Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze na oku mam takie, podobne miał kiedyś Karol w swojej :wink:

9,5J ET35 

C936A1FA-0ABF-4D57-8DF2-17ED9A64DD4D.jpeg

408A4047-7E1E-4CF4-902A-3F828CC75B1E.jpeg

033E48FB-D125-4839-A58E-A4910758492F.jpeg

Opublikowano

Te są super:paker:

Opublikowano

Tylko weź pod uwagę parametry. Mi przy 9j et 35 i oponie 235 potrafi przytrzeć. 

Edytowane przez Rob@k

Opublikowano
Godzinę temu, Rob@k napisał:

Przymierzałem te jr 33 do siebie. Kumpel je ma w b8

Ile pamiętam to 8.5 cala i et 30 albo 32

 

IMG_20200622_190312.jpg

IMG_20200622_190406.jpg

Umiałbyś dowidzieć się, jakie to ET konkretnie ? :tongue4: Myślę nad 8,5 ET30 do B8 i nie wiem jak to siedzi.. :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

@R4xx napisz sobie do dawmac, napewno dobiorą odpowiednie parametry : ) 

 

Opublikowano
1 minutę temu, Tkoczu_ napisał:

@R4xx napisz sobie do dawmac, napewno dobiorą odpowiednie parametry : ) 

 

Dzięki za namiary. Gwałcę tak te parametry, bo mam fajną ofertę na Tomason TN1 :bag:

Opublikowano

@R4xxbędę się widział z kumplem to się dowiem i zrobię foto. 

Opublikowano
8 minut temu, Rob@k napisał:

@R4xxbędę się widział z kumplem to się dowiem i zrobię foto. 

Byłbym wdzięczny :wink:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Rob@k napisał:

Tylko weź pod uwagę parametry. Mi przy 9j et 35 i oponie 235 potrafi przytrzeć. 

Bardziej mnie ciekawi kwestia czy będą wystawać..

opony zawsze można zmienić no ale z tym et trzeba uważać już.

 

Opublikowano
Godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Przy 9.5J to ET 40 - 42 powinno chyba byc

 

Opublikowano
7 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

No i na bank srebrne 

Z tym się zastanów, ja bym pomyślał jednak nad jakimś shadow chrome. Sam żałuję, że u siebie nie wziąłem czegoś ciemniejszego bo ten srebrny z chromem na felgach już mi się opatrzył i jest za jasny. Bardziej podobają mi się teraz te moje jak są brudne. :decayed: Czyli w sumie cały czas. :whistling:

5 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Bardziej mnie ciekawi kwestia czy będą wystawać..

U mnie masz 9.5J et40 i jest na równo.

Opublikowano
  • Autor

@afroo. wcześniejsze jak mialem w graficie, to niestety mi jakoś nie podeszły, tak jak na foto to jeszcze wyglądało to na żywo nie bardzo

948237F4-6716-444D-BB76-A27590626EE2.jpeg

Stęskniłem się za srebrem :grin:

A swoją droga, zima wleciała już na pokład..624205B9-A473-48FD-A0D6-EF0966542C8A.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Ciekawe jak ten grafit u mnie bedzie wygladal...w najgorszym wypadku wpakuje je do a3 ;D

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, matyss___ napisał:

Ciekawe jak ten grafit u mnie bedzie wygladal...w najgorszym wypadku wpakuje je do a3 ;D

Napewno lepiej niż u mnie, masz ciemny lakier wiec bd git :whistling:

Opublikowano

@Tkoczu_Widzę mamy ten sam problem. Wracamy do srebrnych felg. Mi felgi pierwszy sezon w graficie bardzo siadły, jarałem się mega. Jednak przyszedł drugi, potem się skończył i doszedłem do wniosku, że czegoś brakuje. Tak więc moje na sell i srebro wpada :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szybki mały modzik :rolleyes:

 

C767415E-49AA-4061-BDF6-35EC9804C96C.jpeg

Opublikowano

Pod kocem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, rosati napisał:

Pod kocem :decayed:

Zima idzie to trzeba :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.