-
Awaria klimatyzacji ?
Witam , jako ze wiosna zawitała do nas w lutym napotkałem się z problemem. Jadąc dziś w mieście temperatura zewnętrzna wynosiła 16 stopni wiec stojąc znudzony w korku zacząłem się bawić climatronickiem. Jak zawsze mam ustawiona optymalna temperaturę wnętrza 19-21 stopni i zawsze jeżdżę na auto(włączone ac). Zacząłem z ciekawości włączać niskie temperatury czyli 16 i LO , spoddzieslem się chłodu w środku a tu nic.... czy może być tak ze jest za zimno na zewnątrz jeszcze i samochód nie chłodzi czy przez zimę dopadła mnie awaria układu klimatyzacji ?
-
Koło zapasowe/dojazdowe audi a4 b8
Ok super, dziekuje za odpowiedz. w takim razi uzytkownicy audi quattro maja delikatny problem... Wydaje mi sie ze lepiej jest miec ta dojazdowke, i tak jak mowisz przelozyc ja do tylu w razie czego i podjechac do najblizszego wulkanizatora w celu naprawy koła.przy roznicy srednicy na tylniej osi chyba nie powinno się nic stac jadac ok 20 km
-
Koło zapasowe/dojazdowe audi a4 b8
Super, a zastanawia mnie fakt czemu w b8 dojazdówki wychodza w 19'? Skoro mam 18 i przypuśćmy złape kapcia na przedniej osi(naped na przod) to bedzie roznica w srednicy... nie uszkodze mostu taką jazdą? z tylu raczej w takiej sytuacji nie powinno byc problemu
-
Koło zapasowe/dojazdowe audi a4 b8
Witam, złapałem juz 2 kapcie, nie mam koła zapasowego, zestaw naprawczy. Chciałbym sobie doposażyć auto w koło zapasowe. Auto stoi na 245/40/18 . Jakie w takim przypadku musze kupić koło dojazdowe? o jakim rozmiarze/parametrach? Znalazłem kilka tematów na forum, lecz są już stare, niektóre zdjęcia wygasły... Co muszę dokupić jeszcze (pewnie ta piankę) aby schować koło w wnęce bagażnika? Zaglądałem to pod miejscem na koło zapasowe znajduje sie chyba soboofer(b&o) czy wtedy ta pianka jest inna? Z gory dziekuje za pomoc, wybieram się na wakacje i chciałbym się uzbroić w zapasówke dla świętego spokoju, lecz nigdzie nie moge znaleść dokladnej odpowiedzi. pozdrawiam
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Jaki jest koszt tych nakładek na wydech w czarnym połysku? piekny samochód
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
Jaka jest cena tych ringow na tył w aso? Grill przedni malowałeś czy kupowałeś nowy czarny?
-
[SPRZEDANA] A4 B8.5 AVANT Quattro S-line 2.0TDI CGLC 205HP
Wrzuć foto jak wygląda z czarnymi ringami
-
A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Grill kupywałeś czy malowałeś? Niezła bryka
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Malowales sam czy taki udało się kuoic ?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Ten przedni grill to czarny połysk czy czarny mat? Wygląda kozacko
-
Bezpiecznik gniazda zapalniczki
Witam , mam problem gdyż kupiłem samochód w którym nie działają gniazda zapalniczki. Przeczytalem instrukcje obsługi I dowiedziałem się, że jest za to odpowiedzialny bezpiecznik w prawej stronie bagażnika. (Okazało się, że go nie było.) W instrukcji pisze że w tym słupku bezpieczników powinny być bezpieczniki 7.5a więc taki włożyłem. Działa kilka minut i go przepala. Być może ze jest za mały ? Nie powinien być 15a? Zastanawia mnie też fakt bo według niemieckiej fabrycznej instrukcji powinny tam być bezpieczniki tylko 7.5a A są np 30.40. Proszę o pomoc , dziękuję
-
Co to za felga?
Cześć, szukam felg na lato. Chyba wybór padnie na 19... Znalazłem takie: https://allegro.pl/oferta/oryginalne-felgi-audi-19-a4-a5-a6-a7-a8-q3-q5-q7-7781561970 Ktos wie co to za model bo chciałem poszukać na internecie jak wyglądają na B8 AVANT. Jak sprawdzić czy są oryginalne? Pozdrawiam
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Witam, również jeżdżę avantem w tej samej wersji kolorystycznej. Mam pytanie odnosnie grila i ramki. Tez chcialbym zmienic na czarną. Wychodzily takie w oryginale do kupienia, czy trzeba malowac/oklejac? P.s-Niezly czarnuch
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć, witam wszystkich nowych kolegów na forum. Jestem nowy i "zielony" w marce Audi, gdyż całe życie byłem pasjonatem BMW, aczkolwiek teraz zaufałem Audi. Myślę, że dowiem się wielu ciekawych rzeczy, bo nawet nie wiem jaki mam kod silnika.(bmw ma inną polityke ) Pozdrawiam!
PUTZMEISTER
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta