Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Kupiłeś już? Został mi czerwony po kliencie który nie odebrał zestawu. Trochę taniej niż nominalnie. Takie tylko bez Logo jeszcze. Można dołożyć
  2. Wandej odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Da radę P&P. 400mm
  3. Stara widocznie była. Ja jeżdżę na 20 i jest ok. Mam swoje na sprzedaż jak coś
  4. Potelepać trzeba
  5. Działa na kierze jednak lewa rolka. Trzeba wcisnąc i odbiera?
  6. Kurczę ja wciskam i nie mogę odebrać. Może inny moduł masz.
  7. No to napisz mi którym przyciskiem odbierasz połączenie? Działa to ogólnie fajnie ale np oddzielny YouTube wyłącza się podczas odtwarzania i trzeba łączyć go przez wifi a nie przez BT. Chyba że masz inny moduł jak ja. Do muzyki i Navi spoko.
  8. Możesz dać 330mm na tył. Jednak nie jest to tak kolorowo poskładać i nie jest wszystko p&p. Jarzma trzeba obrabiać i toczyń tarczę na 324mm.
  9. Jeszcze z pól roku będziesz felgi od niej sprzedawał pewnie
  10. Check my fanpage ? Auto-Unia | Warsaw WWW.FACEBOOK.COM Auto-Unia, Załuski, Warszawa, Poland. 276 likes · 1 talking about this. -Sprzedaż części eksploatacyjnych...
  11. Na pewno pomoże jednak nawet bez powłoki po kilku latach będą jak nowe. Moje po 3 latach… Zaznaczam że są nie myte ze 2 tygodnie?
  12. Nie tnie Ci się ten CarPlay?
  13. Wandej odpowiedział(a) na duffy temat w Audi A6/S6/RS6
    Prędzej czy później się złamie?370mm byłoby perfekt?
  14. Dokładnie to co Dev pisze. Nie ma ekonomicznego ani żadnego innego sensu kupowania S4 B6. Lepiej kupić B8 bo wyjdzie cenowo podobnie. Chociażby nawet 3.0tdi z programem będzie lepiej jechać niż te S4.
  15. Nic z tego nie podejdzie. Jak chcesz zestaw który będzie pasował do B8 pisz.
  16. Jak bardzo są już skorodowane od czoła?
  17. Każde 2.0tdi ma 314/300mm... Ile to można powtarzać
  18. Mam adaptery. Dajesz 310mm + adapter i tarcze z A8 i masz 356x22mm
  19. Jego set już leży pewnie grubo ponad rok w piwnicy?
  20. Lumbarda. Pomijając pośrednika 20% cena w dół.
  21. Może jestem chory ale zaklepane 2025 na Korculi
  22. Mam wszystko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.