pila24

• Dołączył

• Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

1. Ile masz przewodów w niebieskiej kostce przy tym module?
  2. To wyciągnij kostkę stacyjki i zobacz czy da się przekręcić kluczyk.
  3. Myślę że da się kupić taką samą 😉 allegro.pl ALLEGRO.PL
  4. W nowszych skrzyniach to już inaczej wygląda. Mój kuzyn w C8 wyzerował adaptacje,to nawet pedał gazu przestał reagować 😀
  5. Jak usuniesz adaptacje,to jest szansa że nie ruszysz z miejsca 😀 Trzeba zrobić nowe adaptacje,a nie każdy tani Interfejs to ruszy.
  6. Te 1.6 z O2 to olej bardzo lubią konsumować,wcale nie mniej niż ea888 gen 2 😆
  7. Zmien adapter,bo masz lipny. To nie jest oryginalna kostka oraz instalacja. https://allegro.pl/oferta/zlacze-audi-radio-a3-4-6-do-nawigacji-6064519987
  8. pila24

Radio navi aux

Nie,nie zrobisz tam aux. Nie żyduj tylko kup emulator zmieniarki i będzie śmigać pięknie.
  9. Przecież są odpowiedzi w całym tym temacie 🙂
  10. Chętnie przetestuje E10 na swoim ogrzewaniu postojowym.
  11. @kamil-vag miał coś takiego zrobionego u siebie.
  12. Jak będziesz używał przejściówki to nie musisz nic zmieniać.
  13. Jeżeli auto było fabrycznie bez radia,to nie ma tam canów.
  14. To jest aux bluetooth,a Ty potrzebujesz emulator zmieniarki bluetooth bo Twoje radio nie obsługuje aux'a.
  15. Dziwne jakby przestały grzać po samej wymianie tarcz i klocków. Było mu powiedzieć że grzeją się mocno tarcze.
  16. Stare modele modułów tak mają,poszukaj z numerem zaczynającym się od 8P1 (czyli exeo lub a3 lift). One zapamiętują głośność rozmów i dzwonka.
  17. Trzeba sprawdzić czy problem jest w mechanizmie podnoszenia szyby. Odkręcić silniczek i sprawdzić jaki jest opór podczas ręcznego podnoszenia szyby. Powinna iść lekko.
  18. Po pierwsze zrób mostek w kostce D pin 15 i 16,po drugie co nie działa? Bo radio raczej startuje skoro widzisz przekreślony glosnik.
  19. pila24

Rnse

Jak wciśniesz przycisk tel na rnse to co się pokazuje? Zrób zdjęcie,oraz napisz jakie masz kodowania rnse oraz modułu bt.
  20. Nie wiem czy Twój bagnet nie zaniża trochę,przy 18mm w 3cim okienku to powinno być ponad full z 1mm na bagnecie. Zrób zdjęcie numeru bagnetu,jest na uchwycie bagnetu.
  21. https://a4-klub.pl/topic/467017-rns-e-tańszy-sposób-na-kamerę-cofania/
  22. Mój ranking jeżeli chodzi o jakość dźwięku z bose: 1. RNSE LED 2. CONCERT 2+ 3. RNSE 4. CHORUS 2 5. BNS 5.0 Takie radia miałem u siebie i taki jest mój osobisty ranking .
  23. Nie zawsze to tak działa,sprawdzałem i w niektórych autach kręci a nie odpala w ogóle. Najlepiej wyciągnąć pin i dopisać ecu do zegarów
  24. Jak zamrugał to kod błędu powinien być w ECU przechowany. Cud by był gdyby odpalił na podmienionym ECU.