Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dawaj w czerń będzie współgrac z cupra i bocznymi ;) Ja okleiłem i jakoś to siedzi.

SmartSelect_20210609-132702_Gallery.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Sorry ale jak dla mnie to typowy gadżet dla "rekina" tjuningu. :facepalm:

No widzisz. Dla mnie drl w halogenach, których nie widać we wstecznym lusterku jest większym gadżetem Janka tuningu. 

Całe szczęście gusta są różne i świat nie jest taki nudny. ;)

4 godziny temu, Tkoczu_ napisał:

no może spoko bd wyglądać ? ?

Jest tego sporo na google grafika do obejrzenia.

Jak coś to mam to pod ręką w różnych długościach.

Opublikowano
18 godzin temu, afroo. napisał:

Elegancko jest. :thumbup1:

Może chcesz przymierzyć tego fanta? :ph34r:

DYFUZOR DOKŁADKA ZDERZAKA AERODYNAMICZNA LIP x7.jpg

0F76A0E0-FD10-45C0-ABA2-18F60C4E23E9.jpeg

6BE2AAC7-609D-42D9-94FA-25FCCB831672.jpeg

 

Miałem, dobrze siadło. 

Opublikowano
Godzinę temu, afroo. napisał:

No widzisz. Dla mnie drl w halogenach, których nie widać we wstecznym lusterku jest większym gadżetem Janka tuningu. 

Całe szczęście gusta są różne i świat nie jest taki nudny. ;)

Jasne gusta są różne, wyraziłem swoją opinię i tyle. Nie musisz się od razu spinać. 

Ciekawą masz teorię z tymi drlami, jasne nie wszystkim się podoba taka opcja ale że nie widać w lusterku? Jechałeś przede mną czy zgadujesz?

Opublikowano
2 godziny temu, afroo. napisał:

No widzisz. Dla mnie drl w halogenach, których nie widać we wstecznym lusterku jest większym gadżetem Janka tuningu. 

Kurde, przecież większość aut ma tak rozwiązane DRL, że są na wysokości halogenów... Jeszcze jak to jest LED, a nie jakiś chiński pasek to naprawdę daje to mocne ale nie rażące światło, które widać z daleka.

@Tkoczu_ 

E3784D13-C460-419E-815A-30547C6F6746.jpeg

Mega to wygląda !

:thumbup:

Opublikowano
2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Jechałeś przede mną czy zgadujesz?

Mało to takich jeździ? Ani to poprawa bezpieczeństwa tudzież widoczności, ani oszczędność.

 

2 godziny temu, MaTeo85 napisał:

Jasne gusta są różne, wyraziłem swoją opinię i tyle. Nie musisz się od razu spinać.

Dlatego to moja opinia bez spinania się. Izi :drinks:

Opublikowano
  • Autor

Niedzielny spocik z @Mloty4x :kox:

04D0371D-710D-4FB3-B78B-4CECDFE7F05A.jpeg

Opublikowano
38 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Niedzielny spocik z @Mloty4x :kox:

04D0371D-710D-4FB3-B78B-4CECDFE7F05A.jpeg

wy tekie spoty tylko same audi robicie czy jak, moze sam bym kiedys wpadl  i cos nowego sie dowiedzial albo spapugowal co zmienic przy aucie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
20 minut temu, Mukade93 napisał:

wy tekie spoty tylko same audi robicie czy jak, moze sam bym kiedys wpadl  i cos nowego sie dowiedzial albo spapugowal co zmienic przy aucie :decayed:

No niby same audi ale wszyscy wpadają pogadać i wgl :rolleyes:

Opublikowano

No patrz. Nie dał znać. :punish:

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, afroo. napisał:

No patrz. Nie dał znać. :punish:

Ojaa faktycznie.. a ty jeszcze z kato :facepalm:

Opublikowano
31 minut temu, Tkoczu_ napisał:

No niby same audi ale wszyscy wpadają pogadać i wgl :rolleyes:

no u mnie to 90% audi a te 10% to tylko znaczek na grilu kierze i bagazniku :grin:, auto u lakiernika to mysle ze zaniedlugo bede mogl sie normalnie juz pokazywac bo klocki poskladane

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Mukade93 napisał:

no u mnie to 90% audi a te 10% to tylko znaczek na grilu kierze i bagazniku :grin:, auto u lakiernika to mysle ze zaniedlugo bede mogl sie normalnie juz pokazywac bo klocki poskladane

Spoko spoko, jak coś to pisz na priv :hi:

Opublikowano
4 godziny temu, Mukade93 napisał:

wy tekie spoty tylko same audi robicie czy jak, moze sam bym kiedys wpadl  i cos nowego sie dowiedzial albo spapugowal co zmienic przy aucie :decayed:

Kurcze no moja jak zwykle na końcu :whistling: szkoda że nie wpadliśmy na pomysł żeby napisać do @afroo.:facepalm: ale będzie jeszcze nie jedna okazja, dzięki raz jeszcze za miłe towarzystwo:jezyk:

Opublikowano
  • Autor

Listwy wróciły w kolor:kox::kox:

0291FFAC-57D4-4501-A512-620009A7E8C8.jpeg

Można powiedzieć że większość planów zrealizowałem, co do modów przy tym audi. Zostało jeszcze obniżyć go, ale to dopiero jak wyremontuje wjazd na posesje bo na ten moment już ryje przodem o beton, a poza gwintem to już raczej nie potrzebuje nic więcej bo jakiś tam wypas jest :thumbup1:

Myślałem jeszcze żeby „ciut” moc zwiększyć ale coraz mniej tym autem jeżdżę i po prostu ten but mi wystarcza, tragicznie nie jest.

Autko w moim posiadaniu prawie 2 lata, wiec łapcie „metamorfozę” tego ulepa :grin:

 

B6B364A1-8785-487D-8CAF-A4298BC222CD.jpeg1B1F7A76-D4E6-4481-9A0B-3A281628C60C.jpegA4D5E070-A0E3-4234-9FF5-35B54A3C0375.jpeg

597B6E1C-B2F3-4A39-A3A4-F72163DE172A.jpeg

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano

Może jeszcze na tylne lampy np. taki Stek Dyno Shade? Siadłby :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, afroo. napisał:

Może jeszcze na tylne lampy np. taki Stek Dyno Shade? Siadłby :whistling:

No to napewno + ledy :kox::grin:

Opublikowano

Co do obniżania to według mnie obniżyć przód na równo z tyłem i będzie OKi

Ładnie się prezentuje  :)

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, staniek napisał:

Co do obniżania to według mnie obniżyć przód na równo z tyłem i będzie OKi

Ładnie się prezentuje  :)

Przód już jest obniżony talerzykami z b5 i w miarę jest równo :thumbup1:

 

Opublikowano

ja mam zara auto rok, juz sie boje pomyslec co bedzie z nim po 2 latach :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.