Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant


Tkoczu_

Rekomendowane odpowiedzi

Osłona którą masz na zbiorniczku wspomagania jest tylko do wersji 2.0 czy podejdzie np. do 3.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elegancko:oklasky:

To już wiem jak u mnie będzie wyglądało:wink:

34 minuty temu, gordo napisał:

Osłona którą masz na zbiorniczku wspomagania jest tylko do wersji 2.0 czy podejdzie np. do 3.2

Podejdzie.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, gordo napisał:

Osłona którą masz na zbiorniczku wspomagania jest tylko do wersji 2.0 czy podejdzie np. do 3.2

Ori była w 4.2 ale tak jak Adaś napisał, podejdzie, chyba nawet do każdej wersji  

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewa osłona (strona kierowcy) jak najbardziej podejdzie do wszystkich (czasem wymaga drobnego podcięcia) z tym że trzeba uważać co zamawiamy bo są różne. Np do v6 jest inny kształt z uwagi na korek wlewu oleju jak dobrze pamiętam.

edit.

8E0 103 927 D ---> 8E0 103 927 E            Silnik T79 4.2 V8
8E0 103 927 B ---> 8E0 103 927 C            Silnik 3.0 V6 (06C ALU)
8E0 103 927 F                                              Silnik 4.2 V8 (RS B7)

Tak to szło oryginalnie jest jeszcze mała osłona tylko na zbiorniczek płynu do wspomagania i ona mu numer 8E0 103 927 A.

Edytowane przez MaTeo85
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie.

Dużo rzeźby żeby to zamontować bo znalazłem taką osłonę w aso ale jest do 4.2. Trzeba dodatkowe spinki, śruby itd bo w aso koszt takiego kompletu spinek to ok 100zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, gordo napisał:

Dzięki panowie.

Dużo rzeźby żeby to zamontować bo znalazłem taką osłonę w aso ale jest do 4.2. Trzeba dodatkowe spinki, śruby itd bo w aso koszt takiego kompletu spinek to ok 100zł.

Daj na PW żeby nie zaśmiecać wątku kolegi, jakieś foto z pod maski jak ten 3.2 jest tam zabudowany to będzie łatwiej doradzić.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima zawitała, fura przepalona, quattro jak zawsze przydatne  :wink: 

To i fotki wypadało zrobić :hi:

 

5DB97F03-30A0-423B-9E40-435A7BA57D20.jpeg

C4B33EA3-5CAE-44FD-9011-4F9FF8F7793D.jpeg

293209BB-B000-4207-8F39-7CC31FF9AB0D.jpeg

6B5DAE26-1CC6-4AAC-801A-8AE58956B5B1.jpeg

2E57B735-FA6B-43C4-B097-2F71BED232D9.jpeg

A0BB4D7B-8157-45F4-B3F3-BF5F04A8E8F6.jpeg

  • Pomoc techniczna 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo nic się nie działo wiec trzeba nadrobić..

zakupiłem felgi fajne wklęsłe, 19 9,5J ET40 ale klasycznie żeby nie było nudno, mam tu mały problem..

Felgi bez dystansu nie wchodzą bo gryzą się z zaciskami, jako że innych dystansow nie mam poza aktualnymi czyli 17 i 15 mm założyłem je żeby zobaczyć jak sprawa wyglada.

Z tyłem problemu nie bd bo trochę miejsca jest wiec wleci tam dystans 5mm i będzie idealnie, ale z przodem to już inna bajka, wiedziałem od początku że trochę bd wystawać lecz nie sądziłem że bd problem na gruncie felga-zacisk..

14 dni minęło na zwrot wiec zwrócić nie mogę.. nw jak ten temat teraz ugryź :mellow:

2CFDADCB-71F3-42EC-92E0-2A9C812067C2.jpeg

5BBDD85F-56C8-49F5-B83C-3C31F586650A.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jade jutro do sklepu z dystansami i zobaczę jak to bd, zawsze można jeszcze nadkola zrolować :wallbash:

Parametry oklepane nie przez jednego wiec muszę to jakoś upchać tym bardziej że bd na wiosnę furę kładł na ziemi

Edytowane przez Tkoczu_
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Jade jutro do sklepu z dystansami i zobaczę jak to bd, zawsze można jeszcze nadkola zrolować :wallbash:

Parametry oklepane nie przez jednego wiec muszę to jakoś upchać tym bardziej że bd na wiosnę furę kładł na ziemi

Jak obniżysz furę to się może okazać, że po dołożeniu dystansu będzie jak znalazł :) Wzór ładny, kiedyś o takim myślałem, ale nie byłem pewny co do marki oems. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Długo nic się nie działo wiec trzeba nadrobić..

zakupiłem felgi fajne wklęsłe, 19 9,5J ET40 ale klasycznie żeby nie było nudno, mam tu mały problem..

Felgi bez dystansu nie wchodzą bo gryzą się z zaciskami, jako że innych dystansow nie mam poza aktualnymi czyli 17 i 15 mm założyłem je żeby zobaczyć jak sprawa wyglada.

Z tyłem problemu nie bd bo trochę miejsca jest wiec wleci tam dystans 5mm i będzie idealnie, ale z przodem to już inna bajka, wiedziałem od początku że trochę bd wystawać lecz nie sądziłem że bd problem na gruncie felga-zacisk..

14 dni minęło na zwrot wiec zwrócić nie mogę.. nw jak ten temat teraz ugryź :mellow:

2CFDADCB-71F3-42EC-92E0-2A9C812067C2.jpeg

5BBDD85F-56C8-49F5-B83C-3C31F586650A.jpeg

Może jak by założyć większe hamulce to zacisk będzie przesunięty dalej od środka koła czyli bliżej jego obwodu a tam jest więcej miejsca przez concave felgi. Może uda się w takim układzie koło kilka milimetrów wsadzić głębiej.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, kamelus_ napisał:

Może jak by założyć większe hamulce to zacisk będzie przesunięty dalej od środka koła czyli bliżej jego obwodu a tam jest więcej miejsca przez concave felgi. Może uda się w takim układzie koło kilka milimetrów wsadzić głębiej.

Też o tym myślałem, ale to bym musiał raczej mieć potwierdzone info..

szkoda mi wydać 1,5 klocka na marne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zyskać 17mm

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Też o tym myślałem, ale to bym musiał raczej mieć potwierdzone info..

szkoda mi wydać 1,5 klocka na marne 

Jak masz 320mm to poszukaj jarzm od 345mm. MAsz ponad 1cm odsadzenia po obwodzie.

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rob@k napisał:

A zapytaj jeszcze @K4rol81on miał takie felgi, tylko nie wiem jakie parametry. 

Tak miał, ale Karol ma zaciski 345mm czyli tak jak pisał Wandej, mniejsze osadzenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Rob@k napisał:

A dużo brakuje? @Devkiedyś mówił o z frezowaniu zacisku. 

No trochę.. A3E2ABF7-0A50-4FAC-B3D9-B0A597F0549A.thumb.jpeg.50f0b5caafc27d504cd700501fdd080d.jpeg

21 minut temu, Rob@k napisał:

A zapytaj jeszcze @K4rol81on miał takie felgi, tylko nie wiem jakie parametry. 

Karol miał 8,5J wiec inna bajka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...