Treść opublikowana przez tomi790
-
Audi RS5 F5 Sportback FL 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Tango Red
Zacny dzikus ?? i czerwony, a wiadomo, że czerwony to najszybszy ? Może uda się niedługo obejrzeć na żywo ?
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Tomi790 + Kasia
-
S6 C7 by H4mm3R
Tomek, pamiętasz może z którą końcówką lustro z A3 masz bo jest tego od metra i ceny od 1000 do 4000?
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Jeszcze jedna prośba TMBUH61Z292053617
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Hej, prośba o info TMBJE73T7C9011453
-
S6 C7 by H4mm3R
Chwilę człowieka nie ma na forum a takie sztosy się odjebawszy
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Klamki z RSa robią robotę - to nie to co fabryczne plasticzaki U mnie też eReSiaki czekają na montaż
-
Wspólny wyjazd do Bukowiny 2023
Wrzucam letnie
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Do sepanga w sumie praktycznie każdy kolor felgi pasuje - czy grafit czy czarna rotor dobrze przysiadł A dywany czerwone ważne, że się chłopu podobają - gbyby były w różu to wtedy by było na hardkorze Gałeczka robi robotę - szukam takiej tylko z białą nitką i coś się nie pojawiają Furmanka wylizana - obluka się na zlocie
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
Tomi790 + Kata
- RS6 C7
-
RS6 C7
Co tu dużo gadać fura prima sort A ja mam pytanie: czy obszycie jest jasną nitką i czy byłaby możliwośc żebyś podał jaki jest numer pelny galki biegów bo szukam z rsa z białą nicią?
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Hej Móglbyś napisać jaki kolor wybrałeś na felgi?
-
S6 C7 by H4mm3R
Graty furmanki Widać, że włożone kupę czasu i siana żeby doprowadzić do takiego efektu finalnego
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Jaki z Niego rezacz jak tylko kółka sobie wymienia, a w aucie bieda aż piszczy BTW: nawet ujdzie ta Twoja karoca
-
A6 C7 Avant Quattro 2.0 TDI 221HP/457Nm
Ja piecowo nie będę malował, tylko kupiłem Foliatec lakier do końcówek wydechowych i bardzo dobrze się sprawdził na końcówkach w B8.
-
A6 C7 Avant Quattro 2.0 TDI 221HP/457Nm
Niestety w używanej furze ciężko mieć wszystko co by się chciało, stąd chromy bedą oklejone, końcówki wydechowe i dyfuzor umalowane też na czarno
-
A6 C7 Avant Quattro 2.0 TDI 221HP/457Nm
-
A6 C7 Avant Quattro 2.0 TDI 221HP/457Nm
Witam ponownie Po kilkuletniej przygodzie z A4 B8, którą bardzo dobrze wspominam, przyszedł czas na drobną zmianę (oczywiście nie marki) tj. przesiadkę do większej siostry A4 czyli A6 C7 Trochę trwało znalezienie odpowiedniego egzemplarza, który osobiście przyprowadziłem z DE. Głównie ze względu na koszty akcyzy padło na 2.0 TDI Q 190HP . Rocznik 03.2017 i 103700 km przebiegu Z wyposażenia prawie wszystko, więc napiszę czego nie ma będzie szybciej - brak bang & olufsen - brak pakietu czerń - brak kamery 360 - brak wentylowanych foteli - brak pakietu QQ2 - brak panoramy Reszta, która miała być to jest (m.in. pneumatyka, NV, grzana kiera, HUD, matrix itd itd) Co do planów na przyszłość: - dechroming - program (już niebawem) - zmiana hebli na większe (pewnie 356/330) - dekory beauforta - może jakieś obniżenie zawiasu - być może jakieś inne koło 20 cali - inne pomysły które wpadną do głowy Na ten moment wymieniony olej w silniku i wszystkie filtry oraz olej w tylnym moście Niebawem wymiana oleju i filtrów w skrzyni (graty już czekają)
-
Audi A7 czyli mój pierwszy sportback :)
Fajna furmanka Dechroming robisz folią czy będziesz wymieniał ramki alu na oem black piano?
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
@Hugopodeślesz nr tego znaczka quattro?
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
Zobaczę co się trafi. Jak będzie to co chcę w benzynie to wezmę benzynę. Ale jak zawsze życie zweryfikuje
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
Szukam lifta najlepiej od 17 roku w jak najbogatszej opcji wyposażenia Niby tak. Tylko pomimo tego, że ma 6,4s do 100km/h to żadnego momentu jak w klekocie. Jeśli znajdę to co chcę w 190hp Q to i tak będzie czips Ale nie odrzucam też benzyny jeśli trafi się w poszukiwanej konfiguracji