Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Świst przy szybszej jeździe


tekilus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mój problem polega na okropnym gwizdaniu przy jeździe ponad 120 km/h. Zaczął sie jakieś 2 tygodnie temu. Wydobywa sie albo po lewej stronie z podszybia albo z drzwi. Nie umiem dojść. Już kupowałem srebrna taśmę i obklejałem cała szybę, brat mi całe drzwi zaślepił. Już nie wiem gdzie można szukać. Demontowalnych tez lusterko. Z szyby nie wieje bo uchylałem lekko przy tym gwizdaniu i nie przestawało. Pomocy h...j mnie trafia przez to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo ale z prawej strony :/ od kupna w sumie miałem, od predkosci ok 80 i najbardziej przy 140 i wyżej słychać może nie świst jak przez rozszczelnione okno ale taki szum jakby cos od auta odstawało i wydawało tak i dźwięk. Wszyscy zawsze myślą że to z nawiewu taki dźwięk a to okolice lusterka. Doszedłem do jednej rzeczy, że barakuje mi takiej gąbki pod boczkiem drzwi, kupiłem za 25zł w aso, jest niby lepiej ale nadal nie wiem czy wystarczająco dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak cos znajdziesz. Ja sie na razie poddałem. Na wiosnę muszę sie dostać do zawiasów od strony kabiny i będę nadkole chyba sciągał. A co za wygłuszenie kupiłeś. Wyślij jakiegoś linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://farm8.staticflickr.com/7105/7045169725_f2618e62e5.jpg ta gąbka zaznaczona żółtym kółkiem, tyle że po stronie pasażera. Swoją drogą myslalem ze ta szara taśma pod boczkiem to tylko u mnie i że jest dziełem jakiegoś pseudo mechanika a tu na każdym zdjęciu taką widze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Dzięki ale to na pewno nie to w moim przypadku. Ja choć by przed chwila wracając do domu uchyliłem lekko szybę i słyszałem lekki świst kiedy to ja jest zamknięta szyba to nie słychać. Ja mogę tyle naprowadzić ze zrobiło mi sie to chyba we wrześniu a w lipcu były malowane nadkola bo na dole minimalnie wychodziła rdza. Podejrzewam ze może cos słabo skręcili i zrobiła sie szczelina która piszczy. Może u ciebie tez było malowane? Jak znajdziesz to proszę pisz. Dobrze ze mam bose u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze mi powiedziales bo wlasnie bede mial nadkole lewe do roboty, jak u ciebie, rdza... A prawa strone cos mialem robioną bo jak wstukalem vin w audi to mi mowili ze przy przebiegu 40k byla jakas naprawa lakiernicza w aso i fakt prawy blotnik nie lezy idealnie, musze to sprawdzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jak będzie coś grzebał to daj znać bo jaj mam urwanie głowy i przez 2 miesiące na pewno nie będę miał chwili na szukanie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...