Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ponownie !!!

Po 2 miesiąca  intensywnych poszukiwań chciałbym wam przedstawić moją nową zabawkę tym razem padło na Audi A6 C7 Biturbo 326ps CVUB jak na Competition przystało .:banan:

 

Auto wyprodukowane 25.07.2016 i zakupione od Pierwszego właściciela (fana marki z Niemieckiego forum A6 4G ) oczywiście bezwypadkowy , z oryginalną powłoka lakierniczą na  całym Aucie , i przebieg 95tkm potwierdzonym w Audi jak i wszystkie serwisy ostatni na 89tkm .Szukałem tylko  tego modelu Audi Competition i z ofert w internecie ciężko było coś wybrać ponieważ moje wymagania były dosyć duże , aż w końcu na trafiłem na ten konkretny egzemplarz w pięknym kolorze Sepang Blue i z dosyć dobrym wyposażeniem :naughty:

 

- Silnik 3.0 V6 24V 240KW 326PS CVUB z overboost 

- Napęd quattro 

- Sportowy mechanizm różnicowy 

-  Reflektory przednie LED Matrix Beam  z dynamicznymi kierunkowskazami

- Lampy tylnie LED z dynamicznymi kierunkowskazami 

- HUD Head-up Display

- Soft close ( domykanie drzwi )

- Pneumatyczne zawieszenie 

-Skórzane Fotele sportowe z czerwonym przeszyciem (2 pakiet skórzany Audi między innymi Airbag obszyty w skórą)

- Fotel kierowcy z pamięcią 

- Panoramiczny dach 

- Ogrzewanie postojowe Webasto

- Elematy dekoracyjne Beuafort 

- Aktywny wydech 

- Asystent  wspomagający kierowcę ACC Adaptive Cruise Control z system stop&go Audi pre sense front 

- Asystent wspomagający kierowcę ostrzeżenie o zjechaniu z pasa ruchu ,aktywny asystent pasa ruchu 

- System kamer 360° Top view 

- System nawigacji satelitarnej z MMI Touch pad 

- Nagłośnienie BOSE

- Podgrzewane fotele z przodu i z tyłu 

- Klimatyzacja 4 strefowa 

- Elektrycznie otwierana i zamykana klapą bagażnika 

- Lusterka elektrycznie regulowane , podgrzewane i składane z automatycznym ściemnianiem i pamięcią  

- Radio cyfrowe DAB 

- System Keyless Go 

- Pakiet oświetlenie wnętrza LED 

- Hak holowniczy

- Dwa komplety kół letnie 20" 8.5J et43 plus zimowe 19" 8.5J et 31 które idą od razu do sprzedania i na zimę wpadły już nowe opony Continental 255/35/20 

Na pewno o czymś zapomniałem bo jest tego trochę , ale tak to mniej więcej wygląda na tą chwilę ... Na wejście od razu zostało delikatnie obniżone zawieszenie i jeszcze parę modyfikacji mam w głowie także coś tam się będzie działo w temacie ...:smiley:

 

IMG_20201018_155320.jpgIMG_20201010_123721.jpgIMG_20201018_155149.jpgIMG_20201018_153859.jpgIMG_20201018_153755.jpgIMG_20200924_182257.jpg

Będę miał więcej wolnego czasu to wrzucę  lepszej jakości zdjęcia na razie parę fotek z telefonu .

Edytowane przez WojtekA6C7
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to poszalałeś, fantastyczne wnętrze, a kolor nadwozia robi mega robotę :kox: graty auta :slina:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne autko, choruje na takie ale finanse nie te, ścięta kierownica na pokład i jest idealnie B)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajk nienawiści leci do Ciebie :thumbup1:

A fura kozak - jest parę rzeczy do zrobienia i będzie miodek :banan:

I jak napisał @Pucekceny A6 C7 C+ zabijają :facepalm:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto to prawdziwy dzik !! :D myślę ze na lato wjedzie jakieś 21 cali :P

Mocy jak narazie w dostatku , wczoraj się o tym przekonałem :D                

 

 

z18377774V,Dzik.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kolor. Silnikowo też spoko. Mieliśmy okazje robić softa do kilku silniku modeli z tym silnikiem i naprawdę jest petarda. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie Pany , fajnie że się podoba , kolor ją trochę od różnią od innych C7 ,aż tak dużo ich nie jeździ 

@peter22 na razie będę jeździł tak jak jest , może przyszłym roku pomyśle o jakiś 400ps...:kox:

@szafa chodziła za mną od dawna , chyba tak jak za Tobą Arek :)

 

@Pucek Kiera właśnie dzisiaj została wymieniona  na nową oryginalną Competition Plus z czerwoną nitka i od razu założyłem duże łopaty RS :decayed:

@matek55Mateusz , dobre masz przeczucie :) Jest dzik ,ale taki nie groźny :decayed:

@tomi790 Chyba będę Cię jeszcze bardziej  musiał podkręcić tymi fotami:wink: Dzięki Tomasz :thumbup1: 

@Leszczonkatak jak mówisz , czarne znaczki nie bawem wpadną  i kilka innych drobiazgów :wink:

@miron78 też polowałem na B&O , połączenie tych wszystkich dodatków co chcialem mieć było nie możliwe, oczywiście tym budżecie co miałem , wiem że jesteś w temacie także wiesz że ciężko z bangiem jest w tych C7 ...

@WandejZa dużo nie ma co działać , ale zawsze coś się znajdzie:) , jakąś tam wizję na nią mam także lekkie mody będą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

11 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

 

@Pucek Kiera właśnie dzisiaj została wymieniona  na nową oryginalną Competition Plus z czerwoną nitka i od razu założyłem duże łopaty RS :decayed:

 

Kiera z płaskim wieńcem  ? poduszka tez obszysta skóra  ? Bo z tego co mi wiadomo to nie było ori płaskiej kiery i poduchy obszytej skóra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...