-
Wypalone styki w lampie Audi A4 B6
Już zrobione , wymieniłem ten pierścień, lampę rozebralem tylko i jest wystarczająco miejsca ... też mam bixa z czarnym środkiem.
-
Wypalone styki w lampie Audi A4 B6
A inaczej nie da rady tego jakoś zrobić?
-
-
Wypalone styki w lampie Audi A4 B6
-
Napis PHONE na radio mute
A można jakoś z tyłu radiu jakis kabelek przeciąć? Żeby nie mutowało radia ?
-
Napis PHONE na radio mute
A co to takiego jak i gdzie do tego dojść?
-
Napis PHONE na radio mute
Witam mam pewny problem który polega na, że wyskakuje mi na Fisie napis PHONE . i radio przechodzi w tryb mute. I za każdym razem musze wyciagać bezpiecznik żólty od radia 20 bo jak zamknie sie samchód to słychać jak w radiu chodzi wiatraczek.Radio to orginalne rnse. A żebym chciał żeby zagrało radio to musze włożyć bezpiecznik i jego wyjąć za każdym razem żeby grało bo inaczej jest bład PHONE. Radio jakbym przechodziło w tryb mute albo nwm... miał ktoś problem taki >???? POMOCY.
doncarleon
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta