Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

boseron

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez boseron

  1. Pany gdzie sprawdze jakie mam zarniki xenonowe d1s, d2s .... ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Spokojnie Fanti zawsze mozna leasing przepisac [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Pamieta ale u mnie w bawarce padla skrzynia na skutek zbyt mocnego softa , bo w x3 pierwszym modelu jest skrzynia nie ZF a GM i to straszna padaka .... nie toleruje zadnych przyrostow mocy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Widze ze kazdy robil skrzynie wiec zawodne cos te mechanizmy [emoji53] zastanawiam sie o ilu usterkach nikt nic nie mowi , a ja myslalem ze audi to przewaga dzieki technice .... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. A Fantomas nawet nie wiedzial gdzie jest popielniczka .... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Cos Ci padlo w stronicu czy wymiana oleju z filtrem ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. No to ktos cos [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Ktos cos .... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. Pany szukam opon 245/50/18 lato gdzie uderzyc , lub cale kola 18 lub 19 po pieniadzach do bawary Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Dzieki fart to byla kontra na kupon gdzie real mial wygrac [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ale Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Nie duzo braklo by Real podzielil los Barcy Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Ktos chce dzis ogladac LM to zapraszam do siebie [emoji6] na piwko Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Dzien dobry Ekipa Krakowska , takie kwiatki [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Prosze wrzucic ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Slabe rozpoznanie operacyjne masz no ale Ty nie z policji [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Tymtamtym ten tego witam wszystkich Tych Tamtych Kolegow Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Jezt ktos na spocie ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. I tu sie niestety musze zgodzić [emoji20] , i Moze i dobrze bo ciało wiotkie na trzeźwo moglbym tego nie przeżyć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Fanti no niestety po 40-tce mniejsza koordynacja ruchowa Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Czesc . Ja malowalem 2 lata temu caly lewy bok w x3 wmiejscowosci Wronin za Kocmyrzowem , bardzo dobry lakiernik , terminy ma dlugie ale warto czekac. Zero smieci czy zlewek . Moze zdjecie nie oddaje efektu. 600 zl/element Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Karol to ten o ktorym rozmawialiśmy ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Radek ile te telefony Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.