Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Osłona którą masz na zbiorniczku wspomagania jest tylko do wersji 2.0 czy podejdzie np. do 3.2

Opublikowano

Elegancko:oklasky:

To już wiem jak u mnie będzie wyglądało:wink:

34 minuty temu, gordo napisał:

Osłona którą masz na zbiorniczku wspomagania jest tylko do wersji 2.0 czy podejdzie np. do 3.2

Podejdzie.

Opublikowano
  • Autor
19 godzin temu, gordo napisał:

Osłona którą masz na zbiorniczku wspomagania jest tylko do wersji 2.0 czy podejdzie np. do 3.2

Ori była w 4.2 ale tak jak Adaś napisał, podejdzie, chyba nawet do każdej wersji  

Opublikowano

lewa osłona (strona kierowcy) jak najbardziej podejdzie do wszystkich (czasem wymaga drobnego podcięcia) z tym że trzeba uważać co zamawiamy bo są różne. Np do v6 jest inny kształt z uwagi na korek wlewu oleju jak dobrze pamiętam.

edit.

8E0 103 927 D ---> 8E0 103 927 E            Silnik T79 4.2 V8
8E0 103 927 B ---> 8E0 103 927 C            Silnik 3.0 V6 (06C ALU)
8E0 103 927 F                                              Silnik 4.2 V8 (RS B7)

Tak to szło oryginalnie jest jeszcze mała osłona tylko na zbiorniczek płynu do wspomagania i ona mu numer 8E0 103 927 A.

Edytowane przez MaTeo85

Opublikowano

Dzięki panowie.

Dużo rzeźby żeby to zamontować bo znalazłem taką osłonę w aso ale jest do 4.2. Trzeba dodatkowe spinki, śruby itd bo w aso koszt takiego kompletu spinek to ok 100zł.

Opublikowano
5 minut temu, gordo napisał:

Dzięki panowie.

Dużo rzeźby żeby to zamontować bo znalazłem taką osłonę w aso ale jest do 4.2. Trzeba dodatkowe spinki, śruby itd bo w aso koszt takiego kompletu spinek to ok 100zł.

Daj na PW żeby nie zaśmiecać wątku kolegi, jakieś foto z pod maski jak ten 3.2 jest tam zabudowany to będzie łatwiej doradzić.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zima zawitała, fura przepalona, quattro jak zawsze przydatne  :wink: 

To i fotki wypadało zrobić :hi:

 

5DB97F03-30A0-423B-9E40-435A7BA57D20.jpeg

C4B33EA3-5CAE-44FD-9011-4F9FF8F7793D.jpeg

293209BB-B000-4207-8F39-7CC31FF9AB0D.jpeg

6B5DAE26-1CC6-4AAC-801A-8AE58956B5B1.jpeg

2E57B735-FA6B-43C4-B097-2F71BED232D9.jpeg

A0BB4D7B-8157-45F4-B3F3-BF5F04A8E8F6.jpeg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Długo nic się nie działo wiec trzeba nadrobić..

zakupiłem felgi fajne wklęsłe, 19 9,5J ET40 ale klasycznie żeby nie było nudno, mam tu mały problem..

Felgi bez dystansu nie wchodzą bo gryzą się z zaciskami, jako że innych dystansow nie mam poza aktualnymi czyli 17 i 15 mm założyłem je żeby zobaczyć jak sprawa wyglada.

Z tyłem problemu nie bd bo trochę miejsca jest wiec wleci tam dystans 5mm i będzie idealnie, ale z przodem to już inna bajka, wiedziałem od początku że trochę bd wystawać lecz nie sądziłem że bd problem na gruncie felga-zacisk..

14 dni minęło na zwrot wiec zwrócić nie mogę.. nw jak ten temat teraz ugryź :mellow:

2CFDADCB-71F3-42EC-92E0-2A9C812067C2.jpeg

5BBDD85F-56C8-49F5-B83C-3C31F586650A.jpeg

Opublikowano

Blotniki szersze i bedzie ok ? 

Opublikowano
  • Autor

Jade jutro do sklepu z dystansami i zobaczę jak to bd, zawsze można jeszcze nadkola zrolować :wallbash:

Parametry oklepane nie przez jednego wiec muszę to jakoś upchać tym bardziej że bd na wiosnę furę kładł na ziemi

Edytowane przez Tkoczu_

Opublikowano
1 godzinę temu, Tkoczu_ napisał:

Jade jutro do sklepu z dystansami i zobaczę jak to bd, zawsze można jeszcze nadkola zrolować :wallbash:

Parametry oklepane nie przez jednego wiec muszę to jakoś upchać tym bardziej że bd na wiosnę furę kładł na ziemi

Jak obniżysz furę to się może okazać, że po dołożeniu dystansu będzie jak znalazł :) Wzór ładny, kiedyś o takim myślałem, ale nie byłem pewny co do marki oems. 

Opublikowano
5 godzin temu, Tkoczu_ napisał:

Długo nic się nie działo wiec trzeba nadrobić..

zakupiłem felgi fajne wklęsłe, 19 9,5J ET40 ale klasycznie żeby nie było nudno, mam tu mały problem..

Felgi bez dystansu nie wchodzą bo gryzą się z zaciskami, jako że innych dystansow nie mam poza aktualnymi czyli 17 i 15 mm założyłem je żeby zobaczyć jak sprawa wyglada.

Z tyłem problemu nie bd bo trochę miejsca jest wiec wleci tam dystans 5mm i będzie idealnie, ale z przodem to już inna bajka, wiedziałem od początku że trochę bd wystawać lecz nie sądziłem że bd problem na gruncie felga-zacisk..

14 dni minęło na zwrot wiec zwrócić nie mogę.. nw jak ten temat teraz ugryź :mellow:

2CFDADCB-71F3-42EC-92E0-2A9C812067C2.jpeg

5BBDD85F-56C8-49F5-B83C-3C31F586650A.jpeg

Może jak by założyć większe hamulce to zacisk będzie przesunięty dalej od środka koła czyli bliżej jego obwodu a tam jest więcej miejsca przez concave felgi. Może uda się w takim układzie koło kilka milimetrów wsadzić głębiej.

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, kamelus_ napisał:

Może jak by założyć większe hamulce to zacisk będzie przesunięty dalej od środka koła czyli bliżej jego obwodu a tam jest więcej miejsca przez concave felgi. Może uda się w takim układzie koło kilka milimetrów wsadzić głębiej.

Też o tym myślałem, ale to bym musiał raczej mieć potwierdzone info..

szkoda mi wydać 1,5 klocka na marne 

Opublikowano

A dużo brakuje? @Devkiedyś mówił o z frezowaniu zacisku. 

Opublikowano

Można zyskać 17mm

Opublikowano
40 minut temu, Tkoczu_ napisał:

Też o tym myślałem, ale to bym musiał raczej mieć potwierdzone info..

szkoda mi wydać 1,5 klocka na marne 

Jak masz 320mm to poszukaj jarzm od 345mm. MAsz ponad 1cm odsadzenia po obwodzie.

Opublikowano

A zapytaj jeszcze @K4rol81on miał takie felgi, tylko nie wiem jakie parametry. 

Opublikowano
16 minut temu, Rob@k napisał:

A zapytaj jeszcze @K4rol81on miał takie felgi, tylko nie wiem jakie parametry. 

Tak miał, ale Karol ma zaciski 345mm czyli tak jak pisał Wandej, mniejsze osadzenie..

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, Rob@k napisał:

A dużo brakuje? @Devkiedyś mówił o z frezowaniu zacisku. 

No trochę.. A3E2ABF7-0A50-4FAC-B3D9-B0A597F0549A.thumb.jpeg.50f0b5caafc27d504cd700501fdd080d.jpeg

21 minut temu, Rob@k napisał:

A zapytaj jeszcze @K4rol81on miał takie felgi, tylko nie wiem jakie parametry. 

Karol miał 8,5J wiec inna bajka 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.