-
Jak podlaczyc rns-e w A4 B6, żeby can zadziałał?
Chyba ze ktoś jest z okolic czestochowy kto to robił i by mógł pomóc ?
-
Jak podlaczyc rns-e w A4 B6, żeby can zadziałał?
Ja się po prostu elektryki nie tykam ?
-
Jak podlaczyc rns-e w A4 B6, żeby can zadziałał?
Wlasnie robi to elektryk mój i mówi że podłączył tak jak chłopaki na górze mówili i dalej to nie śmiga
-
Jak podlaczyc rns-e w A4 B6, żeby can zadziałał?
A jak jest już wyciągnięte z licznika i dalej nic nie reaguje? To co z tym zrobić Panowie?
-
Jak podlaczyc rns-e w A4 B6, żeby can zadziałał?
Fajnie. Dzięki sprawdzę i zobaczymy czy będzie to rzeczywiście działać bo elektryk mówił że jak podlacze suba yo będzie prąd cały czas bo radio nie będzie wyłączać
-
buciuba obserwuje zawartość Jak podlaczyc rns-e w A4 B6, żeby can zadziałał?
-
Jak podlaczyc rns-e w A4 B6, żeby can zadziałał?
Witam. Mam audi a4 b6 2002rok i nie mam cana. Kupiłem radio rns-e No i ani nie działa oswietlenie, nie działa na kluczyk w sensie włączać i wyłączać trzeba ręcznie. Wzmacniacz nie działa bo tak to brałby prąd a możliwe to jest dopiero jak zacznie działać na kluczyk bo zacznie go usypiać i budzić. Robil to już ktoś? Moze pomóc?
buciuba
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta