Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Napis PHONE na radio mute


doncarleon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewny problem który polega na, że wyskakuje mi na Fisie napis PHONE . i radio przechodzi w tryb mute.

I za każdym razem musze wyciagać bezpiecznik żólty od radia 20 bo jak zamknie sie samchód to słychać jak w radiu chodzi wiatraczek.Radio to orginalne rnse.

A żebym chciał żeby zagrało radio to musze włożyć bezpiecznik i jego wyjąć za każdym razem żeby grało bo inaczej jest bład PHONE.

Radio jakbym przechodziło w tryb mute albo nwm... miał ktoś problem taki >???? POMOCY.

Edytowane przez doncarleon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymień moduł telefonu na model S,AA lub 8P1.  Zapewne masz wersje C lub F,a one potrafiły się zwieszać.

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, doncarleon napisał:

Witam mam pewny problem który polega na, że wyskakuje mi na Fisie napis PHONE . i radio przechodzi w tryb mute.

I za każdym razem musze wyciagać bezpiecznik żólty od radia 20 bo jak zamknie sie samchód to słychać jak w radiu chodzi wiatraczek.Radio to orginalne rnse.

A żebym chciał żeby zagrało radio to musze włożyć bezpiecznik i jego wyjąć za każdym razem żeby grało bo inaczej jest bład PHONE.

Radio jakbym przechodziło w tryb mute albo nwm... miał ktoś problem taki >???? POMOCY.

Miałem tak w Concert 2, że raz na jakiś czas zapalał mi się napis PHONE na fisie oraz na radiu i nic nie można było z tym zrobić, radio było wtedy wyciszone i jedynie odłączenie zasilania "naprawiało" usterkę na jakiś czas. Miałem tak przed montażem modułu bluetooth oraz po montażu. Nie wiem, czy to zbieg okoliczności ale po wymianie padniętych głośników niskotonowych w tylnych drzwiach problem zniknął i od ponad pół roku nie wystąpił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, pila24 napisał:

Wymień moduł telefonu na model S,AA lub 8P1.  Zapewne masz wersje C lub F,a one potrafiły się zwieszać.

A co to takiego jak i gdzie do tego dojść? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, doncarleon napisał:

A co to takiego jak i gdzie do tego dojść? 

A można jakoś z tyłu radiu jakis kabelek przeciąć? Żeby nie mutowało radia ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, doncarleon napisał:

A można jakoś z tyłu radiu jakis kabelek przeciąć? Żeby nie mutowało radia ? 

 

Sygnał mute i tak idzie przez can jeżeli chodzi o rnse. Moduł masz w obudowie,pod fotelem pasażera.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...