-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jeżdżę na takiej konfiguracji (z tego względu, że zimą jeździłem przez jakiś czas na 16'tkach) już chyba z 10 lat, jest OKi, ale mimo wszystko przód 345 będzie dużo lepszy. Potrzebujesz tarcz 320mm z B7, pasuje stoczyć je około 1,5 mm (średnica wychodzi około 317mm). Pozdr
-
B6 DIVISION
Siemka Zapytam może ktoś się orientuje/ma wiedzę na ten temat. Czy tylne sanki od S4 B7 różnią się poza poduszkami czymkolwiek więcej od sanek do a4 b6 1,9tdi? Pytam bo ETKA pokazuje różne numery dla S4, 1,9tdi, i trzeci dla całej reszty. Mam blisko do kupienia te od S4 i dlatego pytam. Pozdr i z góry dzięki
-
B6 DIVISION
Dziękuję uprzejmie
-
B6 DIVISION
Siemka Prośba do osób posiadających Etkę o podrzucenie nr dmuchawy do A2-ki, modelowo '02, silnik AUA, klimatyzacja automatyczna (jeśli ma to znaczenie). Jestem na wyjeździe, bez kompa, a na tel nie jestem w stanie sprawdzić numeru w etce online. Pozdr i z góry dziękuję za pomoc.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Pewno tunel USA'a, takie mam przeczucie ? Pozdr
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Niezła wyprawa Dobrze leżą te BBS'y Pozdr
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Sporo, ale może się nie podda za szybko
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Tak podpytuje bo u mnie kiedyś zostało 1,65 ze względu na ślizgające się sprzęgło i po dziś dzień nie wybrałem się na korektę programu. Nic to cza będzie ogarnąć trochę staruszkę i zapodać mocniejszy program Pozdr
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Dzięki Aktualnie mam czarny, z takim ją kupiłem, ktoś lata temu go wymieniał, ale jest już sfatygowany i dodatkowo poci się/widać olej przy czujniku No i trzeba by go wymienić i przy okazji zrobić gruntowny serwis klimy, bo aż wstyd się przyznać, ale przez 10 lat przy klimie nic nie robiłem. Przy okazji, pamiętasz może ile u Ciebie pompuje gtc?
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
OKi, dzięki
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
Siemka,z jakiej firmy brałeś skraplacz? Bo widzę, że fajny bo czarny Pozdr
-
B6 DIVISION
Siemka, takie pytanie, czy znajdę w ofercie Galfer'a/STD klocek hamulcowy FDHP1050 na tył pod hebel 300mm od S4 B6/7? Coś tam szukałem i nic nie widzę niestety Na przód pod Brembo od Q5/Macan'a coś tam widzę, że mają w ofercie. Pozdr i z góry dzięki za info jeśli ktoś coś wie.
-
[A4 BLB] Gokart w Avancie 260KM/500Nm [DTM, gwint Vogtland, BBS 19”, heble S4, custom wydech SLG]
Miałem je kilka lat wstecz w 17-tu calach i wtedy były to chyba najlepiej hamujące opony na mokrym.
-
B6 DIVISION
Przykręcane jest w S4 jak mi się zdaje. Pozdr
-
[B7 BLB] bieda edyszyn? Hard_cut/Stage_1/RS_look/Gwint/Ulter/Pompei/Przelot/Sport by kubicv10
To jest niby jakiś tłumik szmerów czy coś koło tego. Fakt, że restrykcja niezła