Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Jeżeli nie pojawia się aux po kodowaniu,trzeba zrobić update softu rnse.
  2. A czy napisał że odpalał aux w rnse?
  3. To jest moduł bt aux,więc odpal aux w rnse i powinno działać.
  4. Ile masz przewodów w niebieskiej kostce przy tym module?
  5. To wyciągnij kostkę stacyjki i zobacz czy da się przekręcić kluczyk.
  6. Myślę że da się kupić taką samą ? allegro.pl ALLEGRO.PL
  7. W nowszych skrzyniach to już inaczej wygląda. Mój kuzyn w C8 wyzerował adaptacje,to nawet pedał gazu przestał reagować ?
  8. Jak usuniesz adaptacje,to jest szansa że nie ruszysz z miejsca ? Trzeba zrobić nowe adaptacje,a nie każdy tani Interfejs to ruszy.
  9. Te 1.6 z O2 to olej bardzo lubią konsumować,wcale nie mniej niż ea888 gen 2 ?
  10. Zmien adapter,bo masz lipny. To nie jest oryginalna kostka oraz instalacja. https://allegro.pl/oferta/zlacze-audi-radio-a3-4-6-do-nawigacji-6064519987
  11. Nie,nie zrobisz tam aux. Nie żyduj tylko kup emulator zmieniarki i będzie śmigać pięknie.
  12. Przecież są odpowiedzi w całym tym temacie ?
  13. Chętnie przetestuje E10 na swoim ogrzewaniu postojowym.
  14. @kamil-vag miał coś takiego zrobionego u siebie.
  15. Jak będziesz używał przejściówki to nie musisz nic zmieniać.
  16. Jeżeli auto było fabrycznie bez radia,to nie ma tam canów.
  17. To jest aux bluetooth,a Ty potrzebujesz emulator zmieniarki bluetooth bo Twoje radio nie obsługuje aux'a.
  18. Dziwne jakby przestały grzać po samej wymianie tarcz i klocków. Było mu powiedzieć że grzeją się mocno tarcze.
  19. Stare modele modułów tak mają,poszukaj z numerem zaczynającym się od 8P1 (czyli exeo lub a3 lift). One zapamiętują głośność rozmów i dzwonka.
  20. Trzeba sprawdzić czy problem jest w mechanizmie podnoszenia szyby. Odkręcić silniczek i sprawdzić jaki jest opór podczas ręcznego podnoszenia szyby. Powinna iść lekko.
  21. Po pierwsze zrób mostek w kostce D pin 15 i 16,po drugie co nie działa? Bo radio raczej startuje skoro widzisz przekreślony glosnik.
  22. Jak wciśniesz przycisk tel na rnse to co się pokazuje? Zrób zdjęcie,oraz napisz jakie masz kodowania rnse oraz modułu bt.
  23. Nie wiem czy Twój bagnet nie zaniża trochę,przy 18mm w 3cim okienku to powinno być ponad full z 1mm na bagnecie. Zrób zdjęcie numeru bagnetu,jest na uchwycie bagnetu.
  24. https://a4-klub.pl/topic/467017-rns-e-tańszy-sposób-na-kamerę-cofania/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.