Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive


WojtekA6C7

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Cuber napisał:

 

Kiera z płaskim wieńcem  ? poduszka tez obszysta skóra  ? Bo z tego co mi wiadomo to nie było ori płaskiej kiery i poduchy obszytej skóra....

Tak jak mówisz , nie było niestety poduszki w skórze do ściętej kierownicy dlatego byłem zmuszony założyć normalna poduszkę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jak moja tyle ze u mnie biała nitka ;) i nie mam manetek z eRSa ale chyba się to zmieni :P 

 

20200530_141926.jpg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuber o tyle że do Ciebie to nie jest tak ciężko znaleźć ściętą  kiere z białą nitką , a z czerwoną już jest problem . Ale udało się kupić nówkę sztuke :)

Nardo też się wyróżnia w  tłumie :git:dobra maszyna :thumbup1:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie szukałem bo mialem u siebie w serii:) ( domyslam sie ze z czerwona nicia jest mało )  zastanawiam sie czy poduchy nie obszyc :) u siebie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Cuber napisał:

Ja nie szukałem bo mialem u siebie w serii:) ( domyslam sie ze z czerwona nicia jest mało )  zastanawiam sie czy poduchy nie obszyc :) u siebie ....

Grzegorz powiem Ci  że ja nie jestem za takim obszywania Airbaga, wolę zostać przy oryginale , zwłaszcza że  jeżdżę w DE...

 

.

 

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to kuma bazę od razu zobaczy że to rzeźba  , a po za tym nie wydaje mi się  że ktoś ci zrobi tak jak w oryginale i wątpię że ktoś ci da atest na taką poduszkę... jak uważasz , ja zostaje przy oryginale . Widziałem już parę obszywanych airbag i wyglądało to słabo ...

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej nie kombinować z poduszką , aż tak mi to nie przeszkadza że nie jest w skórze, ważne że jest nówka ścięta kiera :)

 Ale każdy robi jak mu odpowiada :)

Widziałem że listwy progowe zmieniałeś u siebie :naughty:

Też nie bawem będę miał coś innego założonego :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WojtekA4B8 napisał:

 

Widziałem że listwy progowe zmieniałeś u siebie :naughty:

 

Nie zmieniałem listw progowych ..... myslałem ze w competiton to standard  są z napisem quattro.....

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cuber napisał:

Nie zmieniałem listw progowych ..... myslałem ze w competiton to standard  są z napisem quattro.....

Z tego co wiem to competition szły zwykle podświetlane bez żadnych napisów przód tył... chyba już ktoś coś modził przed Tobą w niej ;)

Te quattro są podświetlane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Z tego co wiem to competition szły zwykle podświetlane bez żadnych napisów przód tył... chyba już ktoś coś modził przed Tobą w niej ;)

Te quattro są podświetlane ??

To chyba jednak źle wiesz....

 

Listwy podświetlane to inny temat ....

Listwy które mam są jako kod wyposażenia VT5 i w etce również występują Wiec zapewne był to dodatek , jakiś pakiet wyposażenia czy cos w tym stylu ( chociaz myslałem ze seria w competiton) 

Ta tez ma.... zdjecie 11 

WWW.OTOMOTO.PL

Nie Uszkodzony Audi A6 - Nie Pierwszy właściciel, Niebieski, Nie Metalik, Nie Perłowy, Diesel, 326 KM, 2 967 cm3. ABS, CD, ABS, Centralny zamek, ABS, CD, ABS,

 

 

 

 

 

listwa.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzisz no to byłem w błędzie ... Myślałem że szły tylko zwykłe podświetlane bez napisu a to właśnie  chyba był standard a te twoje to jakiś opcja jak mówisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo Competition jest z napisem na listwach progowych quattro  własnie tak poszperałem po ogłoszeniach ....

 

Ciekawy temat i musze się dokształcić od czego to zależało .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w competition listwa z podstwieleniem jest bez napisu jak w każdej innej C7 ( z wyjątkiem rs, s i allroad tam napis jest podswietlany)   w competittion idzie z napisem quattro wtedy jak nie jest podświetlana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie takie ma u siebie podświetlane bez napisu ,jeszcze są jedne podświetlane do C7 o których zapomniałeś napisać :)i takie będę nie bawem zakładał u siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...