Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Panie i Panów Forumowiczów!

Postanowiłem w końcu przedstawić swojego czarnucha. Otóż rocznik 2014, A4 B8 polift w avancie z silnikiem CGLC 2,0TDI 177 kuni w quattro i skrzynią s-tronic.

Furmanka przyprowadzona osobiście z de w ori lakierze i z przebiegiem 198kkm ?

z wypasu jaki był:

  • S-line zewnętrzny (zderzaki, listwy zewnętrzne progowe, listwy progowe, lotka, znaczki)
  • zawias 1BV z kołem 18 cali ori audi s-line
  • pdc przód, tył z wizualizacją i kamerą cofania
  • środek w wersji sport tj. grzane fotele jak w s-line, czarny środek, kiera multi trójramienna ścięta
  • dekory trigon (rybia łuska)
  • mmi 3G+ z wyświetlaczem 7 cali i twardym dyskiem i bluetooth
  • pakiet: światło i businness (skórzane podłokietniki, schowki pod fotelami i siatki w fotelach)
  • system ASA (Audi Side Assist)
  • lustro wewnętrzne fotochrom
  • lusterka zewnętrzne elektrycznie sterowane, grzane, składane z fotochromem
  • lampy LED przód i tył
  • tempomat
  • s-tronic
  • kolorowy FIS z zegarem radiowym
  • klima 3-strefowa
  • ori ciemne szyby
  • quattro
  • elektryczna klapa

i to chyba tyle ?

Teraz to jakie są plany i co zostało zrobione:

  • nakładki na pedały z C+ - zrobione
  • kiera 3-ramienna ścięta z białym obszyciem z eski z dużymi łopatkami do zmiany biegów - zrobione
  • gałka zmiany s-line - zrobione
  • żarówki w przeciwmgielnych ledowe - zrobione
  • wydech na dwie strony - zrobione
  • dyfuzor s-line na dwie strony - zrobione
  • hamulce z eski 345/330 - zrobione
  • wymiana lotki s-line na RS4 - zrobione ?
  • blendy B&O - zrobione
  • przełącznik lusterek z pozycją świecenia - zrobione
  • listwy progowe z B9 s-line podświetlane - w planie
  • dekor zegarów czarny piano - zrobione
  • pokrycie MMI folią matową - zrobione
  • dodatkowa ładowarka USB do schowka - zrobione
  • fajniejsze dekory - w planie
  • fajniejsze klamki - w planie
  • wymiana suba na sub z B&O - zrobione
  • wymiana IC na IC z 3,0TDI - zrobione
  • system szyn do mocowania bagażu - zrobione
  • głośniki B&O - w planie
  • program u Rogala w R-Performance - zrobione 205 kuni i 440 niutów ?
  • lustro wewnętrzne z HBA - zrobione
  • zmiana kół letnich na większe - zrobione 8,5x19 et43
  • zimowy felunek - koło z A5 8,5x18 et29
  • grill piano - zrobione
  • dojazdówka, lewarek - zrobione
  • Spryski mgiełkowe z A7 - zrobione

dziękuję za uwagę ??

podziękowania dla kolegi Maćka i Łukasza (wiedzą o których chodzi ?).

Gdyby nie te dwa nygusy pewnie połowy modów by nie było ??

Edytowane przez tomi790

Opublikowano

Z opisu zapowiada się ciekawie ,przy modzone też grubbo ,tylko dawaj jakieś zdjęcia tego czarnucha...

Opublikowano
  • Autor

20170607_123932_1.jpg

 

20170607_124132.jpg

20170611_200247.jpg

20170611_200300.jpg

20170611_200312.jpg

20170726_194048.jpg

20180330_081611.jpg

20180419_082540.jpg

Opublikowano
  • Autor

z nową hamownią, po chipsie i z nowym felunkiem

20190330_100708.jpg

 

20190128_155622.jpg

20180921_194839.jpg

 

20190518_103000_1.jpg

Edytowane przez tomi790

Opublikowano

Czarnuch miód malina :whistling:

Ładny wypas fabrycznie i klasa wymodzone ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj wpadł grill all black ?

Jeszcze się zastanawiam jakie ringi będą - silver lub black ?

20190529_210958.jpg

Opublikowano

Super maszynka.  Fajnie się prezentuje.  ?

Opublikowano

dobrze wygląda ? wręcz bardzo !

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za miłe słowo ??

Wkrótce pewnie coś jeszcze wpadnie, bo gratów trochę leży ?

Opublikowano

Fajna sztuka, duża różnica w zmianie suba?

Edytowane przez Kodzak33

Opublikowano
  • Autor
15 godzin temu, Kodzak33 napisał:

Fajna sztuka, duża różnica w zmianie suba?

Dzięki ?

Jeśli chodzi o suba to gra bardziej miękko i nie ma takiego pustego dudnienia jak w seryjnym. 

Opublikowano
  • Autor

Mały update:

Wpadły klamki z RS4 i przy okazji tweetery i sredniotonowe Bang&Olufsen na tył ?

20190602_172120.jpg

20190602_175102.jpg

20190602_172412.jpg

Opublikowano

W końcu założyłes Panie ?, trzeba było za jednym razem wygluszyc drzwi. Przy zakładaniu grilla również za jednym razem czujniki pdc zmienić pod kolor nowego grilla. Jakie ringi wpadną? Czarne czy chrom zostaje? ?  W wolnym czasie pobaw się tym sitem z odpryskow na masce i będzie git. 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ringi idą w czarny połysk - już ori piano black czekają na montaż ?

Zastanawiam się czy jest jakaś opcja żeby założyć czarne końcówki wydechu bez ucinania ori (takie nakladki czarne jak są w ośce) ?  

20190618_210638.jpg

Opublikowano

Wrzuć foto jak wygląda z czarnymi ringami :)

Opublikowano
  • Autor

Foto z czarnymi ringami, tylko z garażu, więc bardzo nie widać efektu.

Przy okazji wpadły ledy do świateł cofania. Na fotce widac różnicę w kolorze świecenia.

 

20190623_200515.jpg

20190623_200402.jpg

20190623_200638.jpg

Edytowane przez tomi790

Opublikowano

Jaka jest cena tych ringow na tył w aso?
Grill przedni malowałeś czy kupowałeś nowy czarny?

Opublikowano
  • Autor

Jak dobrze pamiętam ringi: przednie czarne ok 130 zł, tylne czarne ok 145 zł (są nieznacznie większe od srebrnych w A4).

Grill kupiłem używany w połysku z czarną ramką. Dokupiłem czarne ringi w aso.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jakieś drobne rzeczy się zadziały:

Wygłuszenie wnęki kola zapasowego: mata STP i pianka STP.

Wymieniłem też żarówki kierunkowskazów na ledowe

20190721_160633.jpg

20190721_160657.jpg

20190723_150531.jpg

Opublikowano

Dało jakiś efekt to wygłuszenie wnęki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.