-
Czujnik temperatury oleju G8 - lokalizacja 3.0 tdi
Niewiesz czy jak powiem gościowi w aso mój vin i ze chce czujnik g8 to będzie wiedział ze to chodzi o ten?
-
Czujnik temperatury oleju G8 - lokalizacja 3.0 tdi
Witam, mojej żonie wywaliło błąd P0196 - 006 - niewiarygodny sygnał, sporadyczny 00406 - czujnik temperatury oleju (g8) stan błędu: 00100110 priorytet błędu: 2 itd ogolnie dławi go czasami podczas jazdy i oczywiście na fisie swieci się konewka oleju z podpisem oil sensor. Moje pytanie czy czujnik g8 w silniku cdya to ten w misce olejowej? Pozdrawiam i proszę o podpowiedzi
-
[A6 C6] stacyjka - odpalanie automatu
Witam po długiej przerwie. Kupiłem żonie a6 c6 2010r 3.0 tdi. Problem dotyczy stacyjki kluczyka. Jak odpalam to na zegarach jest napisane ze trzeba trzymać hamulec aby odpalić, ale w rzeczywistości nie trzeba ? wcześniej miałem a4 b6 w automacie i trzeba było nacisnąć ten hamulec. Dziś pojawił się kolejny problem, ze po pierwszym przekręceniu od razu odpala. Zawsze po pierwszym włączał się zapłon a dopiero po następnym przekręceniu odpalał. Pytanie czy mogą mikrostyki w stacyjce być wyrobione? Ktoś się może spotkał z podobnym problemem. Jakiś manual jak się do tego dobrać? pozdrawiam
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Ja miałem wstawiany rouville walek, szklanki ina i panewki glyco. Oczywiście mechanik dołożył tez uszczelnienia na wałku. Czuje wyraźny brak mocy i przy odpalaniu albo muszę dłużej pokręcić żeby kompresja wzrosła albo lekko zatrzęsie silnikiem. Trzeba sprawdzić kompresje. Ciekawe co z tym dadzą radę zrobić. Robione to miałem 3 tygodnie temu a wodolejstwo nie jeździłem autem w tym czasie.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Czyli to co wcześniej opisywałem to znaczy ze wałek może być do du...y i nie ma równomiernej kompresji na zaworach? Jak to sprawdzić? Da się to zrobić vagiem?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Hej. Jestem po wymianie walka, panewek, szklanek i uszczelnieniu pompek. Silnik avf. Po wymianie teoretycznie wszystko OK, ale jak postoi w nocy i chce rano odpalić to jest bardzo ciężko, dodatkowo na zimnym wodolejstwo nie ma siły, nie wkręca się na obroty, po chwili pracy już jest normalnie, i trzecie co zauważyłem od wymiany słabiej się zbiera na niższych obrotach. Kat synchronizacj jest bardzo zbliżony do zera. Czy ktoś się spotkał z podobnym objawem? Dodam ze przed wymiana wszystko było OK.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Ok to minimalnie mnie uspokoileś ze to może nie być od skrzyni. Dzięki i pozdrawiam
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Nic. Wszystko idealnie. Tylko przy zmniejszaniu prędkości.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Witam, Mam pytanko, szczególnie do Bartka - czy jak auto jest na niższych obrotach, wychamowuje, zazwyczaj jadąc około 20-30 km/h i lekko nacisnę hamulec i go dynamicznie puszcze to czuje lekkie drgania. Czy bardziej szukać problemu w dwumasie czy skrzyni? Dodam że podczas ruszania nie ma żadnych drgań ani w innych przedziałach jazdy. Tylko przy delikatnym zwalnianiu jak schodzi na niższe obroty. Pozdrawiam Tomek
-
Wygłuszenie błotnika przód-strona kierowcy (styrpoian, Pianka)
Cześć, Czy ktoś spotkał się u siebie w aucie z taki elementem styropianowym w swoim błotniku od strony kierowcy. Jest to też nazywane wygłuszeniem. Od strony pasażera to mam a od kierowcy nie. Dodaje zdjęcie od strony pasażera http://www.directupload.net/file/d/4420/h2hy2m6i_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4420/ormkmijx_jpg.htm
-
Naprawa taśmy wyświetlacza RNS-E w Audi A4 B6/B7
Polecam się!
-
Czy macie takie wygłuszenie u siebie w błotnikach
to czy można to czymś zastąpić bo wydaje mi się że wieje mi przez brak tego elementu
-
Czy macie takie wygłuszenie u siebie w błotnikach
Witam, Piszczy mi przy szybszej jeździe i szukając przyczyny rozebrałem osłonę nadkola i wydaje mi się iż nie mam takiego wygłuszenia u siebie http://www.directupload.net/file/d/4398/sgbxb8hp_png.htmzaznaczone nr 15 http://www.directupload.net/file/d/4398/gy2yh29t_jpg.htm Dajcie znać czy kojarzycie żebyście coś takiego mieli. jutro będę się dostawał do prawego nadkola w celu sprawdzenia czy tam jest. podejrzewam że jest to styropian wspierający nadkole o karoserię. Pozdrawiam
-
Świst przy szybszej jeździe
Tomek jak będzie coś grzebał to daj znać bo jaj mam urwanie głowy i przez 2 miesiące na pewno nie będę miał chwili na szukanie. Pozdro
-
Świst przy szybszej jeździe
Aha. Dzięki ale to na pewno nie to w moim przypadku. Ja choć by przed chwila wracając do domu uchyliłem lekko szybę i słyszałem lekki świst kiedy to ja jest zamknięta szyba to nie słychać. Ja mogę tyle naprowadzić ze zrobiło mi sie to chyba we wrześniu a w lipcu były malowane nadkola bo na dole minimalnie wychodziła rdza. Podejrzewam ze może cos słabo skręcili i zrobiła sie szczelina która piszczy. Może u ciebie tez było malowane? Jak znajdziesz to proszę pisz. Dobrze ze mam bose u siebie?
tekilus
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta