Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:audi: A4 B8 2.0 TFSI 180 KM kolejna a cztery w rodzinie tym razem w wersji Avant :hi: (po programie 232 Km i 420 NM)

image.png

# Tak wyglądał po kupnie:

b432ba035616e4fbba0a37236b85bd1f.jpg

b61819974baf517c23a43eb7fbf243d6.jpg

137c6c1d80dcf056e916a50b741f379a.jpg

c946970d87894fdd24c1a28fa1b1301c.jpg

6c26d4eeb87dc59898237e7a82c8c64b.jpg

7ad9422c62dbff6d4f5f63c15baf38e3.jpg

WYPOSAŻENIE

- lakier szary LX7W

- zawias 1BA

- Skrzynia manualna 6 biegowa

- Czarna welurowa tapicerka

- Navi MMI 2G

- System nagłośnienia BANG & OLUFSEN 12 głośników + Subwoofer

- Zmieniarka 6CD

- AUDI MUSIC INTERFEJS w schowku ( pod np. IPOD , IPHONE itd. )

- El. szyby x 4

- BLUETOOTH

- El. lusterka podgrzewane

- El. podgrzewane fotele kierowcy i pasażera z pełną regulacją

- CZUJNIK Deszczu

- CZUJNIK Światła

- CZUJNIK ciśnienia w kołach

- 18" Audi + opony Hankook Ventus V12 EVO 225/45/R18

- Przednie lampy Bi-Xenon + LED

- Automatyczne poziomowanie świateł

- Spryskiwacze reflektorów

- PEŁNY FIS Kolorowy wyświetlacz miedzy zegarami

- AUDI PARKING SYSTEM PDC ( czujniki parkowania tył)

- Asystent ekonomicznej zmiany biegów

- Tempomat

- Klimatyzacja automatyczna 3-strefowa

- Tylna roleta bagażnika + siatka

- Schowki w bagażniku

- Schowki w siedzeniach

- Światła przeciwmgłowe

- Skórzana 4-ro ramienna kierownica z Multi funkcją

- Podłokietnik ze schowkiem

- Uchwyty na napoje

- Boczne siatki w tylnych drzwiach przeciwsłoneczne

- ESP ABS

- Pakiet oświetleniowy

- Funkcja wychodzenie z domu LEAVING HOME

- Funkcja przychodzenia do domu COMING HOME

- Dzielona tylna kanapa z podłokietnikiem i uchwytami na napoje (McDonald)

- Podwójny układ wydechowy

- Wtyki pod 12 V 4 sztuki (popielniczka, schowek w podłokietniku, tunel tył, bagażnik )

- Podgrzewane dysze spryskiwaczy szyb

- Pakiet optyczny: srebrna listwa wokół szyb

- Relingi CHROM

- brak oznaczenia modelu i pojemności

# Aktualne Wnętrze

9a9eda90aae66819162b194c29e6661f.jpg

image.png

image.png

image.png

# Aktualnie od września 2017 r. :audi::a4fan: przeszło Face Lifting w pakiecie S-line Competition Plus :banan: dodatkowo nowe koła z modelu S4 B9 8W.

20190529_200647.jpg

20190529_185147.jpg

20190529_185130.jpg

20190529_185207.jpg

20190529_185426.jpg

20190529_185520.jpg

20190529_185316.jpg

20190529_185340.jpg

20190529_200349.jpg

20190529_183918.jpg

20190529_185448.jpg

# ZIMOWY SETUP obowiązujący w sezonie 2018/2019 r. :afro:

20181112_160342.jpg

20181112_160248.jpg

20181112_160557.jpg

20181112_160714.jpg

20181112_160542.jpg

20181112_160833.jpg

20181112_160227.jpg

# wykres

watermark_Audi A4 B8 2.0TFSI 180KM CDNB(4).jpg

20181201_133538.jpg

20181201_151746.jpg

Poprzednie :audi: A4 B6 :beksa:LINK DO WĄTKU >>> KLIK <<<

6ca4f896dd8caa052c45e5e371a0ee34.jpg

88325506fe40d2a5366cb581b6242792.jpg

:beksa:?LINK DO WĄTKU >>> KLIK <<<

 

PLANY

- płyny filtry elementy wymagające wymiany ?

- czarne szyby ?

- zewnętrzny s-line competition plus?

- wew. s-line?

- kierownica ścięta z RS-a ?

- stołki s-line w pełnej skórze full elektryczne polift? zamienię się na full z alcantarą :naughty:

- boczki w pełnej skórze?

- gałka pikowana s-line ?

- nakładki na pedały RS ?

- lampy LED/NEON z tyłu :cool1:wpadły neony[emoji106]1:?

- el. składane lusterka ?

- prowadnice do bagażnika z taśmą do trzymania produktów ?

- siateczka na produkty z kieszonką ?

- przyciski sterowania szyb i lusterek polift ?

- włącznik świateł z chromem polift ?

- oświetlenie wewnętrzne LED?

- oświetlenie tablicy rejestracyjnej LED ?

- żarówki w halogenach Led Cree ?

- dekory piano black ?

- chromowane kratki w deskę polift ?

- kratki w zwykły zderzak przedliftowy z chromem ?

- test zegarów ?

- aktualizacja navi + PL język ?

- dysze spryskiwaczy mgiełkowe?

- automatyczna tylna klapa[emoji106]1:

- zawieszenie GWINTowane ?

- chromowane końcówki wydechów ? zastanawiam się teraz nad czarnymi w połysku?

- koła na zimę wzór S4 18?

- hamulce z S4 (345/330) ?

- emblematy na błotniki s-line ?

- Rotory 19"?

- Program?

- Radar ACC ?

- Lusterko s-line fotochromatyczne z HBA ?

- profesjonalna korekta lakieru

- Facelift w pakiecie competition plus :kox:?

- nowe koła na letni sezon 2020 ?

- mmi 3g+ sim :eusathink:

- czarny sufit :kox::kox:?

 

MODY

LIPIEC 2015

- Ramki klubowe :decayed:

- Gałka zmiany biegów s-line :kox:

- Led Cree w halogeny

- kratki halogenowe z chromem pod zwykły zderzak

- pakiet startowy (rozrząd płyny filtry...)

- nowe oryginalne pióra wycieraczek (przód i tył) :cool1:

SIERPIEŃ 2015

- Menu PL

- Navi 2015 :kox:

- Ori Siatka do bagażnika z kieszenią

- Test zegarów

- Lap time/r

- Doświetlanie zakrętów

WRZESIEŃ 2015

- Koła zimowe 17" z Audi A5 + opony Goodyear

PAŹDZIERNIK 2015

- włącznik świateł chrom

- kratki nawiewów chrom

- dekory piano

- lampy tył Led

- podświetlenie tablicy Led

LISTOPAD 2015

- fotele s-line poliftowe w pełnej skórze full elektryczne i podgrzewane :kox::banan:

GRUDZIEŃ 2015

- przyciemnienie szyb

STYCZEŃ 2016

- update navi na 2016 r

LUTY 2016

- nowa gałka s-line exclusive :kox:

- felgi na zimę S5 18" 8,5J ET29 sprzedane

MARZEC 2016

- heble S4 345/330 komplet Otto Zimmermann

- chromowane końcówki wydechu

KWIECIEŃ 2016

- Ścięta kierownica RS4, zmodyfikowana na wzór DTM

- Nakładki na pedały + podstopnica z RS-a

- Założenie skórzanych poliftowych boczków z przyciskami chrom i tylnymi roletkami

- Poliftowe lustra w kolorze czarnym z połyskiem

- letnie koła 19" 8,5J ET43 Rotory + opony 255/35 Michelin pilot sport 3 :kox: (sprzedane)

- wewnętrzne lustro fotochrom z HBA

LISTOPAD 2016

- zimowe koła 18" A5 8,5j ET 29 + opony 245/40 Imperial Snow Dragon 3 (sprzedane)

GRUDZIEŃ 2016

- letnie koła 19" 8,5J ET40 RS4 + opony 245/35 Dunlop sport maxx rt :kox:(sprzedane)

STYCZEŃ 2017

- update Navi na 2017 r

LUTY 2017

- zimowe felgi 18" S4 8j ET 47 + opony 245/40 Imperial Snow Dragon 3(sprzedane)

- Rejestrator MIO MiVue C320 Full HD 1080p /30fps

MARZEC 2017

- Zawieszenie gwintowane AP GF10-077 :kox:

SIERPIEŃ/WRZESIEŃ 2017

- Kompletny Face Lift S-line Competition Plus :evil:

GRUDZIEŃ 2017

- nowy akumulator VARTA Silver Dynamic 12V 110 Ah 920A

- nowy silnik dmuchawy oem

STYCZEŃ 2018

- Olej Motul x-cess + filtry Mann

- Nowe wycieraczki Hella

KWIECIEŃ 2018

- dywaniki z logo s-line

- montaż elektrycznie składanych lusterek 12 Pinowych

- letnie koła 19" 8,5J ET40 S4 B9 + opony Rotalla RU01 255/35 R19 96 Y XL

CZERWIEC 2018

- chip / program Cat OFF, Lambda OFF plus down pipe

PAŹDZIERNIK 2018

- nowe felgi na zimę 18" z modelu S4B9 8j ET 40 + opony FALKEN EUROWINTER HS01 225/45 R18 95 V XL

- Komplet wycieraczek szyb przód OXIMO tył Bosch

LUTY 2019

- projektory w drzwi z logo :audi: 

MARZEC 2019

- w końcu ramka zegarów w czarnym piano 

- dysze spryskiwaczy mgiełkowe z A7

KWIECIEŃ 2019

- kamerka mio mivue 788 connect  

- mocniejsze zimne ledy do wnętrza

MAJÓWKA 2019

- kompletny czarny sufit s-line :kox: 

- wewnętrzne listwy s-line

- relingi dachowe black

 

 

Komentarze i propozycje ciekawych modów mile widziane

Pozdrawiam Dante :hi:

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Ładna sztuka ale gdzie foty środka? Oliwę żre? czy stage 2 robiony?

Dla mnie mod "must be" to taborety S line skóra/alcantara ale rozumiem że to zawarłeś już w planach na S line wew/zew?

Bezawaryjności. :)

Opublikowano

co to jest stage 2?
dante gratulacje fajnej sztuki!

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano
  • Autor

Ładna sztuka ale gdzie foty środka? Oliwę żre? czy stage 2 robiony?

Dla mnie mod "must be" to taborety S line skóra/alcantara ale rozumiem że to zawarłeś już w planach na S line wew/zew?

Bezawaryjności. :)

Zdjęcia musiałem zrzucić z aparatu ☺

Coś było robione w serwisie w tym temacie ale czy pije dużo to czas pokaże na razie zrobiłem 800 km i cicho, teraz oddałem go na serwis na pakiet startowy :-)

Fotele będę szukał ale to zależy od budżetu. Bo w pełnej elektryce s-line kosztują sporo...

Na razie opłaciłem akcyzę, recykling, ubezpieczenie i rejestrację :-) Trzeba ciułać złocisze :-P

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

Dante gratki furki, fajna sztuka :wink:

Opublikowano

co to jest stage 2?

dante gratulacje fajnej sztuki!

Kpisz czy nie wiesz? :P drugi wariant uszczelniania motoru

Edytowane przez edraven

Opublikowano

Gleby nie bedzie czy w planach nie dodales? ^_^

Opublikowano

D4nte gratulacje :wink: bezawaryjności i szerokości

Opublikowano

Patrząc na b6 to b8 ładnie pomodzisz;)

Opublikowano

Fajna sztuka :)

Tylko napisałeś "- Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa" a na zdjęciach jest klimatronik 3 strefowy ?

Zdjęcia nie od tej fury ? ;)

Opublikowano

co to jest stage 2?

dante gratulacje fajnej sztuki!

Kpisz czy nie wiesz? :P drugi wariant uszczelniania motoru

nie wiem - serio

Opublikowano
  • Autor

Fajna sztuka :)

Tylko napisałeś "- Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa" a na zdjęciach jest klimatronik 3 strefowy ?

Zdjęcia nie od tej fury ? ;)

Ja się go dopiero uczę jak to jest trzy strefowa to taka jest :-) zaraz poprawię dzięki za do informowanie

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

fajniutka, graty zakupu :)

wymacamy na spocie :P

Opublikowano

Dante fajna ta b8 i w dobrym wyposazeniu, graty niech sluzy jak b6.

aha jakbyś nie mial pl menu w navi to moge Ci to zrobic od reki ;) z komendami po polsku.... szkoda zachodu i kasy

Opublikowano
  • Autor

Gleby nie bedzie czy w planach nie dodales? ^_^

Zawieszenie będę szukał 1BV bo koza straszna jest :-P

Dante fajna ta b8 i w dobrym wyposazeniu, graty niech sluzy jak b6.

aha jakbyś nie mial pl menu w navi to moge Ci to zrobic od reki ;) z komendami po polsku.... szkoda zachodu i kasy

Jestem za ;)

Opublikowano

Dante graty ale szkoda ze zapomnieli w fabryce o :quattro:

Opublikowano
  • Autor

Dante graty ale szkoda ze zapomnieli w fabryce o :quattro:

Też nad tym ubolewam :(

Panowie taki włącznik http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-8k0941531as-audi-a4-b8-8k0-lift-i5307204989.htmlu mnie będzie działał bo cena chyba śmieszna?

Jakie Ledy proponujecie w rejestracje by błędu nie wyrzucało?

Edytowane przez D4NTE

Opublikowano

ORI z Audi kup Ja miałem u Siebie w B8 od A6 ;) koszt śmieszny ;) numer w ASO to 4G0943021


Hmmm Ja miałem włącznik z chromem u Siebie w B8 ;) Ten z aukcji będzie pasował do Ciebie ;)

Opublikowano
  • Autor

ORI z Audi kup Ja miałem u Siebie w B8 od A6 ;) koszt śmieszny ;) numer w ASO to 4G0943021

Hmmm Ja miałem włącznik z chromem u Siebie w B8 ;) Ten z aukcji będzie pasował do Ciebie ;)

Ledy pasują P&P?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.