Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
11 godzin temu, Rob@k napisał:

Znaczek w czarny kolor :thumbup1: Jak postawisz koło mojego to ciężko będzie odróżnić :polew:

Czekaj aż relingi zrobię na czarno :grin::polew:

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z soboty :whistling::kox:

C7F202DE-7708-43D6-B849-987A33A723D5.thumb.jpeg.ad1a3a8fd8b671a482e7036cf09928f0.jpeg89F79265-D24C-4797-BC16-994191D0491C.thumb.jpeg.5c66a4a08fa897050f2daeb050f7fde0.jpegC2F506A4-FE5A-450D-BD44-115B62844005.thumb.jpeg.e55b923f372a9cce49e6504226620614.jpeg554D0929-22FF-495B-BD3E-26AFA3F8F7D7.thumb.jpeg.265343fb37ad3cc865b41ff2464883d7.jpegB459F255-C849-467F-8E61-542106F0FBBD.thumb.jpeg.c85438d131c157bbcc66325fbb2cf05e.jpeg36146064-4AFF-41EB-B098-2ADB37A28077.thumb.jpeg.24a848875d507164411a6a1db1cffae8.jpegF5BB2F92-AD01-4131-8156-E4D488BFCA51.thumb.jpeg.8c58a991d1c5be26178b8092bb693b2e.jpeg

Opublikowano

Spoko foty. :thumbup1:

Będziesz kiedyś gdzieś bliżej Kato to daj znać obmacamy to z bliska.

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, afroo. napisał:

Będziesz kiedyś gdzieś bliżej Kato to daj znać obmacamy to z bliska.

No wypadałoby się w końcu zgadać na jakiegoś spota:kox:

Opublikowano

Ładniutka jest :)

Opublikowano
3 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

No wypadałoby się w końcu zgadać na jakiegoś spota:kox:

to moze i ja kopia b7 sie zalapie? :whistling:

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, Mukade93 napisał:

to moze i ja kopia b7 sie zalapie? :whistling:

Lekko 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły czarne kierunkowskazy boczne :rolleyes:91765EC4-6331-4328-BAB8-2D63C01DAACD.thumb.jpeg.30710192b7264d70598552ff26bfd33c.jpeg

 

Przestanie padać i zrobi się słonecznie to spróbuje w końcu te relingi pomalować, to już wypełni fajnie całość, myśle jeszcze nad emblematami.. te ori są mocowane na kleju ? Jak macie jakiejś fajne ciemne emblematy Sline to możecie podrzucić linka, pozdro :a4fan:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

No i wziął i sprzedał gruza :co:

Co następne?

Opublikowano

Marki pewnie nie opuści:lol1:

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, afroo. napisał:

No i wziął i sprzedał gruza :co:

Co następne?

 

1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Marki pewnie nie opuści:lol1:


No już długo czekałem aż się znajdzie porządny klient na to : ) 

 

Mimo wszystko już mi b7 brakuje, mega frajdy mi dała i wspomnień, ludzi się poznało na zlotach, uważam że zrobiłem ja całkiem z smakiem i dobrze się prezentuje.

 

Jest szansa że od marki odejdę ale to wyjdzie w praniu..

 

Także dzięki wszystkim forumowiczom za rady,sugestie czy nawet hejty, temat do zamknięcia :wink:

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano
4 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

Mimo wszystko już mi b7 brakuje

Daj znać to zorganizujemy Ci jakieś charytatywne przejażdżki.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pare osób pisało żebym napisał na forum co nowego wleciało, a wiec wpadł Hyundai Genesis coupe 2.0 t :kox:

0816271F-41EA-4FC7-8377-2A128C31DD8F.jpeg

3D935170-1B73-40C9-BD78-D6FD5C3EB93B.jpeg

3C9EF9E0-DEAA-4BD1-A8BC-784BA62EFB5A.jpeg

84E330DA-3CA8-4C99-B0C1-76CB950D7F95.jpeg

Opublikowano

Jak się tym jeździ? Też się nad tym zastanawiam dosyć grubo :). 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 20.11.2022 o 12:21, monthrey12 napisał(a):

Jak się tym jeździ? Też się nad tym zastanawiam dosyć grubo :). 

Zależy jak dla kogo, dużo ludzi narzeka na komfort : ) 

jak dla mnie jest jak najbardziej okej, przynajmniej na ten moment na serii.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.