Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matyss___

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matyss___

  1. 2gie auto sporadycznie uzywane wiec niech juz czeka na zimę stulecia :D.. wczoraj do rnse z exeo zamontowałem ramkę z napisem Audi Navigation plus ...zawsze to jakis drobny progress w modach
  2. Dzisiaj wpadły nowe zimowki z nowymi oponkami 225/40/18.
  3. Witam..Od jakiegos czasu autko dziwnie zaczelo klepac..Jak zimny to klepie cały czas a jak ciepły to chwilke klepie i przestaje...A no i znika mi plyn chlodniczy.Test uszczelni zrobilem i plyn nie zmienil koloru..Zastanawiam sie nad chlodniczka Egr..Autko na lekkim koksie 220ps 430Nm od 1.5 roku.Moc trzyma..zero dymienia 20220701_063629.mp4
  4. Na bogato..2gie auto w domu takze niech pali..juz sie oponki zakladaja..niebawem odbieram
  5. Wejdzie teraz jest 255 ale sa dystanse z tylu 17mm a z przodu 15..daje tyl 15mm a z przodu wywalam i bedzie git..a co jak sie bawic to sie bawic.
  6. Dzisiaj przyjechaly oponki..jutro zakladam
  7. Dorwalem wczoraj takie o to kółeczka. 19 /9 cali speedline orginalne.Dobra cena byla to pojechalem i sa.
  8. Dzisiaj zerwalem pseudo chromy z grilla i wyglada to nastepujaco : przed i po
  9. Czyli granica bledu to kilka milimetrow te 2 %.To lepiej nie kombinowac bo jeszcze cos sie wysypie i bedą problemy..dzieki za odpowiedz
  10. Witam..mam pytanko..czy moge zalozyc do quattro 2 rozne szerokosci kol? Fele 19 cali et33 8.5 cala a tył et 43 9 cali...quattro na torsenie w a4b7....
  11. Witam..mam orginalne felgi speedline rs4 19 cali i poszukuje do nich dekielkow..Czy ktos wie jaki powinienem rozmiar zakupic?Na necie sa dostepne 68 i 69 mm..ktore beda dobre?
  12. 20220325_170114.mp4 Pany zamontowałem z tyłu w a4b7 zaciski z rs6 c5 i tarcze podtoczylem pod nie do 322mm..klocki ferodo a tarcze zimmerman....klocki piszcza mi jak pokrecone...Obstawiam ze te ferodo sa za "twarde"..moje pytanie brzmi nastepujaco : ktore klocki beda najmieksze z najmiekszych (wole wymieniac co sezon klocki niż sluchac tego "pociągowego" poszczenia
  13. Czyli podobnie jak w B5...Nie takie rzeczy sie odkrecało...dzieki za foto
  14. W b5 Wyciagalem amory sam a tutaj jest podobnie?
  15. Dzieki za info...niebawem bede zamawial poniewaz ten przod jest dosc mocno zadarty
  16. O to ze zdjecia chodzi?
  17. Chodzi o montaz tależyków od b5?Ile to obniza?
  18. Od dzisiaj u mnie juz " lato"
  19. Wlasnie paczka dotarla.. 2x15mm na przód i 2x 17mm na tył plus śruby kulowe...
  20. Przymierzyłem dzisiaj na jedna stronę 19 letnie.Napewno trzeba zamontować dystanse...myslalem o 15-17mm na ťył i 10 mm na przód..przy okazji sprawdzilem czy fabryczna dojazdowka 17 wejdzie pod 345 z przodu - jest ciasno ale nic nie ociera
  21. Zlożyłem reklamacje na ten prawy tył. Kazali porobic zdjecia i czekam na odpowiedz..Jak odpisza dam znac..
  22. Aha nawet nie sprawdzalem...na wiosne pierwsza przymiarka
  23. A więc.W a3 mam miekką gumę a tutaj jest to dość twarde...wszystko pasuje prócz prawego tylu..lewy siedzi idealnie a ten prawy nie wskakuje...z ciekawosci napisze do firmy ktora wysylała i zobaczymy co odpisza..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.