącznik stykowy drzwi; strona kierowcy 35-00 - - 01574 - Alarm wywołany przez przełącznik stykowy drzwi; tylny prawy 35-00 - - 01573 - Alarm wywołany przez przełącznik stykowy drzwi; tylny lewy 35-00 - - 00956 - Kluczyk 2 35-10 - - - Sporadyczny 00532 - Napięcie zasilania 37-10 - uszkodzony - Sporadyczny 01559 - Drzwi kierowcy 61-10 - Nie odbezpiecza - Sporadyczny 01705 - Przełącznik wyboru przestawianego lusterka (E48) 27-00 - Niezrozumiały sygnał 01331 - Sterownik drzwi kierowcy (J386) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01332 - Sterownik drzwi pasażera (J387) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny 01814 - Napięcie zasilające sterownik drzwi z tyłu po prawej stronie (J389) 37-00 - uszkodzony 01334 - Sterownik drzwi tylnych prawych (J389) 49-10 - Brak komunikacji - Sporadyczny
kamilloo2188
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta