Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Gabriel_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Gabriel_

  1. yo, Ma ktoś namiary na jakiegoś fajnego elektryka?
  2. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zmienialem generalnie wszystko, orginalnie mialem CAPA, ktory zastapilem CCWA, przy wymianie okazalo sie, ze moja skrzynia(miala luz, wyrobiona obudowe od wew strony gdzie wchodzi polos) trafilem na sprawna z S4 i dlatego zmienilem.
  3. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja Ci od razu powiem, ze mam skrzynie z S4 z kodem KMU, ktora jezdzila z aktywnym dyfrem - u mnie jezdzi z normalnym i moge Ci powiedziec, ze pasuje. mialem do przymiarki dwie inne skrzynie manualne i wszystkie pasuja. Wiem, co mowi elsa, ale uwierz mi, ze da sie je zamontowac - przynajmniej jesli chodzi o skrzynie manualne
  4. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to ze Ci tyl ucieka, to raczej wina ciezkiego przodu i nierownego rozkladu masy w aucie - dyfer tutaj cudow nie zrobi - napewno nie przy takich predkosciach
  5. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja tez jezdze po torach czasem, ale nie a4, bo ten samochod nie jest raczej do tego stworzony generalnie jesli masz w aucie torque vectoring, to trudniej zrobic nawrot np dookola beczki, niz w samochodzie z dyfrem gdzie oba kola kreca sie z podobna predkoscia - tak w skrocie
  6. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dyfry tylne dla s4 i 3.0 TDI sa takie same, skrzynie z reszta tez(mowie o manualach). kodowanie jest w centralnej elektryce o ile dobrze pamietam potraficie powiedziec, dlaczego chcieliscie ten "sportowy dyfer"? ja osobiscie nie widze zadnej przewagi, ma torque vectoring, co tak naprawde ogranicza mocno parametry auta - do sportowej jazdy lepsze sa pasywne dyfry - nie aktywne, ale to moje zdanie
  7. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja mam podobne spalanie u siebie w 3.0 TDI - nie wiem, dlaczego kolega tak narzeka...
  8. zdjecie RS6 jest z MRC Tuning jakby ktos chcial wiecej fotek to mozna poogladac https://web.facebook.com/mrctuning/photos/?tab=album&album_id=1067448646630722
  9. dlatego zawsze powinno sie wpisywac 1999zl
  10. Panowie, Ktos posiada jakies znizki w intercarsie?
  11. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ja juz mam u siebie od kilku lat. u mnie na zime, jest felga 18, 8J et 35 - i bym powiedzial, ze to takie minimum
  12. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    set hamulcowy z rs4 b8/rs5 wchodzi po felge 18stke. z tylu albo zmiana obudowy lozyska, albo tarcze z rs5 cabrio, albo z s4/s5 - zaciske jest ten sam
  13. Masz zrobiony soft do skrzyni?
  14. w sensie miala bezkluczykowy?
  15. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    max godzine, jak wszystkie sruby ladnie puszcza
  16. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzik http://pro-choice.pl/
  17. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    18 czy 17? - ok juz mam bo nie przeczytalem ja bym szedl w 235/40
  18. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    225 bez naciagu nie wchodzi na felge 7,5 cala 235 jest idealne na 8cali
  19. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    bo on podobno wytrzymuje z 300stopni - przynajmniej na patelni
  20. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  21. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    myslalem, ze pytasz o droge. to sa troche wysokie temp oleju wg mnie, ale z tego co juz kiedys rozmawialem z madrymi glowami, tak poprostu ma byc
  22. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    do 120st
  23. _Gabriel_ odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, normalna sprawa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.