-
Audi A4b8 2008
Witam ! Potrzebuje pomocy odnośnie Bluetooth mam Audi MMI 2G High i szukam czegoś żeby podpiąć moduł wszędzie wyskakuje mi most światłowody ale to odpada za duża cena 730zl 🫤 potrzebuje same Bluetooth we wtorek jadę do elektryka samochodowego i chciałbym mu przywieść żeby mi to podłączył ale potrzebuje dokładnego modułu który będzie wstanie działać przerabial z was już ktoś taki temat ???
-
Gumis92 obserwuje zawartość Naprawa taśmy wyświetlacza RNS-E w Audi A4 B6/B7 , Audi A4b8 2008 , Jaki model Wefa kupić do Audi A4 B8? i 2 innych
-
Jaki model Wefa kupić do Audi A4 B8?
Czy ktoś może mi pomóc bo we wtorek oddaje auto do elektryka i muszę coś zamówić w nie wiem który będzie dobrze w przyzwoitej cenie bo ten most za 730 zł to za drogi
-
Jaki model Wefa kupić do Audi A4 B8?
Witam chcę odświeżyć temat bo zastanawiam się nad kupnem wefy 502 samego Bluetooth bo jest dużo tańszy niż ten emulator czy da radę go podpiąć gdzieś czy nie ma opcji i zostaje tylko ten drogi emulator z wefy czy mogę kupić coś innego zależy mi na Bluetooth
-
Gumis92 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Rnse
Próbowałem wszystkiego prawdopodobnie że coś w kabelkach nie łączy bo raz normalnie gra a raz muzyka sama się przełącza i przewija. Jak docisnę kabelki to ładnie chodzi muszę wyciągnąć i sprawdzić czy coś się nie powypinalo dzięki
-
Rnse
Problem powrócił auto zgasiłem i znowu nie ma dźwięku masakra normalnie żeby tyle kombinacji było
-
Rnse
Powiem tak przed chwilą odłączyłem aku na chwilę i blutu i dźwięk działa brak tylko ikonku blutu na radiu
-
Rnse
Nie widać na ekranie LCD to nie ledowe tylko zwykle
-
Rnse
Wcześniej miałem rnse ale po kilku latach siadł ekran i wymieniłem na inne rnse kupiłem razem z blutu od gościa co używał w rnse cały zestaw i mówił że wszystko jest już zakodowane i po podloczeniu rnse łączy się z telefonem ale na ekranie rnse nie widać. Więc pytanie czy ktoś dałby radę to ogarnąć podjechałbym
-
Rnse
Witam zakupiłem radio Rnse z modułem bluetooth po wpięciu wszystkiego telefon łączy się z modułem ale na rnse nic nie wyświetla ani nie gra. Czy ktoś z okolic Sanoka wie jak to zrobić
-
RNS-E biały ekran
Witam panowie odgrzewam posta mam problem jak koledzy wyżej z Rnse jak przytrzymam ramkę z dołu to łapie kolor a jak puszcze to jest biały ekran potrzebuje pomocy na jekiegos fachowca dziękuję z góry
-
Naprawa taśmy wyświetlacza RNS-E w Audi A4 B6/B7
Mam też taki problem ze ekran świeci na biało ale jak dociśnie się ramkę z dołu to kolory wracają ale gdy puszcze to spowrotem jest biały ekran czy ktoś wie jak to naprawić lub ktoś się zajmuję taka naprawa