Pucek

CCLA
    quattro
    S-Tronic

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Pucek

C7 Resident

Cuber, no gratulacje fajnej furki w podkładzie Mega jest ten kolor - dla mnie prawie ideał
  2. Pucek

Ceny paliw

Orlen, 17 marca, Żory/Śląskie Pb95 4.35 ON 4.53 Lpg 1.92 Można tankować!
  3. Hornecik fajny, miałem i miło wspominam, od dwóch sezonów większy brat czyli Honda CB1000RA
  4. Wpłacę w ostatni możliwy dzień - nie będziesz obracał moją kasą
  5. Najpierw kup amplituner + 2 głośniki pod stereo bo tego używasz do słuchania muzyki, przy graniu fajnie jest mieć tyły ale na to Cię z tym budżetem nie stać, troszkę mało tego budżetu na dobre granie Jak duży ten salon? ja mam 58m2, zestaw ampli Denon + głośniki 5.0 (bez subwofera) firmy Dali no i efekt jest taki że jest głośno i jest uderzenie basu, brakuje mi suba ale już ten zestaw dodam że budżetowy to wydatek prawie 6 tyś zł Podejdź do Media marktu czy innego miejsca gdzie będziesz mógł posłuchać soundbara bo to jedyna rozsądna opcja za te pieniądze.
  6. Czekaj do wiosny a żona i dzieciak niech chorują U mnie od września dwójka dzieci poszła do przedszkola/żłobka i non stop chorzy, chodzili po 6-10 dni w miesiącu a reszta w domu, urlopy, opieki, lekarstwa, straciłem worek pieniędzy, kupiłem 2 grudnia oczyszczacz Xiaomi Mi Air Purifier 2H i zero chorowania, dosłownie zero, syf w powietrzu był niesamowity, normy przekroczone o 300%
  7. Majki, Ewka, Lena(10l) i Pola(20m) Majki miał problemy z logowaniem Proszę do mnie dopisać jeszcze: Zuzia(3.5l)