Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)


Pucek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka 

Audi a6 c7 sprzedane więc można pokazać co było tego powodem, a więc jak to bywa, auta nie szukałem ale kolega Egon wkleił linka do białego a7 w przedlifcie, auto dość dobrze wyposażone z silnikiem 3.0tfsi i bardzo niskim przebiegiem, dodatkowo od 5 lat w Polsce, pełny serwis w Lelek Gliwice, bezwypadek, a wiec szkoda było nie obejrzeć, pojechaliśmy w trójkę tj. Ja, Miron i Egon, okazało się że wszystko Ok, jechałem tam głównie z ciekawości ale nie udało się zrobić jazdy testowej więc temat olałem. 

Na drugi dzień rano zadzwonił Stanley że auto cacy patrząc na historie i maszyna ruszyła:grin: tym sposobem dwa dni później kupiłem A7:kox:

Audi A7, 2011r, 3.0tfsi 300KM, Quattro + stronik, przebieg 73 tys km, ibis white, auto wyprodukowane na rynek Niemiecki, jestem trzecim właścicielem:) 

Wyposażenie:

Sline zewnętrzny

Światła full led  przód + tył dynamiczne z polifta (poprzednik założył w aso:decayed:

Pneumatyka z aktywnymi amorami

Sportowy dyferencjał

Dociągi drzwi 

Radary 

Night vision

Line i side assist

Elektryczna klapa

Fotele komforty, pamięć kierowca/pasażer, grzany przod/tył + wentylacja

Szyberdach

Czujniki parkowania przód i tył + kamera

Podgrzewana kierownica 

MMI 3G plus

Pełny pakiet oświetlenie i to tak z ciekawszego wypasu, pewnie o czymś zapomniałem ale sukcesywnie będę odświeżać wątek

Mody? Lista jest dość długa :grin:

Kilka zdjęć od razu po kupnie 

 

 

 

IMG_20210508_201123.jpg

IMG_20210508_201024.jpg

IMG_20210508_201034.jpg

IMG_20210508_200955.jpg

IMG_20210508_201059.jpg

IMG_20210508_201002.jpg

IMG_20210506_143523.jpg

Edytowane przez Pucek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczne! i fotele odpowiednie jak w moim ex A6 :kox:  machnij te chromy w czerń i będzie petarda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, oczywiście wpadnie black pakiet + pare drobnych dodatków ale wszędzie na wszystko trzeba czekać, mam nadzieję że tfsi mnie nie zawiedzie i nie zbankrutuje :grin:

 

Za parę dni aktualizacja:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pucek a jak temat wygląda z bagażnikiem w odniesieniu do a6? to samo, większy, pakowniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, szafa napisał:

Pucek a jak temat wygląda z bagażnikiem w odniesieniu do a6? to samo, większy, pakowniejszy?

Na pewno bardziej płytki, dziwne ale rower lepiej mi się pakuje do A7 niż do A6, bagażnik wydaje się dłuższy ale jak jest w rzeczywistości to nie wiem, mogę zmierzyć szerokość i długość, porównamy.

Ja tak na prawdę w 90% jeżdżę sam, dwójka dzieciaków wskakuje sama a ja ich tylko zapinam, linia dachu jest niżej więc trzeba się bardziej schylić ale te drobne niedogodności wynagradza wygląd, wypas i bajerancki spojler:kox:

  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie mówiąc dobra jest:kox: Program zrobić i większe heble:hi: Niech służy i daje fun:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się dzieje :wink:

*Podstopnica i nakladki na pedały

*Tunel środkowy skóra 

*Dekory piano 

*Przycisk chrom otwierania klapy

Auto ledwo co poskładane, z zewnątrz też się coś dzieje, więcej zdjęć już w przyszłym tygodniu, mała zapowiedź:) 

 

 

IMG_20210628_092410.jpg

IMG_20210628_092427.jpg

IMG_20210628_193239.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowałeś dekory , czy kupiłeś ori ?? dużo roboty , żeby zdemontować dekor przy samej szybie przedniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty zakupu, jest obłędna z dodatkami w czerni :evil:

Wszystkie mody na plus:gicior:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się dalej dzieje... Pozbywam się chromu 

W dniu 29.06.2021 o 14:55, peter22 napisał:

malowałeś dekory , czy kupiłeś ori ?? dużo roboty , żeby zdemontować dekor przy samej szybie przedniej ??

Dekory poszły w lakier, twardy klar więc powinno być dobrze, żeby zdemontować dekor deski przy szybie trzeba zdejmować osłony słupków i zaślepki boczne bezpieczników, niestety trzeba też odkręcić śrubkę która znajduje sie na środku szyby pod tym śmiesznym czujnikiem, ja nie dałem rady tego zrobić i zaryzykowałem odklejając te listewki, O dziwo poszło łatwo i ponownie je przykleiłem klejem do plastiku, trzyma jak wściekłe :)

IMG_20210630_101959.jpg

IMG_20210630_102014.jpg

Edytowane przez Pucek
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...